Plany, marzenia, cele...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Plany, marzenia, cele...

przez TIKI 05 lis 2008, 04:46
Moim marzeniem...to spokoj. Z "martwych rzeczy" to nie mam rzadnych marzen, spelnilem je. Ale spokoj...kochajaca zona, dzieci i ten cholerny spokoj...ze nie wazne co, Ona i dzieci bada przy mnie i nie wazne co, zawsze bedziemy trzymac sie razem. Mysle ze to bardziej jest nieralne niz podroze dookola swiata... :(

przez Lariana 05 gru 2008, 17:47
Cel :Stanąć wreszcie na nogi. Czuć że ja to cała ja .Czuć że to ja idę a nie nogi mnie prowadzą ,że wiem czego chcę i dokąd chce iść..
Mieć przyjaciela i chłopaka w jednym..
Nie bać się życia -największy cel..
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez Mruczek 21 gru 2008, 01:07
moim marzeniem jest żeby było lepiej niż gorzej :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaaa 21 gru 2008, 02:32
obawiam sie ze moje marzenia cele mnie przerastaja i doprowadzily do tego ze nie probuje nic robic bo czuje ze sie do tego nie nadaje i ze sa lepsi:(

przez anonimowa 21 gru 2008, 13:42
Moim marzeniem jest, aby moja mama była zdrowa i abym nie musiała się już o nią martwić. To mnie przerasta. Nie wiem, jak mam pomóc. Czemu mamy takich lekarzy?
Dzisiaj szłam z mamą do kościoła, ale musiałyśmy wyjść, bo dostała jakiegoś silnego ataku bólu. Może to z powodu torbiela, który mama ma na jajniku. :( Musiałam zaprowadzić ją do domu. Czułam się taka bezsilna. Dobrze, że ból minął, a mama usnęła. Tata kazał mi iść do pokoju, ponieważ denerwowało go moje wnikliwe wpatrywanie się w nią (przy czym przychodziły mi głupie myśli do głowy). Tak bardzo bym chciała, aby moja mama była zupełnie zdrowa, mogła cieszyć się pełnią życia. Ach nie wiem czemu, ale czuję się tak, jakby mnie wszystkie siły opuściły, jakby moje kończyny były z ołowiu, boli mnie klatka piersiowa. Chce mi się płakać, ale (może to błąd) przestałam pokazywać swoje uczucia, wszystkie przykrości, smutek, gniew wkładam jakby do wielkiego worka i zawiązuję, aby te uczucia nie miały ujścia.
Już od dawna zastanawiałam się, co by było gdybym zdecydowała się pójść na studia medyczne, aby zostać lekarzem i bezinteresownie pomagać ludziom. Chciałabym być pomocna, ale ... nie poradziłabym sobie, jestem za słaba, za bardzo się stresuję. W ogóle zaczęłam się zastanawiać, czy iść na studia (jeśli w ogóle uda mi się zdać maturę).

przez wojtala 11 sty 2009, 14:45
Moje marzenia, to głównie poczuć spokój wewnętrzny. Myślę, że on będzie wynikał głównie z poukładania sobie następujących rzeczy:
1. podejmowanie decyzji pod wpływem tego co sam uważam,chcę i nie uzależnianie tych decyzji od tego co inni powiedzą o mnie jak podejmę taką decyzję (głównie chodzi tu o decyzję zawodową, którą bardzo mocno uzależniam od postrzegania zawodów według stereotypów)
2. poczucie się częscią pewnego miejsca itp. chodzi o przyjaciół, pracę, udany związek
3. poczucie brania życia w swoje ręce, czyli głównie uniezależnić się od rodziców
4. nie obwiać siebie o przeszłość i nie traktować siebie zbyt surowo. Co było nie wróci, żyć teraźniejszością i mieć bardziej spójną wizję przyszłości, chociażby jej kierunku.
5. umieć cieszyć się z tego co mam a płakać nad tym czego nie posiadam.
6. nie stracić siły do walki z samym sobą.
7. dawać innym siebie
8. polubić siebie, odzyskać poczucie wartości i godności
9. cieszyć się życiem i czuć, że będzie dobrze :)

przez regina 13 sty 2009, 14:18
Moim marzeniem jest bycie dobrym, profesjonalnym fotografem i założyć szczęśliwą rodzinę wraz z moim chłopakiem.
Chciałabym też podróżować i umieć cieszyć się z życia.

looked out the window twice, just to be sure
that no one was standing outside the door
but it's just as calm as it was before
they're all gone now, not there anymore...

przez jaaa 15 sty 2009, 22:05
regina to mamy podobne marzenie z tym fotografowaniem:)

przez amalka 16 sty 2009, 20:02
jedyne co mam to złudzenia ,że mogę mieć swoje marzenia :D ....

przez Ridllic 17 sty 2009, 22:48
bez planów bez marzeń a cel sam z czasem przyjdzie ot moje życie ciekawe prawda :roll:
Ridllic

przez Korba 18 sty 2009, 00:05
chcę walnąć się w głowę, dostać amnezji, wyjechać do Grecji i mieć ogród, w którym będą rosły oliwki.
Korba

przez juliX 29 sty 2009, 21:23
iść do zawodówki na kucharza (jakieś 2 lata), wyjechać do Warszawy i dokończyć naukę w liceum uzupełniającym (chyba że by mi się nie chciało)

ech jeszcze półtora roku :(

przez another_memory 29 sty 2009, 21:34
Nigdy nie uzalezniac swojego szczescia od innych osob- byc neizalezna materialnie i duchowo. Dobrze byloby wyzdrowiec,dostac sie na filologie angielska (i dac sobie z nia rade ;) ) i moze w koncu wyprowadzic sie juz od taty ;)
And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

przez SZUKAMPOMOCY79 29 sty 2009, 22:31
another_memory napisał(a):Nigdy nie uzalezniac swojego szczescia od innych osob

Święte słowa !!!
Behind Enemy Lines

Sortuj wg