Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Alex1963 08 lut 2009, 15:31
Nie jesteś wrakiem!!!! Jesteś silna i walczysz. To tylko chwila słabości... Trzymaj się
Alex

przez Venus 08 lut 2009, 15:34
Alex1963 napisał(a):Nie jesteś wrakiem!!!! Jesteś silna i walczysz. To tylko chwila słabości... Trzymaj się

Alex ja nie walczę, ja się poddaję, bo już nie mogę! :cry: Jestem za słaba! :cry: Jest mi już wszystko jedno :cry:
Bla bla bla...

przez LucidMan 08 lut 2009, 16:18
Venus
Weź przykład z tych książek co masz wypisane w podpisie :)

Pozdrawiam 8)
Lucid life

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tenisekk 08 lut 2009, 16:24
Ja boję się iść jutro do szkoły, do ludzi, wolałabym siedzieć w domu jak zawsze i gapić się w ściany.
Myślę, że tam wszyscy się na mnie patrzą jak na wariatkę, obgadują i wytykają palcami, nienawidzę wrednych nauczycieli którzy
wszystkich traktują z góry i poniżają.. strasznie się boję;(
Nie chce mi się żyć i od rana płaczę .. czuję się zagubiona i niepotrzebna.
tenisekk

przez weronia_113 08 lut 2009, 17:26
jak wy to robicie ? ja nie mam sił z nia walczyć Nie potrafie normalnie funkcjonować, nie wychodzż znów od kilku dni z domu Ciągły lęk mnie ogarnia!!!!!!
Prosze o pomoc , jakies podpowiedzie jak sobie radzicie?
pozdrawiam

[*EDIT*]

tenisekk! ja właśnie tak samo sie teraz czuje jak ty Zupełnie Cie rozumię

venus! ja tez juz nie moge nie mam sił !!!!
Czuje sie tak wyniszczona...słaba !!!!

przez Victorek 08 lut 2009, 17:38
Venus, ja co prawda mam dzisiaj lepszy dzień niż wczoraj....ale sama wiesz co mogę tobie powiedzieć :)
żebyś się nie poddawała, te objawy to jest lęk, który blokuje nam te receptory mózgowe....i cierpisz. Lęk jest bardzo silny, wiem ale nic nam nie zrobi więcej niż dotychczas, chociaż ta wizja i tak nie jest taka znowu budująca ale chociaż panika nie przyjdzie. Trzymaj się!
tenisekk, ale dlaczego mieli by wszyscy patrzeć na ciebie jak na wariatkę?? Ja boję się iść do pracy ale to przez ataki. A u ciebie ? czemu się boisz?
weronia_113, jak ja to robię? :) nie mam wyjścia....:)a leczysz sie Weronia jakoś na to??
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez tenisekk 08 lut 2009, 17:50
jestem pesymistką i bardzo się krytykuję, nie wiem dlaczego się boję ... nie umiem sobie z tym poradzić, często dochodzi stres przed odpowiedzią, presja, straszni nauczyciele którzy poniżają za byle co... taka jest rzeczywistość w moim LO, a teraz to jest dno bo nie potrafię się niczego nauczyć;( moja średnia jest poniżająca nieco ponad 3.. nie wiem czy dalej tak pociągnę..
tenisekk

przez Victorek 08 lut 2009, 18:00
Wiesz tenisekk średnia niewiele ponad trzy to nie jest taka znowy zła, zalęzy jak dla kogo, ale moim zdaniem nie to w życiu jest najważniejsze, teraz to widzę dokładniej :)
W kazdym bądź razie u mnie w szkole średniej też miałem te problemy co ty teraz, co prawda może nie byłem aż takim pesymistą :) ale lęk miałem okropny, przed szkołą , ludźmi a odpowiedzią to już w ogóle, zawalałem po prostu lekcję. To co radzić można to żeby próbować się przełamać, mnie się to nie bardzo udawało, ale czemu tobie nie możę? szkoda życia marnować na to dziadostwo....a u psychologa jakiegos byłaś? Nie stresuj się nauczycielami, wszystko wiedzącymi buffonami, bowiem oni zdrowia ani szczęści a ci nie dadzą, możesz go sama sobie dać, powoli...
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez tenisekk 08 lut 2009, 18:08
Nie byłam u psychologa, waham się nad tym, myślę że on mi nie pomoże... bo tak jak w każdej terapii żeby wyzdrowieć trzeba chcieć, a tu mam problem bo sama nie wiem czego chcę, nie wiem nawet czego nie chcę.. tragedia ze mną eh.. a czy ciągła senność, bóle i zawroty głowy, kłucie serca i uczucie że zaraz zemdleję mogą być objawami nerwicy? bo od pewnego czasu tak właśnie się czuję:(
tenisekk

