Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez namiestnik 25 cze 2012, 23:42
Jaka samotność... co wejdę w ten wątek to 6 czy 10 stron nowych... to nie samotność - to życie, tyle, że w sieci

Samotność

przez Kiya 25 cze 2012, 23:43
namiestnik, coś w tym jest ;)
Ale chodzi m. in. o samotność czysto emocjonalną, a taką można odczuwać również w towarzystwie...
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez Stark 25 cze 2012, 23:51
Samotność to złożona kwestia...
faktycznie "samotnym" to jest ktoś na bezludnej wyspie,sam jeden.
zaś niedopasowanie gdziekolwiek,brak przyjaciół czy znajomych w "realu",to 2 sprawa ^^.
Stark

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez namiestnik 26 cze 2012, 00:09
Podejrzewam, że na bezludnej wyspie można się czuć i mniej samotnym niż wśród ludzi w pewnych stanach.

Samotność

przez FrankSinatra 26 cze 2012, 00:10
zapisalem sie na to forum glownie dlatego ze jestem samotny i nikt mnie nie rozumie samotnosc to straszna sprawa chcialbym aby chociaz tutaj ktos mnie polubil i zebym mial z kims kontakt mogl sie wyzalic itd
Ostatnio edytowano 26 cze 2012, 00:15 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: poprawiono ort. w poście

Samotność

przez *Monika* 26 cze 2012, 00:13
FrankSinatra, możesz włączyć jakiś program poprawiający Twoją ortografię?
Bez urazy.
Obrazek
Główny Moderator

Samotność

przez FrankSinatra 26 cze 2012, 00:15
pszepraszam ale nie znam takiego programu pszepraszam jeszcze ras prosze mi dac nazwe takiego a zainstaluje wiem rze to morze denerwowac ale jusz tak mam cienszko z ortografjom

Samotność

przez Stark 26 cze 2012, 00:16
namiestnik, O wyspie mówiłem nie mając na myśli "samotności" jako samopoczucia
ale jako faktycznej "samotności",przez zanik jakichkolwiek kontaktów z ludźmi : ).
a że i będąc całkowicie samemu, i czuć się mniej samotnie niż wśród ludzi - zgadzam się.
Stark

Samotność

przez Kalebx3 26 cze 2012, 00:17
Namiestnik ja z kolei podejrzewam ,ze masz Kolega na tej samotnej wyspie nie miał by po prostu czasu na samotność,,,i szybko tym sposobem "raczej" wyleczył się z tego. 15 godzin musiał by uganiać się za żarciem ( jeśli w ogóle " były by tam zwierzątka zjadliwe, bo jak nie to mrówki ,tarantule i kokosy ...) To oczywiście było pół żartem ,pół serio. Ale coś w tym jest ,że jeśli człowiek wciągnięty w wir walki o przetrwanie , jakąś pasje ,,,to jakby tej samotności mniej ,a jaka wtedy lekka i bezsilna wobec nas. To tylko takie moje dywagacje ,mam do nich prawo :lol:
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Samotność

przez Candy14 26 cze 2012, 00:36
cienszko z ortografjom

oj ciężko :mrgreen:
chcialbym aby chociaz tutaj ktos mnie polubil i zebym mial z kims kontakt mogl sie wyzalic itd

spoko :D wyzalaj sie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez *Monika* 26 cze 2012, 00:37
FrankSinatra napisał(a):zapisalem sie na to forum glownie dlatego ze jestem samotny i nikt mnie nie rozumie samotnosc to straszna sprawa chcialbym aby chociaz tutaj ktos mnie polubil i zebym mial z kims kontakt mogl sie wyzalic itd

Pisz i żal się chłopie. :D
Obrazek
Główny Moderator

Samotność

przez socjopatia 26 cze 2012, 00:43
Kalebx3,zgadzam się z Twoją teorią,z doświadczenia wiem,że to prawda (u mnie).ale po jakimś czasie też przychodzi pustka.jednak mniej czasu-mniej siły na czarne myślenie;)

Samotność

przez LucP84 26 cze 2012, 00:44
namiestnik napisał(a):Jaka samotność... co wejdę w ten wątek to 6 czy 10 stron nowych... to nie samotność - to życie, tyle, że w sieci
To iluzja życia tylko.
LucP84

Samotność

przez Kalebx3 26 cze 2012, 01:09
namiestnik napisał(a):
Jaka samotność... co wejdę w ten wątek to 6 czy 10 stron nowych... to nie samotność - to życie, tyle, że w sieci
To iluzja życia tylko.

A ja znowu nazwałbym to " nowym ,innym wydaniem Życia"
LucP84, wynika z tego ,że za każdym razem kiedy wchodzisz na Forum ,tym samym ładujesz się w ILUZJĘ? Wiec pytam się Ciebie ,warto żyć w takiej iluzji ,gdzie wszyscy to siłą rzeczy "iluzjoniści",oderwani od Prawdy i zagmatwani w sieciowe złudy.
Chyba nie do końca jest tak jak mówisz. Bo wprawdzie to virtual ,ale nie oderwany z drzewa bananowego ,tylko ściśle związany z czyimś ,życiem ,chorobą ,cierpieniem ,ale i radością ,sympatiami.
Może jest to po części stworzone po to ( Forum) ,żeby wszelkiej maści fobicy i lękowcy etc. mieli chociaż taki kontakt ,skoro w Realu na niewiele ich stać w tej dziedzinie.
To Forum znowu nie jest takie do dna wirtualne. Spójrz ,są zloty. Może to nie idealne dla wszystkich ,ale podczas tych zlotów dzieje się bardzo ważna i wyjątkowa rzecz - wirtual się zmniejsza ,a real się powiększa. Iluzja traci swój ,mimo wszystko poętny blask ,ale i anonimowość i bezpieczeństwo "klawiaturowej wysepki".
Pozdrawiam i dobranoc .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg