Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez olivia11 24 lut 2007, 13:43
Ja dzis tez wyszlam na zakupy .Jestem bardzo zadowolona z tego i usmiech mi nie znika chodz tez dostalam paniki w sklepie (ale zaraz minelo) :D

przez IceMan 24 lut 2007, 14:00
A ja jako szkolny panikarz z ponad 10 letnim stażem ;) miałem wczoraj cholernie ciężki i stresujący dzień w szkole, ale prawie wcale się nie denerwowałem, nie panikowałem, był lekki stres, ale to nic przy tym, co było kiedyś.
Przyjaciel forum

przez chodek 24 lut 2007, 15:21
Mój największy sukces? Chyba to, że po niespełna 19 latach mojego pobytu na tej planecie, zaczynam rozumieć o co właściwie w życiu chodzi...
" Ja składam się z części niespójnych, przeczących sobie nawzajem "
"Z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nitka 24 lut 2007, 15:31
HHehe wiedziałam że bądą sukcesy ;) !!!!! mówmy już tylko o tym ;) to chyba ważne żeby pamiętać o sukcesach i móc się nimi wspierać w ciężkich chwilach. Zapraszam do licytacji ;)
"To jest szczęśliwy dzień. Bo otworzyłam oczy, poruszyłam ręką, bo mam coś do zrobienia i mogę mówić..."

przez IceMan 24 lut 2007, 16:16
Dodam, że chyba powoli zaczynam się cieszyć życiem, takimi małymi drobnostkami, na które nie zwracałem kiedyś nawet uwagi i nie myślałem o ich istnieniu. poważnie rozważać, czym jest życie, do czego w nim dążyć i jak to robić.

Chodek - to Twój ogromny sukces, to jest bardzo ważne!

Niteczko, a może temat powinien się nazywać "Nasze małe i wielkie sukcesy" ??
Przyjaciel forum

przez maiev 24 lut 2007, 17:23
Fajny temat! Szkoda że akurat nie mam się czym pochwalić. Może przybędę wkrótce :smile:
"I need a new version of me..."

przez nitka 24 lut 2007, 21:09
maiev....nie wierzę !! na pewno zrobiłas dizs cos z czego choć troszeczkę mogłabyś byc dumna....pomyśl ;)

Piotras...jak masz odwagę i Ci się uda to zmieniaj tytuł ;)
"To jest szczęśliwy dzień. Bo otworzyłam oczy, poruszyłam ręką, bo mam coś do zrobienia i mogę mówić..."

przez nitka 24 lut 2007, 22:16
o żesz ty w morde jeża !!! Piotrasie rozbujniku Ty!!!
i pozmienial ;) a jaki szybki ; )
Do matury sie uczyć !! marsz do ksiazek!!!!
Z czego w ogole zdajesz? ; )

przez IceMan 24 lut 2007, 22:17
Matma
Fizyka
Informatyka
Angielski
Polski
:x

Wariat jestem z takim składem, wiem :P
Przyjaciel forum

przez nitka 24 lut 2007, 22:35
brrr az mnie ciarki przeszły. matematyka to najwiekszy koszmar mojego zycia ;) szacuneczek!
Piotruś? czy ty w ogóle jesteś chory??? na cokolwiek?
Z Twoich postów bije tyle pozytywnej energii, optymizmu. I tylu NAM pomagasz ; ) Az się wierzyć nie chce że mozesz miec jakieś problemy.
Z drugiej strony jesteś taki młody a tak mądrze gadasz (czasem ;) )
pewnie wynika to z doświadczenia w zmaganiu się z różnymi trudnościami..

przez wiatr 24 lut 2007, 23:37
natomiast ja żeby za dużo nie myśleć o głupotach zabrałam się za kurs szybkiego czytania. Na razie mam dwie godziny za sobą .Totalna koncentracja, mózg paruje,oczy bolą. :mrgreen: Ale się cieszę iż taką podjęłam decyzję dla samej siebie. No, abym nie zrezygnowała ;) Czas pokarze swoje. :mrgreen:
"mój przyjaciel wiatr"

przez nitka 25 lut 2007, 01:59
o kurcze!! Wiaterku ;) fajna sprawa!! Ale torchę niebezpieczna....niedługo będziesz czytać nasze notki zanim zdążymy je napisac ;)

przez IceMan 25 lut 2007, 11:18
Niteczko - czuję, że wyłażę z tego, a problemy miałem z nerwicą, do tego rzucały się dołki z rezygnacji, ale chyba nie mogę ich nazwać depresją, bo to nic przy tym co mają tu niektórzy ludzie. Dlatego udało mi się nabrać takiego optymizmu, jaki teraz ze mnie emanuje. Czasem nawet jak mam zły dzień to wolę pisać optymistycznie, bo może w ten sposób komuś poprawię humor i sobie też. Optymizm to podstawa i jak już Cię najdzie, to pamiętaj - pilnuj, żeby Ciebie nie opuścił. Bo tak naprawdę przy odrobinie chęci początek dołka np. nazajutrz po dniu, gdy miałaś dobry humor - można zażegnać, ale trzeba trochę chęci i szczyptę pracy nad sobą w tym momencie. Poza tym co do mojego optymizmu - lubię to forum, lubię tu pisać, lubię pomagać, czasem nawet uda mi się kogoś rozbawić i z tego też się cieszę. Doszedłem ogólnie do wniosku, że nie warto się łamać, bo wtedy popada się w apatię, niechęć do czegokolwiek, mnie osobiście wtedy też atakuje to nerwicowe przemęczenie. A z optymistyczną postawą wytwarzam sobie jakby tarczę, której ani nerwica nie może przedrzeć, już nie mówiąc o potencjalnych atakach depresji (czytaj:dołkach). I tak w ogóle dzięki za taki sympatyczny post. Takie posty podnoszą mnie na duchu, co napawa mnie jeszcze większym optymizmem. I dzięki Ci za to :D

Wiaterku - świetny pomysł - i jaki praktyczny na forum ;) tak ogólnie gratuluję siły i samozaparcia, że cokolwiek zaczęłaś dla siebie robisz. To bardzo dobre wyjście - wiele z tego korzyści. I się czegoś nauczysz, i podniesiesz swoją samoocenę, bo coś osiągniesz, no i już o najważniejszej korzyści wcześniej napisałem, no i Niteczka też ;) .

Pozdrawiam!
Przyjaciel forum

przez FiRe86 25 lut 2007, 11:25
Pokonałem atak nerwicy rano, usiadłem sobie spokojnie zamknąłem oczy i spokojnie oddychałem przeszło... A na spacery i na zakupy zawsze sam chodzi i nie mysle, ze dostane ataku paniki itd... Wczoraj byłem z laską na 4 godzinnym spacerze sami po parku gdy było ciemno.. Było miodnie...
Życie jest piękne i cudowne,
Lecz nerwica jes tylko utrusnia,
Warto ją pokonać dzielnie... :)

Sortuj wg