przez depresyjny86 08 lut 2009, 18:23
Moje ograniczenia psychiczne mnie wkurzają dzisiaj,normalny czlowiek nie siedzi sam przed komputerem całe dnie......ma znajomych,umie rozmawiać,współzyc z innymi.....ja tego nie potrafie./cenzura/ staram sie z całych sił i nie wychodzi,przez moja fobie ludzie albo mają mnie w dupie,albo sie nade mną litują,albo wyzywają:( .Zresztą o czym tu ze mną gadać skoro na niczym sie nie znam,niczego takiego nie przeżyłem żebym mógł opowiadać o czymś w czasie rozmowy..,no bo przecież nie gada sie tylko o szkole..a ja oprócz szkolnych tematów nie znam innych...
:)

przez depresyjny86 08 lut 2009, 18:24
Moje ograniczenia psychiczne mnie wkurzają dzisiaj,normalny czlowiek nie siedzi sam przed komputerem całe dnie......ma znajomych,umie rozmawiać,współzyc z innymi.....ja tego nie potrafie./cenzura/ staram sie z całych sił i nie wychodzi,przez moja fobie ludzie albo mają mnie w dupie,albo sie nade mną litują,albo wyzywają:( .Zresztą o czym tu ze mną gadać skoro na niczym sie nie znam,niczego takiego nie przeżyłem żebym mógł opowiadać o czymś w czasie rozmowy..,no bo przecież nie gada sie tylko o szkole..a ja oprócz szkolnych tematów nie znam innych...
:)

przez tenisekk 08 lut 2009, 18:35
ja też siedzę sama cały dzień przed monitorem i raczej wszyscy mnie mają w d... nie wychodzę z domu bo się boje ludzi. Moja jedyna przyjaciolka wysmiewa sie ze mnie twierdzac ze wyolbrzymiam swoj problem i uzalam sie nad soba.. ahh czy moze byc cos cudowniejszego niz niezrozumienie ze strony najblizszej osoby?? tragedia... pociesz sie tym ze ja mam podobnie jak ty:(
tenisekk

przez Venus 08 lut 2009, 21:22
Victorek napisał(a):Venus, ja co prawda mam dzisiaj lepszy dzień niż wczoraj....ale sama wiesz co mogę tobie powiedzieć :)
żebyś się nie poddawała, te objawy to jest lęk, który blokuje nam te receptory mózgowe....i cierpisz. Lęk jest bardzo silny, wiem ale nic nam nie zrobi więcej niż dotychczas, chociaż ta wizja i tak nie jest taka znowu budująca ale chociaż panika nie przyjdzie. Trzymaj się!

Victorku ja wiem, że lęk blokuje receptory w mózgu, dlatego też od tych lęków nic do mnie nie dociera i koło się zamyka. I właśnie problem jest w tym, że do mnie ciągle powracają wspomnienia wydarzeń, które mnie w ten stan wpędziły i ciągle nie mogę uwierzyć, że nic mi nie jest (a chodzi o problemy zdrowotne-mogła być to całkiem poważna sprawa). Wtedy narodził się we mnie strach, który niszczy mnie do dziś. Zdrowotnie nie czuję się bezpiecznie, ciągle mam objawy choroby, której tak bardzo się bałam i boję choć została wykluczona. A ja wciąż nie wierzę... :cry: :cry:

[*EDIT*]

LucidMan napisał(a):Venus
Weź przykład z tych książek co masz wypisane w podpisie :)

Pozdrawiam 8)

LucidMan
nie daję rady się tego trzymać, nie potrafię. Nerwica jednak ze mną wygrywa! :cry:
Bla bla bla...

przez LucidMan 08 lut 2009, 22:31
Venus
Nerwica jednak ze mną wygrywa! :cry:

Halo Halo. Nie walczymy z nerwicą. Nie wolno. Nerwica to my. Jedyne co pożytecznego możemy z tym zrobić to zaakceptować i zrozumieć :) Jeśli mówisz, że nerwica z Tobą wygrywa, to kto wygrywa i przegrywa? Ty czy Ty?
Trudno mi to wyjaśniać. Mam nadzieję, że jakoś pomagam :)

Pozdrawiam 8)
Lucid life

Sortuj wg