Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez depresyjny86 27 mar 2007, 10:54
Piotrek jak mam to w biosie ustawić?opisz dokładniej
:)

przez nunus85 27 mar 2007, 10:57
ja jutro zaczynam grupowa
czyli zero alkoholu i tajemnica :D
te nocy troche mnie to denerwowało i nie mogłem spac
zobaczymy co bedzie tej
Jacy jesteśmy ? - tacy jak subiektywnie odbieramy siebie wiedząc o sobie niemal wszystko? - czy tacy jak postrzegają nas inni stojać z boku, nie wiedząc o nas prawie nic i niedoświadczając tego co przeżyliśmy?

przez IceMan 27 mar 2007, 12:00
człowiek nerwica napisał(a):Piotrek jak mam to w biosie ustawić?opisz dokładniej

To w sumie nie takie łatwe, bo są różne rodzaje BIOSu, więc musisz częściowo sam do tego dojść. Na wszelki wypadek napiszę, jak wejść do BIOSu - po prostu wduszasz Delete do skutku zanim BIOS się nie włączy. I dalej musisz po prostu szukać - jest tam pełno opcji, a ta, której szukasz to będzie coś w rodzaju "Boot sequence" (niebieski BIOS), albo będziesz miał listę urządzeń (szary BIOS, zwykle kolejno: dyskietka, twardziel, CDROM, i jakieś inne nieistotne). W przypadku boot sequence wybierasz taką opcję, żeby CDROM był przed twardym dyskiem. W przypadku listy urządzeń przy dysku twardym wybierasz "None" albo "Off" albo coś w tym rodzaju. Przede wszystkim szukaj czegoś z "Boot" i staraj się ustawić tak, żeby twardy był wyłączony albo w kolejności po CDROMie. I zapamiętaj jak to zrobiłeś i jaka do tej pory była opcja, bo po instalacji musisz przywrócić tamte ustawienia, żeby wszystko działało (po 1 restarcie po części instalacji już ustaw poprzednie ustawienia). Ufff... mam nadzieję, że się połapiesz w tym moim bełkocie i jakoś pomogę...
nunus85 napisał(a):ja jutro zaczynam grupowa

3mamy kciuki :D
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiatr 27 mar 2007, 12:44
nunus85 napisał(a):co bedzie tej
zobaczysz będie lepiej, coraz lepiej i nigdy nie myśl inaczej a dasz radę.Pa serdecznie Cie pozdrawiam i będę myślami przy Tobie byś nigdy nie zrezygnował z tej myśli. Wiem, to trudne, ale dasz radę, inni już mają to za sobą a tylko dlatego że bardzo wierzyli że dadzą radę. Bedę trzymała za ciebie i myślala o Tobie byś sobie poradził.Pa

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:50 am ]
Natomiast mój dzisiejsz dzień tak naprawd e rozpocznie sie popołudniu . Jak zdążylam zauważyć mamy na forum wielu maturzystow, którzy wiele z siebie daja by ogarnąć materiał i zdać maturę bez lękow, stresów. Widzę jak bardzo pracują nad sobą i dlatego ja postanowilam tak naprawdę w końcu zabrać się za swoją pracę dypl. Zakończyć I rozdział w całośći. Dalam sobie termin najpużniej do jutra wieczora :mrgreen: No tak, czy aby wytrzymam :mrgreen: to będę jutro wiedziala wieczorem ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez depresyjny86 27 mar 2007, 13:19
Mam ustawione:
First boot device:CD-ROM
Second boot device:disabled
Third boot device:disabled
I wyskakuje mi boot from cd....ale nadal włącza się dysk twardy....
Na dysku jak format chce zrobić to też nie moge bo na c są ważne elementy systemu windows....kurcze ja ten komputer rozwale na kawałki :twisted: i jeszcze przez niego wczoraj okropnie sie czułem...
Mam WinXp Professional :cry:
I wczoraj jeszcze matka chciała sie kłocić ale jej drzwi do mojego pokoju zamknąłem i sobie za drzwiami krzyczała.... ;)

przez IceMan 27 mar 2007, 13:25
człowiek nerwica napisał(a):Mam ustawione:
First boot device:CD-ROM
Second boot device:disabled
Third boot device:disabled

Bardzo dobrze to jest ustawione... teraz tylko :
człowiek nerwica napisał(a):boot from cd....

kiedy wyskakuje ten komunikat naciśnij dowolny klawisz i pójdzie instalka.

Wiaterku 3mam kciuki za twoją dyplomową... ;) Dobrze Cię rozumiem, bo właśnie siedzę nad stertą zadań z fizy, którą muszę na jutro zrobić. A za oknem tak pięknie... i bym sobie na rowerze pojeździł ... odbiję wszystko od czerwca... :twisted:
Ostatnio edytowano 27 mar 2007, 13:29 przez IceMan, łącznie edytowano 1 raz
Przyjaciel forum

