TRAZODON (Trittico CR/XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
101
64%

Nie
38
24%

Zaszkodził
18
11%

Liczba głosów : 157

TRAZODON (Trittico CR)

przez Saanna 31 maja 2012, 10:40
rzuciłam trittico, teraz do niego wracam - koniecznie. ale mam pytanie, czy ktos z was ma wrazenie, jakby był pomiedzy jawa a snem w nocy? jakby w ogóle nie spał, nie wiedział, czy to juz sen, czy to sa jego mysli itd.

trittico

przez iwon.a 02 cze 2012, 23:58
Mam pytanie czy Trittico CR 75 ma/może mieć jakiekolwiek działanie przeciwbólowe?
Będę wdzięczna za Wasze doświadczenia bądź wiedzę med.
Ostatnio edytowano 03 cze 2012, 00:03 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z wątkiem zbiorczym

TRAZODON (Trittico CR)

przez Agasaya 03 cze 2012, 00:37
ja chcę znowu moje trittico :why:
było nam razem tak cudownie :(
A69.2, F60.31, F41.2, F50.2, F43.1, F44.0, DDA+DDD, początki F40.290
http://agasayaaa.blog.interia.pl/

Wtłoczona w matnię szukam jej
Bezwiednie tak kołyszę się i zatracam
Ciało uwiera śpią demony złe
Ona to druga ja odbita w lustrze
Najlepsze Cycki Na Forum :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

TRAZODON (Trittico CR)

przez pawelpabianice 03 cze 2012, 19:06
Paloma, gdy brałem trittico /300mg/ i seronil /40mg/ wszystko bylo ok. Musiałem przestac brac tradozon, bo zacząłem stosowac trzy silne leki na nadciśnienie tętnicze i zachodziły interakcje z nimi /traciłem na chwilę przytomnośc i upadałem/. No ale to z powodu kłopotów z ciśnieniem. Obecnie biorę 3 tydzień cital /citalopram 20 mg/ i czuję się bardzo źle /niepokój, depresja, niezdolnośc do działania/. Jutro mam wizytę - zobaczę co zaproponuje moja lekarka. Pozdrowionka!
PS: Leczę się na lęki i powracające depresje.
sertralina 100 mg

TRAZODON (Trittico CR)

przez Filek90 05 cze 2012, 21:54
Witam!
Jestem pierwszy raz na tym forum, prosze o wyrozumialosc :). Mam problem a wlasciwie obawy, zaczalem brac lek Trittico, dawka mala bo 50mg rano (biore taka mala z powodu problemow organizmu z przyswajaniem tych konkretnych lekow). Przed braniem leków, mialem zawroty szczegolnie kiedy chodzilem do marketów, galerii handlowych, czasami jak szedlem na uczelnie. Jednak najbardziej irytujacym bylo uczucie zimna, dreszczy, oslabienia, nie wiem jak to nazwac... :/. Bo wzieciu leku objawy te ustaly i przez okolo tydzien bylo ok. Niestety po tygodniu objawy wracaja. Czy to normalne, czy to przejdzie? Proszę o pocieszenie.. Wiem ze to nie jest miejsce na takie zwierzenia, ale moja sytuacja jeżeli chodzi o znajomych czy dziewczynę jest coraz gorsza :/. To wlasnie ze wzgledu na pogarszajace sie relacje zdecydowalem sie brac takie leki, myslalem ze pomoga a efekty sa mieszane... Prosze bardzo o wasze spostrzeżenia. Czy mieliscie podobne objawy... Pozdrawiam i dziekuje :)

