Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez IceMan 24 kwi 2007, 16:15
Makcia napisał(a):A my z mężem ciągle razem.

ale to jest właśnie piękne - inni się rozchodzą a Wy trzymacie się razem :D A poza tym przepraszam bardzo, ale z tego co wiem, to w Sosnowcu masz Gusię, Izę... i nie wiem jeszcze kogo. Rozejrzyj się bo może nie jest tak jak piszesz ;)
maiev napisał(a):Każdy sobie znalazł innych znajomych, a my dwoje jakoś nie

Hmmm... a do Atkii to Ty tak daleko masz ;) ??
Także Makcia, Ewa - pomyślcie czy macie powód żeby tak pisać ;)

Darek, szukaj dalej a znajdziesz. A to co się zdarzyło najlepiej puść w zapomnienie...

Tygryska, Justynka, Trinity to chyba ta aura. Ja dzisiaj ledwo żyję i ledwo dycham... aż nawet nie mogłem się skupić na czytaniu waszych postów :roll:
Przyjaciel forum

przez Trinity 24 kwi 2007, 16:18
prawda Piotrze
jak szłam na przystanek autobusowy było świezo po deszczu - nie było czym oddychać, spociłam sie jak przysłowiowy "szczur", ale jakoś dopełzłam do roboty- wysiadłam 5 km od centrum i powietrze było już zupełnie inne :smile: aż miło było przespacerowac się do pracki.

przez maiev 24 kwi 2007, 16:21
człowiek nerwica napisał(a):nie czuj się gorzej z powodu jakiejś pani psychiatry,wystarczy,że ja czuje się żle

nie martw się o mnie ;). mnie to takie baby wkurzają, ale jednocześnie mi lepiej - chyba są baby wredniejsze ode mnie :mrgreen: .ty tez się nie złość - i olej ją. Nie ma sensu sobie psuć dnia przez taką zmorę. ;)
Piotrek napisał(a):a do Atkii to Ty tak daleko masz

no teraz to chyba tak - z tego co napisane to ona na Śląsku - a ja nie :roll:

U mnie nie pada :? . Przegońcie ten deszcz do mnie, to moja mama przestanie zrzędzić że jej kwiatki usychają. Od rana czeka na ten deszcz i nie ma. ;)
"I need a new version of me..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kaja007 24 kwi 2007, 16:35
Kolejny męczący dzień, tak mnie głowa boli, że aż chce mi się płakać z tego bólu, choć teraz trochę lepiej, ale w szkole był koszmarny ból!
A tu nauka czeka :? Pomocy, nie wyrobię :-|
"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart
A czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart
I zapominać chcę tak często jak się da
Że nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart"

przez justys 24 kwi 2007, 16:43
Darek jak przeczytalam to co napisales to przyszlo mi do glowy ze to wredny babsztyl byl :shock: Mam nadzieje ze znajdziesz kogos normalnego, zycze powodzenia.
Ja mialam dzisiaj swietny dzien,chociaz caly poza domkiem lazilam po miescie i robilam zakupy ;) Wogule od paru dni mam wrecz znakomity chumor.Pelno we mnie optymizmu jak bym mogla to bym sie z wami podzielila.Jak komus potrzebny to niech bierze ;) Jednak to zycie czasem potrafi byc piekne :D A jeszcze do niedawna sama bym nie uwierzyla ze tak powiem hehe. 8)
Pozdrawiam wszystich

przez ashley 24 kwi 2007, 16:48
Hej Kochani :) Dziękuje wszystkim za pocieszenie, dzięki temu latwiej przetrwalam chwile zalamania. Już wrócilam do normy. I chyba jestem dobrej myśli. Chyba bo czasem mi się wszystko miesza, jak za dużo myślę ;) Widzę, że nam się wszystkim udzielilo, ale pewnie już jest lepiej? Na pewno będzie, u mnie ostatnio bylo fatalnie, pisalam glupoty na forum, ale już jest ok. U Was też będzie ;) Piotrek czy Ty mnie chcesz wykończyć panem Giertychem? STOP telfonom komórkowym! Hehe. Darek bardzo podoba mi się Twoja postawa, bardzo bardzo ;) Że skupiasz się na tych dobrych ludziach i oni są dla Ciebie takim punktem. Super. Ja mam mnóstwo takich ludzi. Też zacznę się skupiać tylko na tych dobrych a tych innych nauczę się nie brać do siebie. Hugs for all

przez Atkaa 24 kwi 2007, 17:06
Darek, mogłeś jej powiedzieć, żeby Ci dała namiary na grupę do której ona chodzi bo coś mi się wydaje, że babka nie jest całkiem normalna ;)
Makcia mam podobny problem co Ty, żadnych kontaktów ze znajomymi bo są daleko :cry: Na majówkę jedziemy do domku w górach i szukamy wśród znajomych mojego faceta chętnych ale cienizna okropna :?
Przewaznie ludzie mają już plany albo im się nie chce :shock: I nawet argument, że to absolutne free nie przekonuje (bo chatka jest ojca czyli żadnych opłat, bierzemy tylko fasole a puszce i śpiwory :D ). Słuchajcie, no tylko się pochlastać z takim rozkwitem życia towarzyskiego :cry: :cry: :cry:
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez depresyjny86 24 kwi 2007, 17:21
Hej Atkaa dawno Cie tutaj nie było.Dobrze,że jesteś ;)
no tylko się pochlastać z takim rozkwitem życia towarzyskiego
Dopasuje te zdanie również do mojego życia towarzyskiego...
jedyni znajomi jakich mam to Ci z grupy...a oni mieszkają daleko ode mnie..
:)

przez Mizer 24 kwi 2007, 17:21
Fatalne...
czasy drugiej klasy..

