Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Abbey 29 mar 2014, 00:49
Łatwo powiedzieć, skoro oni trzymają się w ponad 30-osobowej grupie, tylko ja jedna jestem wyrzutkiem :roll:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez Indifference1 29 mar 2014, 00:52
Vett, wiem, wiem... Zabij mnie ale ciągle nie mogę zapamiętać czy jesteś w 2 klasie czy 3 :hide:
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Abbey 29 mar 2014, 01:16
Chciałabym być w trzeciej, serio :P
Niestety to nie jest kwestia "został ci ten miesiąc", mam przed sobą jeszcze przynajmniej rok nauki w samotności. Na serio nie mam sił patrzeć jak inni sie bawią.
Też zasługuję na kolegę, na przyjaciela. Nie zrobiłam nic złego, by tak wegetować towarzysko.
Ogólnozyciowo zresztą też.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Indifference1 29 mar 2014, 01:20
Vett, ahh no tak. Mogę cię pocieszyć tym, że 3 rok jest krótki i mija bardzo szybko. Przysięgam ci, że czuje się jakbym dopiero wróciła po świętach do szkoły a ja mam już ostatni tydzień :O Współczuje ci sytuacji bo sama bez koleżanki byłabym pewnie zerem w klasie :bezradny: A jacyś znajomi "z podwórka"?
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Arhol 29 mar 2014, 02:20
Czekajcie,26 lat...wygląda jak mynel,Wrocław,wiedziałem że Rajben tylko udaje takiego co nie rucha,a tu prosz...chućliwiec dupcy aż mu się z kuśki fojcy,tylko ma 2 twarz,tzn myślał że mu to pomoże,a takiego wała...już wyczailiśmy ktoś ty D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez elo 29 mar 2014, 02:24
przecie wro to wylegarnia zbokow kolejny powod by nie wychodzic z domu :great:
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Samotność

przez Semir 29 mar 2014, 12:08
elo napisał(a):przecie wro to wylegarnia zbokow kolejny powod by nie wychodzic z domu :great:

Chyba że ktoś lubi takie towarzystwo to może zapomnieć gdzie mieszka:P

-- 29 mar 2014, 12:15 --

Vett napisał(a):Chciałabym być w trzeciej, serio :P
Niestety to nie jest kwestia "został ci ten miesiąc", mam przed sobą jeszcze przynajmniej rok nauki w samotności. Na serio nie mam sił patrzeć jak inni sie bawią.
Też zasługuję na kolegę, na przyjaciela. Nie zrobiłam nic złego, by tak wegetować towarzysko.
Ogólnozyciowo zresztą też.

Też tak miałem ale powiem Ci jedno lepiej nie mieć przyjaciół niż mieć takich jakich opisujesz,nieszczerych zapatrzonych w sobie i innych podobnych sobie buców którzy są w dodatku nietolerancyjni. Ale trzeba próbować i nie zniechęcać się :). Ja pomimo dużego stażu na tym świecie po latach mam chociaż takich 2 ale już liczę dosłownie godziny jak zostanę sam(przyjaźń przyjaźnią ale związek potrafi spieprzyć więcej niż się wydaje[zawsze wpierdala się między młot a kowadło]), a dalej nie wiem jak będzie może muszę poczekać kolejne kilkanaście lat na zaczęcie wszystkiego od początku.
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Samotność

przez SmutnaTęcza 29 mar 2014, 12:29
Kestrel napisał(a):Czekajcie,26 lat...wygląda jak mynel,Wrocław,wiedziałem że Rajben tylko udaje takiego co nie rucha,a tu prosz...chućliwiec dupcy aż mu się z kuśki fojcy,tylko ma 2 twarz,tzn myślał że mu to pomoże,a takiego wała...już wyczailiśmy ktoś ty D:

Też wiedziałam, że to on. 8) Reiben, przyznaj się, zbereźniku! :mrgreen:

Samotność

przez ( Dean )^2 29 mar 2014, 22:11
Ale dojebałem no po prostu jestem debilem......Dziewczyna do mnie zagaduje 3 razy na fb jest bardzo miła a ja odwalam scene zazdrości o wczorajsze i cały misterny plan w pizdu....
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez Amarant_89 29 mar 2014, 22:14
cały misterny plan w pizdu....

Zawsze możesz przeprosić ;)
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

Samotność

przez Rebelia 29 mar 2014, 22:41
Wait, czekajcie, ktoś się tu chwalił kontem na sympatii? Daje to to jakieś rezultaty w ogóle?

Samotność

przez Amarant_89 29 mar 2014, 22:45
Pewnie, że daje :smile: Trochę uroku osobistego, srebrny język i... to chyba wszystko ;)
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

Samotność

przez Rebelia 29 mar 2014, 22:49
:mrgreen:
Dla niektórych dodatkowo skill fotograficzny pod postacią: jak zrobić fotę, żeby brzucha nie było widać.

Samotność

przez ( Dean )^2 29 mar 2014, 22:49
Amarant_89 napisał(a):
cały misterny plan w pizdu....

Zawsze możesz przeprosić ;)

E to już do reszty pójde na dno....raz juz odwaliłem taką scenę,nic sie nie odzywałem i jej przeszło,może przejdzie jeszcze raz,choć ona też nie jest cąłkiem w porządku wobec mnie.
Najgorszy jest wiatr.

Sortuj wg