TRAZODON (Trittico CR)

przez babydoll 05 cze 2012, 22:00
Filek90 napisał(a):Witam!
Jestem pierwszy raz na tym forum, prosze o wyrozumialosc :). Mam problem a wlasciwie obawy, zaczalem brac lek Trittico, dawka mala bo 50mg rano (biore taka mala z powodu problemow organizmu z przyswajaniem tych konkretnych lekow). Przed braniem leków, mialem zawroty szczegolnie kiedy chodzilem do marketów, galerii handlowych, czasami jak szedlem na uczelnie. Jednak najbardziej irytujacym bylo uczucie zimna, dreszczy, oslabienia, nie wiem jak to nazwac... :/. Bo wzieciu leku objawy te ustaly i przez okolo tydzien bylo ok. Niestety po tygodniu objawy wracaja. Czy to normalne, czy to przejdzie? Proszę o pocieszenie.. Wiem ze to nie jest miejsce na takie zwierzenia, ale moja sytuacja jeżeli chodzi o znajomych czy dziewczynę jest coraz gorsza :/. To wlasnie ze wzgledu na pogarszajace sie relacje zdecydowalem sie brac takie leki, myslalem ze pomoga a efekty sa mieszane... Prosze bardzo o wasze spostrzeżenia. Czy mieliscie podobne objawy... Pozdrawiam i dziekuje :)

Chciałabym pomóc, bo wiem jak to jest, jak przez zaburzenia (u mnie osobowości, depresyjne i nerwicowe) można sobie pogorszyć sytuację z innymi. Ja osobiście takich objawów nie miałam, w ogóle lek mi nie pomógł, nie licząc szybkiego zasypiania, ale potem nastąpiła jakaś dziwna tolerancja i nawet zasnąć było ciężko. Jak jesteś nowy to napisz coś w wątku "WITAM", napisz co Ci dolega. Nie jesteś sam i wyjdziesz z tego, warto walczyć...
Czas to naprawdę dobry lekarz.

TRAZODON (Trittico CR)

przez babydoll 07 cze 2012, 08:44
booboo napisał(a):
Filek90 napisał(a):Witam!

ja tak miałam po Trittico. lekarka mi powiedziała, że jak jest poprawa a potem pogorszenie to znaczy że lek działa tylko dawka jest zbyt mała. bądź dobrej myśli i nie poddawaj się :) ta choroba ma to do siebie że raz jest lepiej a raz gorzej, ale z tendencją do systematycznej poprawy. potrzeba dużo cierpliwości żeby z tego wyjść.

To się tyczy wszystkich leków? Bo ja miałam tak prawie z każdym.

TRAZODON (Trittico CR)

przez rhplus90 07 cze 2012, 13:14
Witam
Wczoraj po południu wykupiłem w Aptece Trittico 150 mg , duzo czytałem w waszych komentarzach ze lek na kazdego inaczej wpływa wiec mialem lekkie obawy , ale pomyslałem , ze juz nie takie leki sie brało (co ma byc to będzie ) . Psychiatra przepisał mi zebym przez pierwszy tydzien dzielił na 50 mg przed snem , chciałem zazyc od razu 150 mg :) Ale wolałem zostac przy zaleceniach specjalisty. Wziołem o północy 50 mg zgasilem swiatło i Szok :D nawet nie wiem kiedy zasnołem z budziłem sie o 7 rano , poszedłem do wc i juz nie chciało mi sie spac :) Jak bym miał isc do roboty to bez problemu , ale kimłem sie jeszcze do 10 :) Co do snów to przecietnie tzn przed przebudzeniem sniła mi sie jakas fajna laska z która chodziłem. Dlatego bez zastanowienia polecam lek bo od 2 miesiecy kładłem sie o 3 nad ranem a zasypialem po 4 , krecac sie na łózku chyba ze 100 razy i wstawac do kibla z 5 razy chociarz nie chcialo mi sie lać . Pozdrawiam !

