Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez paradoksy 23 mar 2010, 21:06
VasqueS napisał(a):Zaczynacie mnie wkurzać co po niektórzy, magdalenabmw, jest moją koleżanką i nie chcę żebyście się jej kłócili skoro tacy dobrzy w wyzdrowieniu jesteście, to czemu tu jeszcze jesteście ?
Bo zamiast pomagać szkodzicie, MAgda Pójdźie na terapie jak będzie konieczność, nikogo nie zmusicie.

:shock:
to nie jest temat o Magdzie i nie róbcie już offtopu, ok?
:roll:

---
cały dzień sprzątałam nowe mieszkanko, padam na pysk. a jutro część druga zabawy.
ale ile radości :mrgreen:
paradoksy

przez Majster 23 mar 2010, 21:09
VasqueS napisał(a):Zaczynacie mnie wkurzać co po niektórzy, magdalenabmw, jest moją koleżanką i nie chcę żebyście się jej kłócili skoro tacy dobrzy w wyzdrowieniu jesteście, to czemu tu jeszcze jesteście ?
Bo zamiast pomagać szkodzicie, MAgda Pójdźie na terapie jak będzie konieczność, nikogo nie zmusicie.

A teraz prosimy o przekład ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez linka 23 mar 2010, 21:09
VasqueS, nie bardzo chyba w ogóle wiesz o co chodzi :roll:
VasqueS napisał(a):nie chcę żebyście się jej kłócili skoro tacy dobrzy w wyzdrowieniu jesteście, to czemu tu jeszcze jesteście ?

A o co chodzi w tym zdaniu to już kompletnie nie mam pojęcia, co znaczy: kłócić się komuś? Oraz jak można być dobrym albo złym w wyzdrowieniu?

Mniejsza z tym.

Mój dzionek, spokojny, spokojny, spokojny.......taki jak lubię + umyłam okno w pokoju, więc oficjalnie uznaję za otwarty sezon wiosennego sprzątania :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez VasqueS 23 mar 2010, 21:20
No każdy ma problemy i nie każdy umie się kłucić, więc prosi moderatorów, Majster, Niech każdy rozliczy się ze swoim sumieniem, ja ich nie podam.

__
Mój dzień teraz lepiej, na kolację naleśniki. :)
VasqueS

przez magdalenabmw 23 mar 2010, 21:23
Vasques- spokojnie ;) Już wszystko jest w porządku. Masz priva ;)
magdalenabmw

przez Majster 23 mar 2010, 21:24
Czego nie podasz? Czlowieku, blagalismy juz tyle razy - pisz po polsku ...
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez linka 23 mar 2010, 21:30
VasqueS, Majster prosił o przEkład na Polski a nie przykład :lol: :lol: :lol: :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Korba 23 mar 2010, 21:32
magdalenabmw napisał(a):Korba- właśnie chciałam napisać że mogłaś do mnie zawinąć i posprzątać :P Ja bardzo nie lubię tego robić ale niestety czasem muszę ;) .
Ale cóż, jak ja to sobie tłumaczę - porządek jest dla głupich, inteligentny człowiek potrafi zapanować nad chaosem :mrgreen: :P

A rower uwielbiam i jeżdżę od dziecka, niestety w mojej okolicy nie ma gdzie jeżdzić, więc pokręcę się między blokami 20 minut i tyle :? W sumie mam staw- jeziorko blisko domu, ale niezbyt bezpiecznie tam jest więc samej się tam nie zapuszczam.

Nie cierpię miasta, fuj.

p.s. W jakiej telewizji ta prezentacja będzie? Podaj jakieś szczegóły :P

Magda wypraszam sobie z tymi głupimi :D Jak przez okno już niewiele widać, to już nie jest chaos, to jest syf :D

Ja też mieszkam w mieście, ale na szczęście tuż obok parku, z którego wjeżdża się do drugiego parku, w którym są lasy i ścieżki rowerowe :)

PS. Była już w tvn24 w programie "Prosto z Polski" oraz w TVS w "Informacjach". Może będą powtórki. Nie przyznam się do tego, czego ona dotyczy, bo zostanę zakrzyczana :D
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez VasqueS 23 mar 2010, 21:33
Majster, Jeśli nie rozumiesz, to proszę nie czytaj.
VasqueS

przez scrat 23 mar 2010, 21:45

Czy ty czasami w ogóle czytasz to na co odpisujesz, czy tylko klepiesz żeby sobie popisać?
Przyjaciel forum

przez VasqueS 23 mar 2010, 21:48
scrat, Tak czytam, nie zauważyłeś, że nie piszę dla postów?
O.o
^^
Przeczytaj ten cytat, zobacz, że przeczytałem zanim napisałem.
VasqueS

przez magdalenabmw 23 mar 2010, 21:53
Dajcie już spokój, proszę Was ... <prosi> - te forum ma zdecydowanie za mało emotikonów. Bo znowu będzie dym, a po co nam to. Musimy się kochać i wspierać, bracia niedoli ;)

Korba- gdybym miała dwa parki koło domu to miałabym figurę lalki barbie :roll: Czemu tego nie wykorzystujesz? Marsz na rower! :P
A tematem możesz się pochwalić to obejrzę, tvn to nie byle co w końcu :P
magdalenabmw

przez Odkrywający 23 mar 2010, 22:15
a kiepsko. pokłóciłem się przed chwilą i całkowicie humor mi padł. było tak dobrze ostatnio a teraz jestem smutny.
Któregoś dnia rzucę to wszystko
I wyjdę rano niby po chleb
Wtedy na pewno poczuję się lepiej
Zostawię za sobą ten zafajdany świat
Napełnię olejem pustą głowę
I wrócę tam, na aleję pełną róż

Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
Wtedy czuję, że uchodzi ze mnie zło

przez wovacuum 23 mar 2010, 22:25
u mnie radosnie mija dzien,wlasciwiè minàl,bo juz mamy wieczor :D bylam dzisiaj na badaniach w szpitalu,ktore wykluczyly raka piersi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a wièc biopsja jest niepotrzebna.Zastanawiam siè tylko ,dlaczego wczesniej nie zrobili tych badan??no coz,pozostawiè to bez komentarza :lol: magdalenabmw, tak zdecydowanie za malo emotikonow!!!!na gg sà takie rozkoszne :D i tu na forum tez by siè przydaly!!moze wszyscy napiszemy do wladz forum o takowe?? :D màz czuje siè bardzo dobrze,w czwartek sciàgajà mu gips z rèki i z nogi,i rozpoczyna intensywnà rehabilitacjè praktycznie codziennie :D pracujè bardzo duzo,na nerwicè nie mam czasu ;)
wovacuum

Sortuj wg