Ludzie, kurna, jak to jest, że szkoła dosadnie może komuś spitolić życie, nawet osobie otwortej, uśmiechniętej... zrobi z niej marmolade ze żwirem!
I nie deklaruję fobii społecznej.
prędzej fobię szkolną zadeklaruję XD

dzień po dniu mija, a ja czuję, że życie mi się kończy, te młodości, tere fere, wszystko mnie minęło.

Kurde..
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez Atkaa 24 kwi 2007, 17:25
Mizer to ile ty masz lat skoro już takie starcze myśli Cię męczą? ;)
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez ashley 24 kwi 2007, 17:35
Mizer napisał(a):dzień po dniu mija, a ja czuję, że życie mi się kończy, te młodości, tere fere, wszystko mnie minęło.Kurde..

Mizer co Ty wypisujesz? Przecież wszystko dopiero przed Tobą ;) Cala masa wspanialych chwil.

przez depresyjny86 24 kwi 2007, 18:41
Ludzie, kurna, jak to jest, że szkoła dosadnie może komuś spitolić życie, nawet osobie otwortej, uśmiechniętej... zrobi z niej marmolade ze żwirem!
I nie deklaruję fobii społecznej.
prędzej fobię szkolną zadeklaruję XD

Szkola może każdemu spitulić życie....nawet osobie otwartej i uśmiechnietej...wszystko zależy od ludzi będących w klasie....ja trafiłem na bande bydlaków....
:)

przez maiev 24 kwi 2007, 18:47
Piotrek napisał(a):pomyślcie czy macie powód żeby tak pisać

mam, mam ale to nic. Jakoś z tym żyję. Zresztą ja i tak zaniedbuję wszystkich znajomych więc nikt normalny przy mnie nie wytrzyma. Ale wiem w czym problem. Nowi znajomi nowymi znajomymi, a ja głupia....tęsknię za tym co było, za tymi ludźmi, za tymi pogaduchami itp. Chociaz nie wiem czemu bo wielu z tych ludzi to takie wredne dziady. Ale ja głupia.
Atkaa napisał(a):I nawet argument, że to absolutne free nie przekonuje

ooo - co za dziwni ludzie. u mnie to na takie coś to by się chyba rzucili. Chociaż - wszystkiego się można po ludziach spodziewać. :?
"I need a new version of me..."

przez IceMan 24 kwi 2007, 18:52
A ja dopiero wstałem po popołudniowej drzemce i jestem zakręcony jak słoik :shock: :? I piszę co chwilę i kasuję bo takiej filozofii jak tu wypisuję to by nikt nie zrozumiał :roll: ale jednak się postaram.
maiev napisał(a):chyba są baby wredniejsze ode mnie

A widzisz, jednak :P A tak na poważnie - do wredności to ty masz tyle co piernik do wiatraka ;)
Kaja007 napisał(a):A tu nauka czeka

brrrr.... mnie też :/ non stop w jednym temacie... chyba w ogóle już nie możecie czytać jak znowu piszę o maturze... proszę wytrzymajcie. A tobie Kaja życzę porządnego powera do nauki :mrgreen:
ashley napisał(a):czy Ty mnie chcesz wykończyć panem Giertychem? STOP telfonom komórkowym! Hehe.

oczywiście, że nie... wódz jest tutaj z okazji zbliżającej się maturki :lol: ;)
no tylko się pochlastać z takim rozkwitem życia towarzyskiego

O to tak w sumie jak u mnie ostatnio.
Mizer napisał(a):Ludzie, kurna, jak to jest, że szkoła dosadnie może komuś spitolić życie, nawet osobie otwortej, uśmiechniętej... zrobi z niej marmolade ze żwirem!

Nie martw się, to taki głupi rok w LO... a potem będzie lepiej (początek III LO)... a jeszcze potem będzie jeszcze gorzej (koniec III LO) :roll:
ashley napisał(a):Przecież wszystko dopiero przed Tobą Wink Cala masa wspanialych chwil.

No tu się bardzo zgodzę. Bo jak prawdą by było co pisze Gosia (Mizer) to bym się pochlastał.
maiev napisał(a):Chociaż - wszystkiego się można po ludziach spodziewać

a no... :?
maiev napisał(a):Nowi znajomi nowymi znajomymi, a ja głupia....tęsknię za tym co było, za tymi ludźmi, za tymi pogaduchami itp.

A nie można jakoś tych tęsknot z realiami połączyć? Tzn. pogaduchy z nowymi znajomymi ;) ??
Przyjaciel forum

Sortuj wg