Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez magdalenabmw 27 mar 2010, 21:24
Esprit- ja czasami moje Zomireny (to samo co Xanax) 0,5mg SR gryzę na pół i działają ! :shock:

Dominika- co się stało?! Opowiadaj.
magdalenabmw

przez agaska 27 mar 2010, 21:29
esprit, hm, nie wiem. Ale ja nigdy nie pieke jak mam okres, wiec u mnie to raczej nie ma racji bytu :mrgreen:
Be the change you want to see in the world

przez Anonymous 27 mar 2010, 21:36
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez plugins 27 mar 2010, 23:05
Będę nudny i będę się powtarzał , pewnie zaśmiecę trochę forum ale to jedyne miejsce gdzie mogę się wygadać . Dziś kolejny dzień zmagań z objawami a dokładnie 438 dzień od kiedy mam bóle wieńcowe w klatce piersiowej . Początek nerwicy październik 2006 ! Dziś jak zawsze najgorzej rano :( nie mogłem złapać powietrza i jak oddychałem to miałem wrażenie jakbym przebiegł maraton i nawdychał się zimnego powietrza . Ból promieniował do żuchwy i zębów w dolnej szczęce ( taki standard ) 2 godziny od pobudki ból troszkę w klatce ustępuje ale zęby dalej mnie bolą . Bolą ręce i ramiona , dokładnie do łokci ( mrowienie , wrażenie przetrenowania ) czasem ból lokalizował się w lewej dłoni i promieniował do dwóch ostatnich palców a najbardziej przedostatni . W chwili kiedy się nie ruszałem ból był zlokalizowany między łopatkami tzn jak byłem w spoczynku . Dziś nie było skurczu dodatkowego więc było super pod tym względem ! Czekam na zawał tak każdego dnia . Chciałbym umrzeć w nocy na śnie bo boje się śmierci :(
ZASTANAWIAJĄC SIĘ NAD SENSEM SWOJEGO ŻYCIA , SAM FAKT ŻE JESZCZE ŻYJE NAJBARDZIEJ MNIE ZADZIWIA !

przez Anonymous 27 mar 2010, 23:07
Anonymous

przez wovacuum 27 mar 2010, 23:10
plugins, mamy taki "cudny"dzial pt."jèczarnia" i tam wlasnie towarzysze niedoli piszà sobie lub jèczà,jak kto woli...zapraszam :D
wovacuum

przez plugins 27 mar 2010, 23:17
Wszystkie :( Ja mam bóle w spoczynku to jest najlepsze ale jak biegam albo wychodzę po schodach to tylko spłyca mi się oddech ! Dlatego lekarze twierdzą że nie serce a ja mam inne zdanie na ten temat .
ZASTANAWIAJĄC SIĘ NAD SENSEM SWOJEGO ŻYCIA , SAM FAKT ŻE JESZCZE ŻYJE NAJBARDZIEJ MNIE ZADZIWIA !

przez Anonymous 27 mar 2010, 23:26
Anonymous

przez plugins 27 mar 2010, 23:37
Esprit ale wiesz czym się różnie od nerwicowca . Moje serce to puls w granicach 53 nie mam ataków paniki , jedyne co wybucham płaczem :cry: Nerwy jak jestem w domu powinny dać sobie siana , ale nie ! Ciągle mam objawy dzień w dzień o niczym innym nie myślę już . Jestem załamany . Jedyna tabletka jaką zażyje to atarax 10 bo każda inna boje się że mnie zabije bo mam słabe serce :cry: Ja wiem że moja głowa choruje ale jaki to ma związek z tak książkowymi objawami choroby wieńcowej no powiedz mi ?

przez agaska 27 mar 2010, 23:41
plugins, mylisz sie. W zenicie nerwicowym nerwy masz wszedzie, nawet w domu.
A zwazek z wiencowka to ma taki, ze sie jej boisz i psychika daje klasyczne jej objawy. Kazdy z nas przerabial swoje wyimaginowane chorobska, ale dla pewnosci - jesli nie robiles - to zrob sobie TSH, cholesterol, usg serca i ekg. Aha i powinienes zbadac krew - potas, magnez, sod glownie.

przez plugins 27 mar 2010, 23:46
Agaska robiłem już wszystkie badania jakie mogłem chyba zrobić :cry: dziękuje za słowa otuchy .

przez agaska 27 mar 2010, 23:55
plugins, no to jak robiles wszystkie i wychodzi, ze jestes zdrowy, to nie zastanawiaj sie chlopie nad niczym tylko idz do psychiatry po leki i zacznij walczyc na powaznie z nerwica ;) A na razie validol albo nervomix + meliska. Pamietaj, ze im dluzej zwlekasz tym gorzej bedzie sie tego pozbyc. I zacznij terapie u psychologa.

przez Anonymous 28 mar 2010, 00:00
Anonymous

przez puszekokruszek 28 mar 2010, 07:47
Oj ciężki wieczór miałam, ciężki..
Najpierw te zawroty głowy,pózniej doszły mega duszności, ciężar na piersi(zawał? :mrgreen: ), lęki...
Ale jakoś z tego wyszłam...
pier...nerwica dokuczyła mi trochę wczoraj
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

Sortuj wg