Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Razorbladerka_ 20 lis 2009, 22:29
A ja dziś redsika pije :) cytrusowego... nie pilam go od maja chyba... :P moj skarb zrobil mi poleczke na organy i na kolczyczki moje hi i dzis zrobilam kolejne 5 par ;) ogółem fajny dzionek, bo i obiadek zrobilam i smakowal i jest fajnie ogółem hi :D Pozdrawiam was kochani :*
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez KasiaMi11 21 lis 2009, 00:10
Dzieweczki kiedy ja chcę wódeczki ,wysokogatunkowej,czystej,zmrożonej,tak normalnie jak każda zdrowa ode mnie dziewczyna...Woveczka 2 piwka to piłam z seroxatem.ale to i pojemność duża, no 1 litr jak by nie było.No i wszyscy piją wódkę,a ja mówię ciągle-nie ja na tabletkach to piwko proszę,no głupio.A teraz impra andrzejkowa się trafiła to spróbuję.A może już do seroxatu nie wrócę?Marzy mi się jeszcze dziewczynka....przesadzam?to nakrzyczcie :oops:

Jakie serce taki lęk...

przez wovacuum 21 lis 2009, 10:51
KasiaMi11, jak masz takà wielkà chèc na wodeczkè to siè napij :D swojà drogà fajna taka imprezka z kolezankami!!a co za dziewczynka ci siè marzy?coreczka?to do dziela Kasia,tylko leki odstaw i poczekaj az wàtroba siè zregeneruje.a czujesz siè na silach?podolasz temu wyzwaniu?
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Razorbladerka_ 21 lis 2009, 11:33
Właśnie - jaka dziewczynka Ci sie marzy?? Wóda fuj! :P
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

przez wovacuum 21 lis 2009, 12:00
a ja do pracy dzisiaj niestety..moj màz tez jest w pracy i jutro prawdopodobnie tez idzie :? to z czego mam siè cieszyc?och jak dobrze ze mam internet i to forum :i w dupie mam jak ktos sobie pomysli ze nabijam posty :twisted: czy cos w tym stylu.na 7 bylam na basenie,fajnie taka rozgrzewka przed pracà,kondycja beznadziejna przez fajki ale dajè radè!!obiadzik robiè i czekam na mojego kochanego..brakuje mi go bardzo jak jest w pracy ale co zrobic?jak odmowi szefowi to go wyleje,10 chètnych na jego miejsce!!dzisiaj pewien Polak przywozi mi polskà prasè ,juz siè nie mogè doczekac ;)
wovacuum

przez Razorbladerka_ 21 lis 2009, 13:52
a jaka polska prase Ci przywiezie Wovka??

Ja dziś sobie pojechałam z rodzicami na cmentarz hi i babcia byla tez w samochodzie!!! moje kochanie w pracy po ponad tygodniowym zwolnieniu ale jutro znowu ma wolne hi hi wiec pewnie pojedziemy do Pruszcza do rodzicow i tak... zaraz sniadanko trzeba bedzie wszamac wreszcie hi i za kolczyki sie brac i pazukri i jakis obiadek hmmm.... taka fajna dzis pogoda... :)

przez wovacuum 21 lis 2009, 14:16
Razorbladerka_, angorè,wprost,politykè i bluszcza :mrgreen: :mrgreen:
wovacuum

przez Razorbladerka_ 21 lis 2009, 14:50
o, to bedziesz wiedziala co sie u nas dzieje :P chociaz moze lepiej nie wiedziec co dzieje sie w polityce polskiej hehe

przez KasiaMi11 21 lis 2009, 15:40
Heloł,heloł!No marzy mi się córeczka,bo mam samych chłopów.Czy podołam?Pewnie ,że mam obawy Wovka,ponieważ stara już jestem :-| No i trzecie cięcie to jest wysiłek.A dzisiaj boli mnie łeb i już zastanawiam się,czy w ogóle jechać na tą imprezkę.Tylko szkoda mi ,bo zespół mamy naprawdę super i każda nasza bimbka jest fajna. ;)

Jakie serce taki lęk...

przez Amy Lee 21 lis 2009, 17:05
Cześć,
dawno mnie nie było i same nowe nicki widzę :smile:

Co nowego u mnie?
- leki na PTSD
- podejrzenie jelita drażliwego
- dobry facet, ale w kraju zagranicznym
- brak pomysłu na magisterkę

Idę namaczać jabłka w karmelu (po amerykańsku). A potem do nauki jakoś.
Amy Lee

przez bliksa 21 lis 2009, 17:19
wstalam o 16 i bezczelnie zeżarłam wszystkie słodycze, które zakupilam na mikolaja dla chrzesniaka.
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez wovacuum 21 lis 2009, 17:58
bliksa, wstydz siè,dziecku slodycze zzerac! :twisted: ja wrocilam z pracy i dowiedzialam siè ze jutro ma padac u nas snieg!jak to mozliwe jak w ciàgu dnia jest 15°C?jak spèdzacie sobotè?ja jak widac na necie :D z przerwami na zrobienie rosolu i pranie.czekam na moje gazety!!
wovacuum

przez Aldik 21 lis 2009, 18:49
Lena88 napisał(a):Mówicie o tych upławach, no ja też się tym strasznie przejęłam, ale lekarz powiedział i nawet podkreślił kilka razy, że kobieta nigdy nie jest "sucha", że to co mam to normalna, zdrowa wydzielina i to już mój problem, że tego nie akceptuje :evil:

Ni ewiem jak inni ale fajnie jak kobieta ma "okro" a nie "sucho" :D :):)

Magda a może jakieś dofinansowanie z urzędu pracy - bo tak czytam posty i wydaje mi sie ze chcesz jakiegoś Kebaba otworzyć !?

A co do dzisiejszego dnia to jakoś takiś, wogóle ostatnio dużo mam pracy, lęków troszke mniej na szczęście, ale i tak jakoś zmęczony jestem... Dobrze, ze pogoda ładna :)

przez Paranoja 21 lis 2009, 19:34
ok caly dzien robilam ze soba ale chyba warto bylo no i chyba gotowa jestem. ide
Paranoja

Sortuj wg