Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez IceMan 28 maja 2007, 11:12
Nitka pomysł moim zdaniem rewelacyjny... mnie też coś kręci w tym kierunku ;) ale na razie poczyniłem wiele kroków w kierunku informatyki... ale po informatyce - pomyślimy ;) czyli nie trzeba mieć zdanej matury z jakichś tam przedmiotów tylko można pisać egzamin wstępny?
Przyjaciel forum

przez mrs bug 30 maja 2007, 17:11
Dzisiaj miałam do wygłoszenia mały referat przed klasą. Dałam radę i nie było, aż tak źle, było całkiem dobrze :). Wzięłam 2 tabletki, ale co z tego skoro było całkiem dobrze. Dziękuję i pozdrawiam.

przez sadna 31 maja 2007, 21:17
Witajcie. Człowiek tak ma, że głownie się skupia na tych złych rzeczach, które go spotykają. Postaram się jednak wyłapać kilka pozytywnych rzeczy z ostatnich godzin/dni z mojego zycia. :)

Udało mi się skupić myśli i przeczytać kilka artykułów
Posprzątałam pokój
Uczyłam się angielskiego
Narysowałam coś ;)

Było naprawdę kiepsko, myslałam, że to koneic ze mną, że zwariowałam i nadaję się tylko do psychiatryka. Jednak poszłam wczoraj do lekarza na kolejną wizytę i dodało mi to poweru. To wiele daje, gdy lekarz Ci mowi, ze nie zwariowales/las.

A jutro idę do szkoły. Mimo, ze mi lekarka zaproponowala zwolnienie to idę!
Nie zrozumiem lekcji? Trudno! Zemdleję? Trudno! Zacznę się nakręcać, przytłoczą mnie natrętne myśli? Trudno! Ale walczę! I coś wyniosę z jutrzejszego dnia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mona75 01 cze 2007, 21:54
Trzymając moje dzieci za ręce przeszłam przez most... Już nie pamiętam kiedy zrobiłam to ostatnio :P Przez chwilę byłam na prawdę szczęśliwa

przez Makcia 04 cze 2007, 19:56
cześć :D
To teraz moja kolej na chwalipięctwo ;)
W sobote na weselu koleżanki przetańczyłam całą noc...caluteńką i nie narzekałam na nic. Bawiłam sie tak jak gdybym nigdy nie miala żadnych nerwiczek...To mój wielki sukces..
A ten mniejszy to....hmm....nie zjadłam dzisiaj żadnego ciastka (tylko dwa cukierki) dla mnie to sukces..bo jestem łakomczuszką.. ;)
Pozdrawiam wszystkich pa pa

przez Mona75 05 cze 2007, 01:47
Pożegnałam się z psychotropami :lol:

przez BlueOrange 05 cze 2007, 06:33
nitka napisał(a):
... że tylko inni ludzie dają prawdziwe szczęście, a co za tym idzie żeby czuć się spełnioną, żeby życie nie było puste chciałabym pomagać innym. Pomagać zagubionym duszyczkom, które codziennie sie przewijają przez forum i szukają pomocy. Kiedyś już skladałam papiery na psychologię, ale wtedy nie miałam matury z biologii, w tym roku moge już zdawać z niej egzamin na uczelni.....ta perspektywa kusi. Może mogłabym wnieść coś do walki z tą pieprzoną nerwicą!!! Co Wy na to ;) ????

dobry cel, bardzo dobry :smile:
zanim jendak zaczniesz pomagać innym (dobrze, że wiesz sama jak to wygląda) - wg mnie musisz najpierw sama pokonać swoje 'demony', jeśli tego sama nie pokonasz to wg mnie nie powinnaś leczyć innych

jest takie powiedzenie "lekarzu, najpierw sam się wylecz" i jeśli pokonasz ten szajs - brawo, będziesz znakomitym lekarzem, jeśli nie - to jak będziesz leczyć innych?
podejrzewam, ze mając tyle pozytywnej energii - dasz radę i pomożesz innym ;)

przez anonim 17 lip 2007, 12:35
Mój mały/wielki sukces: przybrałem prawie 5 kg od początku wakacji :) Dodam że ważyłem 59-60/187... Teraz tylko do 70 a potem do 80 i będzie dobrze :twisted:
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Goplaneczka 03 sie 2007, 20:05
A ja zaczęłam leczenie... :mrgreen:
Goplaneczka

przez IceMan 04 sie 2007, 01:41
Dzisiaj trzeci dzień pracy i dostałem pochwałę od kierownika... inny kierownik też gadał z kumplem i mnie chwalił (myślał że nie słyszę :P ), a praca przy mojej fobii społecznej wymaga kontaktu z ludźmi - widzę że idę do przodu i czuję że z każdym dniem jest coraz lepiej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez Kesi123 05 sie 2007, 22:20
Hej.dzisiaj byłam z rodzinką na wycieczce kawałek od domku i wszyscy świtenie się bawiliśmy i ani razu nie pomyślałam o jakimś ataczku. tylko poprostu oddychałam wspaniale górskim powietrzem, spacerowałam i było mi cudownie od dawna sie tak dobrze nie czułam :D na moment tylko sobie przypomniałam o moich dolegliwościach ale wyobraźcie sobie że nic się nie stało kompletnie nic normalny luzik nawet jak o tym pomyślałam :smile: to był cudowny dzień :D to dzięki wam robię takie postępy naprawdę :D tylko dzięki wam. buziaczki i pozdrowienia dla wszystkich

przez Twilight 06 sie 2007, 07:16
"Somebody will come backstage and go, 'You saved me.' And I will have to say, 'Stop right there. You saved yourself.'"
-Tori Amos

Dokładnie, jedyna osoba, której zawdzięczasz swoje postępy jesteś Ty sama, to Twoja zasługa! My tylko pomagamy i cieszymy się, że Ci tak jest. A poza tym, Ty również możesz pomagać innym!

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez vampirek82 07 sie 2007, 11:44
moim sukcesem jest decyzja o zmianie pracy i miejsca zamieszkania, nie sadzilam ze sie na to zdabede, dlugo zwlekalam ale.....udalo sie, w sumie jeszcze sie nie przeprowadzilam, gdyz jeszcze tydzien do wyprowadzki ale mysle ze bedzie dobrze i ze zdania nie zmienie :)
"Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać Kochać"
a gdyby tak zaczarować cały świat...

przez Twilight 07 sie 2007, 12:09
Ha, gratulacje! Znam to wielka sprawa. Oby dalej dobrze szło :smile:

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

Sortuj wg