Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez wovacuum 17 lis 2009, 19:15
Lena88, no bo lenka to jest normalne!!nie doszukuj siè kochana cudow wiankow itp.ja tez mam i jestem zdrowa!!buziaki :D :D
wovacuum

przez magdalenabmw 17 lis 2009, 19:19
Lena- normalny śluz, ktory ma każda z nas różni się od upławów. I jesli czujesz że masz 'za mokro' tam, albo ten śluz ma dziwny kolor/zapach to nie jest okej. Śluzem sie nie przejmuj, ale zbadać nadżerkę trzeba, idz na cytologię. Napewno jest ok ale zbadaj sie.

Linka- odpowiedziałam na konkretne ogłoszenie wysyłając CV, w ogłoszeniu nie było podanej techniki pracy więc sama napisałam jakie znam.

Wovka- z fotomodelingu w tym kraju nie ma pieniędzy(albo malutkie, a często i samemu trzeba dopłacic), chyba że sie jest profesjonalną modelką :smile: Więc nikt kredytu na to nie da. Za granicą w agencjach nie próbowałam bo i tak nie mogę wyjechać. I żeby być profesionalną modelką trzeba być wysoką, chudą i mieć twarz jak ufo- a ja tak nie wyglądam. Moi rodzice nie wezmą teraz kredytu aby mi pożyczyć bo narazie nie miałabym z czego splacać a oni też mają teraz przejściowy trudny okres, za trudny na kredyty, i tak kilka już spłacają. Muszę poprostu uzbroić sie w cierpliwość, nie mam wyjścia ;)
magdalenabmw

przez wovacuum 17 lis 2009, 19:30
magdalenabmw, piszàc o zagranicy myslalam najpierw o internecie, no wiesz zareklamowac siè jakos a pozniej tylko hop na sesjè!!nie znam siè na tym niestety... ;)
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 17 lis 2009, 20:13
Właśnie sie dowiedziałam że zmarł mój bardzo bliski kolega, sąsiad z domu rodzinnego. Nawet jeszcze 40lat nie miał... Jakiś wylew, udar. Nie mogę sie pozbierać, ciągle ryczę, byłam z Nim naprawdę blisko, przyjażniliśmy się. Nie widziałam go ostatnio bo sie przeprowadziłam, myślałam niedawno aby tam jechać i go odwiedzić, w sobotę nawet spotkałam Jego syna.... Taki dobry człowiek, zaczął sobie życie układać na nowo po rozwodzie z żoną, poznał fajną kobietę..

Jutro pogrzeb o 14. Niewiem jak ja dam radę... Nie mogę przestać płakać.
magdalenabmw

przez wovacuum 17 lis 2009, 20:21
magdalenabmw, to przykre,taki mlody czlowiek...przyjmij moje wyrazy wspolczucia i uwazaj na siebie.drina sobie wypij jakiegos albo kielicha?
wovacuum

przez magdalenabmw 17 lis 2009, 20:37
Dzięki Wovka. Wziełam Nervomix i piję melisę. Dziś sie ogarnę , chociaż co chwilę przypominają mi sie jakieś chwile które z Nim spędzałam.. ale jutro. Niewiem jak ja z nerwicą przeżyję jego pogrzeb. Poprostu niewiem. Chyba dwa Zomireny wezmę. I muszę tam dojechać 30km.

Czemu życie jest takie niesprawiedliwe? Zdrowy człowiek, jeden dzień, udar...i koniec.
magdalenabmw

przez Paranoja 17 lis 2009, 20:38
u mnie fajnie, pije winko u kolezanki :D
Paranoja

przez wovacuum 17 lis 2009, 20:40
magdalenabmw, jestes pewna ze byl zdrowy?no jakos musisz sobie poradzic...ja osobiscie nie chodzè na pogrzeby baaardzo siè bojè i mam to w dupie ze to nie wypada nie pojsc...co to jest ten nervomix?jakies prochy? :roll:
wovacuum

przez magdalenabmw 17 lis 2009, 20:51
Nervomix to takie tabletki uspokajające bez recepty- melisa, chmiel, dziurawiec. bardzo dobre. 8zł za 20kapsułek.
Mam pewność że był zdrowy, zawsze humorem tryskał, pełen energii człowiek... Niewiem co sie stało tak nagle...

A jakie kwiaty kupić? Nie znam sie na tym zabardzo... Kalie? Storczyki? Czy jakąś małą wiązankę?Ech..
magdalenabmw

przez wovacuum 17 lis 2009, 20:57
zdecydowanie kalie...storczyki:moje ulubione:zostaw dla zywych
wovacuum

przez fobia 18 lis 2009, 00:28
wovacuum, tez uwielbiam storczyki
magdalenabmw, szczerze wspolczuje...

leb mnie boli i zaczynam miec dola! szef mojego meza dalej nie placi dupek wolowy :cry:

przez Razorbladerka_ 18 lis 2009, 11:50
Musze sie pochwalic, ze wczoraj bylam 3 razy na dworze, na spacerze i ani razu nie powiedzialam ze sie boje... dopiero moj chlopak pod koniec dnia mi to oznajmil, tak w ogole by mi to nie przyszlo do głowy :D

A dziś zaraz jade do lekarza, tylko moj transport musi wrocic ze zlecenia... boje sie jak nie wiem co... :shock:
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez bliksa 18 lis 2009, 13:00
Razorbladerka_, gratulacje ! opowiedz pozniej co tam u lekarza, ja ide jutro :roll:
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez *Monika* 18 lis 2009, 15:54
Razorbraderko!

Monika też się cieszy,że podjęłaś taką decyję - naprawdę!Proszę opowiedz jak przyjedziesz jak było i co mówił specjalista. Całuję Cię.

Bliska!

Właśnie przeczytalam,że Ty jutro idziesz też do specjalisty. Ja dopiero wizytę mam za 3 tygodnie. Czy mogłabym Cię o coś prosić? Wiem,ze najwazniejsze są dla Ciebie Twoje sprawy, ale w grudniu idę na wesele do cioci, jestem blada.Nie wiem czy przy lekach przeciwlękowo-depresyjnych Velaxin, pramolan i Zomiren mogę iść się delikatnie opalić w solarium. A może ktoś wypowie się na ten temat,Naprawdę nie mialam nigdy takiej sytuacji,ze brałam na cos leki. A teraz mam obawy bo nie wiem. W necie różnie piszą, więc pewnie lepiej unikać słońca, a co dopiero solarium.

Monika S.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg