Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez fobia 11 lut 2010, 21:22
łozyska i szczotki od alternatora trza było wymienić ;)

przez Donkey 11 lut 2010, 21:43
A ja jestem szczesliwa..
Ataki mnie wresxcie opuscily...
Miejmy nadzieje ze na zawsze.

Prezent dla ukochanego gotowy :)

przez Zachmurami 11 lut 2010, 22:07
kwiatuszek89 napisał(a):Proszę pomóżcie mi... mam od ponad tygodnia gorączkę, a raczej stan podgorączkowy, który wynosi 37,7 stopni. Tak jest dwa razy w miesiącu... żaden lekarz nie wie co mi jest, ostatnio odkryłam dokładnie półtora miesiąca temu - kołatanie w sercu, to było straszne, ręce zaczęły mi się pocić, myślałam, że upadnę i nie wstanę..ale o tym nie mówiłam nikomu. Te wieczne gorączki nie pozwalają mi normalnie funkcjonować... czy to jest nerwica, czy ktoś z Was miał podobny stan ? :(

Lekarze nie wiedzą? Tak po prostu? Czy miałaś badane hormony? To może wyglądać na nadczynność tarczycy - najlepiej wybierz się do endokrynologa.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez VasqueS 11 lut 2010, 22:47
Witam!
Ten dzień jest koszmarem wraca wszystko co było przez rok a potem dostałem nerwice nie potwierdzone to jest jako przyczyna nerwicy brat znów próbuje mna rządzić i mnie wychowywać
Straszy mnie wyzywa...
I mówi że jak chce wojny to dostane :(
Ostatnio jak tak było to mnie lał i wyywal przez rok ale nie wtedy nic mnie nei było teraz to ja już mam jedno wyjście...
A do tego z Ojcem ostatnimi czasy też relacje nie najlepiej..:((
MAma nadzieje że będzie inne wyjście niż...
Dead And Gone...!
:( :-|
VasqueS

przez bliksa 12 lut 2010, 02:38
upijam sie. dzien jak codzien :roll:
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez milky5 12 lut 2010, 10:20
gregory21, też miałam takie wyrzuty adrenaliny - nieciekawe odczucie, wcale za tym nie tęsknię

u mnie tez tak wlasnie wygladaly ataki
ze szlam w miescie i nagle bach...i cisnienie wtedy skakalo
okropne
tak to przezywam zawsze ze jak nie mam to mam wlasnie lek przed ym ze znowu mnie to spotka zwlaszcza jak jestem sama

tez tak macie? jak sobie z tym poradzic? zeby to swinstwo /wyrzuty adrenaliny/ zniweczyc
jak sobie wtedy radzilas?

[Dodane po edycji:]

a ja dzisiaj...po dlugim czasie znowu obudzilam sie z lekami, przyspieszony puls, mdlosci...rece mokre,,strach straszny :oops: nie puszcza
co bierzecie jak was leki dopadaja :twisted:
"NIGDY, NIGDY, NIGDY NIE PODDAWAJ SIE" W.CHURCHILL

Obrazek

Obrazek

przez fobia 12 lut 2010, 19:05
milky5, leki pomogły, jak mam atak to biore xanax/zomiren

ogólnie tak średnio się czuję ;/
dzień dość nudnawy

przez milky5 12 lut 2010, 20:25
no ja tez na atak biore sedam
ale pytam czy na leki to jest dobre?
rano mialam treme, zacisnieta a teraz caly czas mam zadyszke ...jakies kolatania lekkie brbr i boje sie "ze mnie wezmie"
"NIGDY, NIGDY, NIGDY NIE PODDAWAJ SIE" W.CHURCHILL

Obrazek

Obrazek

przez Pstryk 13 lut 2010, 01:27
od paru dni jest dziwnie - bardzo mi się podoba ale wiem dlaczego - zagłuszyć myśli, uczucia, emocje.... dużo się dzieje, dużo komplikuje a ja stoję gdzieś obok - i się śmieję... Wiele zmian się szykuje nie mam pojęcia czy na dobre mi wyjdą czy na złe ale to nie ma znaczenia byle coś zmienić! byle iść na przód! byle coś się działo!
Pstryk

przez depresyjny86 13 lut 2010, 02:16
Dzień średni. Jedna osoba po raz setny pokazała mi odrzucenie.Zresztą właściwie nie tylko ona lecz połowa grupy...
Nie rozumiem tego..nie rozumiem relacji miedzyludzkich,tego co sprawia,że ludzie kogoś lubią lub nie,kochają albo nienawidzą.Nie wiem,staram się rozmawiac na tyle ile umiem z ludżmi z grupy...a jednak nadal mnie odrzucają.Nienawidzę tego poczucia odrzucenia.Próbuje się otworzyć,otwieram...a i tak jestem tym gorszym od innych w oczach ludzi z reala....
:)

przez gregory21 13 lut 2010, 04:27
człowiek nerwica, a moze warto na poczatek przebywac tylko z grupa , ktora akceptuje Cie takim jakim jestes...

Nie ma to jak cholerny snieg... 3 godziny spadlo go duzo za duzo... wrr ja chce tabletke ktora mnie obudzi jak bedzie zielono :( :( :( :( :(
gregory21

przez Paranoja 13 lut 2010, 09:53
człowiek nerwica, wiem jak to jest, ale czy ta osoba czasem nie zrobiła tego nieświadomie?

jak narazie mój dzień się zaczął, jest w miarę ok :D

ale kuźwa wczoraj zrobiłam sobie drzemkę koło 18.... i obudziłam się przed chwilą :lol:
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez old-Wujek_Dobra_Rada 13 lut 2010, 10:18
Sedam czy zomiren to zależy od ataków. Sedam ma bardzo długi okres półtrwania, natomiast zomiren lepiej się sprawdza w takich krótszych napadach. Chyba :D

[Dodane po edycji:]

Wczoraj to się ostro przeżarłem benzo. Przez cały dzień wziąłem 10 sedamów x 6mg i przed snem 2x15 Dormicum :shock:
old-Wujek_Dobra_Rada

przez gregory21 13 lut 2010, 12:56
Wczoraj to się ostro przeżarłem benzo. Przez cały dzień wziąłem 10 sedamów x 6mg i przed snem 2x15 Dormicum :shock:[/quote]

co zrobisz jak w pewnym momencie przestanie to na Ciebie dzialac??
gregory21

Sortuj wg