Depresja a miłość

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Depresja a miłość

przez tahela 27 lut 2012, 23:20
ja pierwszego poważniejszego chłopaka miałam w wieku 17-stu lat, byłyśmy razem rok, oczywiście wspólne imprezy były, własnie trzymanie sie za reke pocałunki, wypady w góry, i takie tam , seksu z nim nie było jako takiego bo ja nie miałam ochoty za bardzo,bo po prostu brakowało mnie własnie rozmow o książkach, jakiegoś zapatrywanie sie wspólnego na świat, wrażliwosci wspólnej, wspólnych zainteresowań, koleżanki mowiły ,ze fajny i co ja chce od niego a mi brakowało wrażliwości i zainteresowań
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Depresja a miłość

przez depresyjny86 28 lut 2012, 03:18
A ja pierwszej dziewczyny nie miałęm nigdy i se nigdy mieć nie będę :twisted: :twisted: :( <jeżeli uważacie to za offtop to możecie jak będziecie mieli ochotę odpisać na privie>
:)

Depresja a miłość

przez Maciej farmaceuta 28 lut 2012, 21:45
Każdy żyje po swojemu.Ale choroba(a w szczególności depresja)nie oznacza że jest się kimś gorszym.Nawet schizofrenia(w obecnych czasach i lekach tak leczona,że można żyć zupełnie normalnie) nie wyklucza ze społeczeństwa.Mi na moją depresję pomogła wielka miłość-2 lata życia w siódmym niebie,bez leków,ale niestety skończyło się,i to wcale nie przez moją depresję.Motto SAS(brytyjskich komandosów,najlepszych na świecie)brzmi:Who dares wins- śmiali zwyciężają.Jeżeli nie my,to kto?Nie można sądzić,że jest się gorszym-jeżeli Ty sam tak o sobie myślisz,to co mają myśleć o Tobie inni?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg