Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez magnolia84 13 maja 2014, 10:10
Nie wiem, czy mogę nazwać to sukcesem ..... po kilku dniach znajomości z chłopakiem, powiedziałam mu o swoich zaburzeniach, z którymi zmagam się od wielu lat i o tym, że jestem obecnie na lekach. Nie wiem jak to się stało... po prostu jakoś samo wyszło ... Zaakceptował to i nie uciekł. Powiedziałam mu też o tym forum. W wolnych chwilach edukuje się odnośnie moich zaburzeń... zadaje sporo pytań i stara się mnie zrozumieć, co całkiem dobrze mu wychodzi. Ciekawe jak będzie dalej... Czuję, że czar pryśnie ...
magnolia84

przez evil never dies 13 maja 2014, 10:33
magnolia84 napisał(a):Ciekawe jak będzie dalej... Czuję, że czar pryśnie ...

Dobrze zrobiłaś że powiedziałaś. Zuch. Jeśli nawet czar pryśnie, to znaczy tylko tyle, że to nie ten czarodziej. Pozdrawiam i powodzenia życzę.
"Z powodu awarii toalety, prosimy klientów aby załatwiali się na własną rękę"

"Lepiej jest nie odezwać się i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości". - Mark Twain
zbanowany

przez magnolia84 13 maja 2014, 11:18
evil never dies, nie mam już sił na kolejnych czarodziei.... Mimo wszystko dzięki :)
magnolia84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez evil never dies 13 maja 2014, 11:35
magnolia84 napisał(a):[b][color=#112f55] nie mam już sił na kolejnych czarodziei.... Mimo wszystko dzięki :)

E tam, z czarodziejem źle ale i bez czarodzieja niedobrze. Znajdzie się w końcu. Jeszcze Niemcy powyglądają z okopów ;)

Jak to mówią "każda potwora..." :P
"Z powodu awarii toalety, prosimy klientów aby załatwiali się na własną rękę"

"Lepiej jest nie odezwać się i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości". - Mark Twain
zbanowany

przez papillon24 13 maja 2014, 11:38
magnolia84 , ja myślę, że bardzo dobrze zrobiłaś! Jeśli to go zniechęci w jakikolwiek sposób, to będziesz wiedziała że i tak chleba z tej mąki by nie było:P
Tymczasem jeśli nas może czyta, w ramach edukacji, to pozdrawiamy:D
"Just one year of love
Is better that a lifetime alone"

przez magnolia84 13 maja 2014, 15:50
evil never dies, mimo wszystko próbuję myśleć optymistycznie, ale rachunek prawdopodobieństwa mówi coś innego
papillon24, wcale bym się nie zdziwiła gdyby się zniechęcił zważywszy na moje huśtawki nastrojów, itp. więc ten niby sukces może niedługo okazać się porażką. Czas pokaże ....
magnolia84

przez khaleesi 13 maja 2014, 16:06
magnolia84, ale trafiłas na fajnego chłopaka :great:

-- 13 maja 2014, 16:06 --

papillon24, tak dokładnie pozdrawiamy :papa: :pirate:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez magnolia84 13 maja 2014, 16:07
khaleesi, a to się jeszcze okaże. Jak to się mówi: nie chwalmy dnia przed zachodem słońca
magnolia84

przez khaleesi 13 maja 2014, 16:09
magnolia84, to tez prawda :pirate:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez lucy1979 13 maja 2014, 16:09
Nie mam żadnych sukcesow, same porażki. Jeszcze się dzisiaj pokłóciłam z moim przyjacielem. Jedyną osoba, która jeszcze była w stanie mnie znosić :cry:
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez papillon24 13 maja 2014, 17:00
magnolia84 wiem i rozumiem, dlatego nie będę Ci mówić:będzie dobrze. Po prostu trzymam kciuki i życzę Ci,żeby dobrze było:)
lucy1979 ludzie czasem się kłócą, sama o tym dobrze wiesz. Coś poważnego? Może dogadacie się jakoś? Mam nadzieję, że i u Ciebie na sukcesy przyjdzie czas!
"Just one year of love
Is better that a lifetime alone"

przez eurydyka1 18 maja 2014, 04:27
Po 3 miesiacach calkowitego odciecia od swiata wyszlam dzis z przyjaciolka na noc "na miasto" i...wlasnie wrocilam, zywa! Jeeej nie mialam ani grama dd (nieprawdopodobne!?), zero stresu przed tlumem ludzi, zero sennosci. Oczywiscie moge miec sibie wieele do zarzucenia (nie mialam ochoty/sily tanczyc, nie chcialo mi sie z nikim rozmawiac i na koniec olalam interesujacego czlowieka, ktory mimo mej wylewajacej sie oczami rezygnacji i obojetnosci 'zagadal'), ale zaraz - w koncu wyszlam z domu i nie ucieklam zaraz z powrotem z przestrachem, wiec to jest nnajwazniejsze! Zatem skladam sobie serdeczne gratulacje, przesylam moc propsow pod swoim adresem etc etc. Did it! :yeah:

przez elo 18 maja 2014, 04:41
ode mnie jak najbardziej tez propsy leca bo to naprawde cos cudnego!^

podsumowanie tego tygodnia: udalo mi sie zagadac do kilkunastu osob i wdac sie przy tym nawet w kilkugodzinne dyskusje normalnie jestem w szoku i nie umiem z niego wyjsc JAK TO SIE STALO :o
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Monar 18 maja 2014, 15:49
Dziś jest mój 2 dzień diety i ćwiczeń, postanowiłam w końcu się wziąć za siebie, ponieważ przytyłam na studiach, wydaje mi się, że z 5kg - także chcę powrócić do dawnej "formy" i tyle. :) A jak wiadomo - początki są najgorsze więc dla mnie 2 dzień diety to sukces! :)

Sortuj wg