przez Justynka 27 mar 2007, 13:26
Piotrek napisał(a):To w sumie nie takie łatwe, bo są różne rodzaje BIOSu, więc musisz częściowo sam do tego dojść. Na wszelki wypadek napiszę, jak wejść do BIOSu - po prostu wduszasz Delete do skutku zanim BIOS się nie włączy. I dalej musisz po prostu szukać - jest tam pełno opcji, a ta, której szukasz to będzie coś w rodzaju "Boot sequence" (niebieski BIOS), albo będziesz miał listę urządzeń (szary BIOS, zwykle kolejno: dyskietka, twardziel, CDROM, i jakieś inne nieistotne). W przypadku boot sequence wybierasz taką opcję, żeby CDROM był przed twardym dyskiem. W przypadku listy urządzeń przy dysku twardym wybierasz "None" albo "Off" albo coś w tym rodzaju. Przede wszystkim szukaj czegoś z "Boot" i staraj się ustawić tak, żeby twardy był wyłączony albo w kolejności po CDROMie. I zapamiętaj jak to zrobiłeś i jaka do tej pory była opcja, bo po instalacji musisz przywrócić tamte ustawienia, żeby wszystko działało (po 1 restarcie po części instalacji już ustaw poprzednie ustawienia). Ufff... mam nadzieję, że się połapiesz w tym moim bełkocie i jakoś pomogę...

Boże!! o czym wy z Darkiem rozmawiacie :?: :shock: Chyba muszę się zapisać do was na szkolenie, bo zupełnie nie radzę sobie z moim komputerem, a on ciągle domaga się uwagi i muszę wołać sąsiada czy prosić się po innych ludziach :mrgreen:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:28 pm ]
nunus85 napisał(a):ja jutro zaczynam grupowa

Podziel się wrażeniami! ;) powodzenia :!: :D

przez depresyjny86 27 mar 2007, 13:28
w moim przypadku instalka nie idzie nawet jak nacisne tylko wyskakujeWinxp professional ładowanie,potem pojawia się scan disk i pulpit..

przez wiatr 27 mar 2007, 13:30
Jak milo Cię widzieć człowieku nerwico, tak wiem kłopot z komputerem :roll:
człowiek nerwica napisał(a):ja ten komputer rozwale na kawałki
prosze powtrzymaj się to tylko rzecz martwa. Spokojnie. Dasz radę jakoś zapanować nad nim. Ale jak tylko będzie w kawalkach , to chyba będzie trudno nad nim zapanować. Napewno wspólnymi silami z Piotrem go opanujecie. Bo jak do tej pory idzie dobrze. Co?...............Poczekaj jeszcze chwilę bys może Piotr przybędzie z pomocą lada chwila
Niedawno też mialam ten sam problem i byłam odcięta ze świata. Znam to uczucie. :cry:
Tylko mój informatyk go tak naprawil,że niestety musialam kupić nowy :shock: a ten muszę dać do naprawy komuś innemu, ale komu? Oby Ciebie to nie spotkało. A przedemną praca do napisania
"mój przyjaciel wiatr"

przez IceMan 27 mar 2007, 13:34
Justynka... Darkowi się komp zepsuł...

człowiek nerwica napisał(a):w moim przypadku instalka nie idzie nawet jak nacisne tylko wyskakujeWinxp professional ładowanie,potem pojawia się scan disk i pulpit..

Jest jeszcze opcja nr 3. To pojawia się u mnie ale niewykluczone że też u Ciebie. Ja mam czasem tak, że klawiatura mi się wiesza. I wtedy trzeba wciskać do skutku kilka razy Ctrl+Alt. U mnie to pomaga. Także jak wyskoczy
Piotrek napisał(a):boot from cd....

to wal na przemian Ctrl+Alt i Enter. To ostatnia deska ratunku. A jak nie to może będziesz musiał podłączyć dysk do innego kompa i cały sformatować. (rozumiem, że teraz piszesz z jakiegoś użyczonego - innego kompa?)
Przyjaciel forum

przez wiatr 27 mar 2007, 13:44
No to będziemy się wspierać nawzajem w duecie zawsze rażniej :mrgreen:
Piotrek napisał(a):A za oknem tak pięknie... i bym sobie na rowerze pojeździł
, a ja chyba po obronie :mrgreen:
A może ktoś jeszcze sie przyłączy ślęczący w tak codowny dzień nad książkami, seszytami itp i tylko musi spoglądać czasami za okno, czy aby jeszcze świeci słonko :roll:
"mój przyjaciel wiatr"

przez depresyjny86 27 mar 2007, 13:46
użyczonego-no można tak powiedzieć :D ,użyczającym jest mój brat który siedzi teraz w Gliwicach niestety nie wie o tym,że korzystam teraz z jego komputera :D

przez Makcia 27 mar 2007, 13:49
Wszyscy mamy nauke widze :( a pogoda taka ładna. Ja z kolei w czwartek mam zajęcia z dyrektorką i mam strasznego stresa. Ech nie wiem jak to przeżyje. Za to samopoczucie mi dopisuje i z tego sie ciesze :D śpiewam sobie, sprzątam i czuje wiosne...trzymajcie sie ;)

przez IceMan 27 mar 2007, 13:56
Do wszystkich ogółem: Będzie dobrze!!!

Makcia - mi też samopoczucie dopisuje... tylko żeby jeszcze do tego ilość zajęć dopisywała... ale nic - marudzić nie będę.

Darek - instaluje się?

PS. Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce - złota myśl na dziś :lol: ;)
Przyjaciel forum

Sortuj wg