Plany, marzenia, cele...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Plany, marzenia, cele...

przez roxaneczka37 04 wrz 2012, 11:55
gianna6 napisał(a):Kiedyś miałam bardzo jasno sprecyzowane plany, byłam bardzo blisko ich zrealizowania,chyba aż na tyle blisko, że mnie to przeraziło i wszystko schrzaniłam:(
Po prostu stałam się niszczycielką własnych marzeń!!!
A dziś...dziś żyję z dnia na dzień, tu i teraz, mam nadzieję,że kolejna podjęta przeze mnie teraz decyzja nie okaże się niewypałem, bo już nie mam sił błądzić, dlatego idę do psychoterapeuty,aby mi pomógł (mam nadzieję) uporządkować psyche i emocje.
Teraz najbardziej zależy mi na pracy, która da mi nie tylko pieniądze i samodzielność, ale też satysfakcję.
I pragnę jeszcze pracować nad sobą tak,by wreszcie się wyciszyć, osiągnąć poczucie jako takiej wewnętrznej harmonii i spokoju i myślę,że to by było wspaniale,gdyby mi się udało zrealizować

uda sie na pewno, tylko wiary!
Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innym ścieżkami.

Plany, marzenia, cele...

przez amelia83 04 wrz 2012, 15:09
nauczyć się cieszyć drobnostami, każdym dniem i chwilą ( na nowo, bo wiem, że to potrafiłam) :oops:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Plany, marzenia, cele...

przez Kiya 04 wrz 2012, 15:11
carlosbueno napisał(a):
Kiya napisał(a):Lokaj...

a co ze starym sługą :?: :mrgreen:

Był na urlopie, dziś wraca :P
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...

przez Stark 04 wrz 2012, 15:17
Znaleźć jakąkolwiek motywacje,choćby spróbować podjąć próbę nie bycia niczym
Stark

Plany, marzenia, cele...

przez Saraid 04 wrz 2012, 15:27
Stark napisał(a):Znaleźć jakąkolwiek motywacje,choćby spróbować podjąć próbę nie bycia niczym

Trzymam kciuki :great:
Saraid

Plany, marzenia, cele...

przez roxaneczka37 05 wrz 2012, 10:46
porozmawiać z kolegą bez strachu i niezreczności, to nastapi zaraz i trzymajcie kciuki. W realu zawsze jest mi trudniej..
Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innym ścieżkami.

Plany, marzenia, cele...

przez Guzik 05 wrz 2012, 10:53
A ja chcę żyć normalnie! O! To jest moje marzenie!

Plany, marzenia, cele...

przez carlosbueno 05 wrz 2012, 11:12
luksusowa cela w norweskim więzieniu ;) :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Plany, marzenia, cele...

przez Relatywista 05 wrz 2012, 11:39
carlosbueno napisał(a):luksusowa cela w norweskim więzieniu ;) :mrgreen:

W sumie ... :P Nie ma to jak jasno sprecyzowane i całkiem przyziemne aspiracje, co nie Carlos ? ;)
Relatywista

Plany, marzenia, cele...

przez carlosbueno 05 wrz 2012, 11:42
tylko się muszę do tej Norwegii jakoś dostać jeszcze
Największy Forumowy Maruda

Plany, marzenia, cele...

przez Relatywista 05 wrz 2012, 11:59
carlosbueno, Poszukaj na "torze" stron tamtejszych organizacji terrorystycznych :D Załapiesz kontakta, to jakoś Ci podróż zorganizują ;) Tylko pamiętaj. Nie idź w ślady Breivika. Facet poruszył istotne problemy wszechobecnego socjalizmu, totalitaryzmu, panującego na dobrą sprawe w całej cywilizacji łacińskiej, socjali, absurdalnie premiowanej polityki multikulturowości itd., ale swoją agresje skierował na bogu ducha winnych, nieświadomych niczego, zmanipulowanych młodocianych socjalistów. Pamiętajcie, co by uderzyć w ludzi odpowiedzialnych za obecny stan rzeczy - lokalnych etatystów, socjalistów, skurwysynów z ichniejszego parlamentu, przedstawicieli lewicowych reżimowych mediów, grup interesu itd. :D
Relatywista

Plany, marzenia, cele...

przez Stark 05 wrz 2012, 12:52
Guzik, W sensie że odzyskać zdrowie psychiczne...?
Bo np, organizacje przestępcze czy inne, często tam rządzący/członkowie mają zdrową psychikę, ale "normalnym" bym tego nie nazwał..

hmm..cele,nie wiem ogarnąć się?
Stark

Plany, marzenia, cele...

przez adam_s 05 wrz 2012, 15:19
gianna6 napisał(a):Kiedyś miałam bardzo jasno sprecyzowane plany, byłam bardzo blisko ich zrealizowania,chyba aż na tyle blisko, że mnie to przeraziło i wszystko schrzaniłam:(
Po prostu stałam się niszczycielką własnych marzeń!!!

Pięknie ujęte! Mam tak samo. I pozostaje mi nadzieja, że uda się naprawić to, co schrzaniłem....
GG: 5988000

Plany, marzenia, cele...

przez roxaneczka37 06 wrz 2012, 20:33
ja chcę przestac zawodzić ludzi ;)

Sortuj wg