Leki na uspokojenie bez/i na receptę.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Lek na uspokojenie

przez khali 30 sty 2011, 20:32
szukałem ale nigdzie nie ma nic o polączeniu tychże leków
who owns my heart?

Re: Lek na uspokojenie

przez Michuj 30 sty 2011, 21:16
Sorry Zenonek trochę mnie poniosło. Dziś ogólnie drażliwy jestem. Sorka ;)
Michuj

Re: Lek na uspokojenie

przez Zenonek 30 sty 2011, 21:49
Spoko :angel:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

coś na uspokojenie pozwalające efektywnie sie uczyć.

przez blueashtray 06 mar 2011, 15:19
Jestem tegoroczną maturzystką. do matury 2 miesiące, do wkucia mnostwo materialu z historii, a ja nie moge sie na niczym skupic, wszystko mnie rozprasza, drazni. zaczynam sie uczyc i 5 minut pozniej hałas w pokoju obok potrafi doprowadzić mnie do szału. Nigdy nie byłam osobą specjalnie nerwową ale teraz chyba stres i swiadomosc malej ilosci czasu biorą górę. Potrzebuje czegos na uspokojenie, co absolutnie nie zaburzałoby mojej mojej umiejętności przyswajania materialu. Macie jakies pomysly?

przez linka 06 mar 2011, 15:33
Labofarm - ziołowe tabletki uspokajające - nie zamulają a wyciszają, tanie i skuteczne :smile:
Poza tym polecam dużo sportu, dużo snu i zdrową dietę.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Zenonek 06 mar 2011, 15:35
Tez polecam te niebieskie tabletki uspokajajace LAbofarmu. CHyba maja najlepszy sklad i cene.

Ewentualnie Neopersen ma tez ciekawy sklad.

przez Dariusz_wawa 06 mar 2011, 15:37
Przestać się martwić maturą wiesz ile osób ją zdawało i bedzie zdawać Podejdź do tego że to kolejna klasówka tylko bardziej rozbudowana :D
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

przez linka 06 mar 2011, 15:41
Dariusz_wawa, a ty zdawałeś maturę? Pomagało ci takie gadanie? Bo mi w ogóle ( a jeszcze wtedy nie wiedziałam co to nerwica ) ;)
Tylko ja sie ratowałam długimi spacerami, częstymi przerwami w nauce i nie uczyłam się nigdy sama - we dwójkę łatwiej się skupić - moim zdaniem :smile:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Dariusz_wawa 06 mar 2011, 15:51
linka napisał(a):Dariusz_wawa, a ty zdawałeś maturę? Pomagało ci takie gadanie? Bo mi w ogóle ( a jeszcze wtedy nie wiedziałam co to nerwica ) ;)
Tylko ja sie ratowałam długimi spacerami, częstymi przerwami w nauce i nie uczyłam się nigdy sama - we dwójkę łatwiej się skupić - moim zdaniem :smile:

Zdawałem ale bardzo bardzo dawno temu gdzie były 2 obowiazkowe czyli matma i polak pisemnie i dwa dodatki .Zdawałem fizykę i historię :D Linka zapewniam Cię że wtedy nie było wspomagaczy nawet dropsy były na kartki :why: i jakoś przeżyłem zdałem i zapomniałem.

przez linka 06 mar 2011, 15:54
Dariusz_wawa, no tak i ja też jestem za tym, żeby inaczej sobie radzić z takim przedegzaminacyjnym stresem - bo wiem, ze to nic groźnego :smile:
Ale jak już chce, to poleciłam tabletki którymi krzywdy sobie nie zrobi ;)
Przyjaciel forum

przez Dariusz_wawa 06 mar 2011, 16:00
Ziołowe nie szkodzą a dają poczucie ze pomagają. Ale najlepiej to zmuść umysł do pozytywnego myślenia a nie prochy.Znam osoby które twierdzą ze jak nie walną z rana dwóch red buli to nie funkcjonują. Okazało się ze wystarczy rano wyjść dwa przystanki wcześniej przespacerować się do pracy i redbul jest zbedny :D

przez linka 06 mar 2011, 16:05
wystarczy rano wyjść dwa przystanki wcześniej przespacerować się do pracy i redbul jest zbedny

:lol: racja, albo wystarczy zaspać...... ja to wtedy dostaję takiej adrenaliny..... :mrgreen:

blueashtray, swoją drogą, żeby ci nie przyszło na myśl wspomagać się napojami energetycznymi :-| bleh, sama chemia i bardzo szybko potrafi wyżreć żołądek, to już lepiej zakupić sobie jakieś napoje z guaraną a najlepiej zainwestować w Yerba Mate :D
Przyjaciel forum

przez _asia_ 06 mar 2011, 16:20
nieszkodliwy, a delikatnie uspokajający jest też np. Relamax. To tabletki z melisą, magnezem i wit. b6.
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez blueashtray 06 mar 2011, 17:05
Dzieki za tyle odpowiedzi :) Samą maturą się jakoś specjalnie nie stresuje, przytlacza mnie po prostu ogrom pracy no i do nauki potrzebuje totalnej ciszy i spokoju. a niestety tak jak pisalam, ostatnio jestem jakas nadwrazliwa. zreszta czekam tylko na wyjazd z domu, juz chyba za dlugo siedze z rodzicami co prowadzi do meczacych konfliktow, z autopsji wiem ze troche samodzielnosci i mieszkanie samemu dobrze mi robi :)
a redbullow nie lubie, wiem ze to nic dobrego nie przyniesie.

Sortuj wg