-- 07 cze 2012, 13:18 --

Aha chciałem dopisać , ze na spanie pomaga , ale z drzeniem rąk nie potrafie sobie poradzic . Moze macie jakie porady z własnego doswiadczenia ??
Kto nigdy nie żył , nigdy nie umiera....
Nic nie utraci ten co nie miał nic...
Ten kto nie kochał nie wie co tęsknota :(

TRAZODON (Trittico CR)

przez uzytkownik 07 cze 2012, 13:33
Działanie dopiero po 2-3 tygodniach oceniaj :) Ale fakt. Na spanie pomaga wyśmienicie przez cały okres brania :) Oczekuj wkrótce kolorowych snów :)
uzytkownik

TRAZODON (Trittico CR)

przez rhplus90 07 cze 2012, 13:34
A i jeszcze odpowiem na nie których pytania co do tego jak samopoczucie na drugi dzien. Powiem krótko w tej chwili słucham muzyki , pije 2 kawe i niczym sie nie przejmuje :) Zycze wam wszystkim tego samego :***

-- 07 cze 2012, 13:36 --

uzytkownik napisał(a):Działanie dopiero po 2-3 tygodniach oceniaj :) Ale fakt. Na spanie pomaga wyśmienicie przez cały okres brania :) Oczekuj wkrótce kolorowych snów :)

Dzięki !

TRAZODON (Trittico CR)

przez uzytkownik 07 cze 2012, 13:38
rhplus90 napisał(a):A i jeszcze odpowiem na nie których pytania co do tego jak samopoczucie na drugi dzien. Powiem krótko w tej chwili słucham muzyki , pije 2 kawe i niczym sie nie przejmuje :) Zycze wam wszystkim tego samego

Dobrze się czujesz, bo w końcu się wyspałeś. Dobry i głęboki sen potrafi solidnie podnieść na duchu i "zregenerować mózg".
uzytkownik

TRAZODON (Trittico CR)

przez babydoll 07 cze 2012, 13:44
booboo, Tak myślałam, bo gdzieś już to słyszałam, tylko że u mnie większe dawki nie wchodziły tak za bardzo w grę, bo brałam już maksymalne napisane w ulotce, ale jak wiadomo decyduje lekarz. No i lekarze zamiast zwiększać, zmieniali. Konowały czy dobrze robili? Miałam taką sinusoidę, tydzień super, tydzień beznadzieja, tydzień super, a potem działa tak trochę. Teraz biorę 15 mg Mirtagenu (mirtazapina) od prawie 1,5 tygodnia i od jakichś 4 dni jest bardzo dobrze.

TRAZODON (Trittico CR)

przez rhplus90 07 cze 2012, 17:18
booboo napisał(a):babydoll ja tez mam taka sinusoide, raz czuje sie fatalnie (w chwili obecnej ogromne zmeczenie), a raz lepiej, ale tez tylka nie urywa.
mam niskie cisnienie i trittico dodatkowo je obniza, no i wprost niewiarygodna potrzebe snu. dopiero po przespaniu 10-12 godzin czuje sie w miare wyspana. kawy pic nie moge bo mam niedobor magnezu no i zoladek mi juz siada od tych wszystkich lekow... słaba jestem strasznie... od 3 miesiecy tylko podczas weekendu majowego czulam sie super, powoli juz nie mam sily do tego wszystkiego...

Moja Mama tak ma , ze miewa takie stany przy zmianach pogody , tylko ze jej cisnienie idzie w gore i tego dolnego zbic nie moze , dostaje kołatania serca itp :/:/
A ja mam tak ze nie moge miec niskiego cisnienia , pare dni temu wziełem bisocard i hydroksyzyne i mialem cisnienie 120/80
-zaczołem miec zawroty głowy
-lęki bo myslalem ze serce mi przestaje bic :/
Dzisiaj mam 140/90 i czuje ze zyje no i przespałem od 2 miesiecy 7 godzin

TRAZODON (Trittico CR)

przez uzytkownik 07 cze 2012, 18:22
zaczołem

PS. Wszystko super, tylko nie rób tak fatalnych błędów :) ZACZĄŁEM
uzytkownik

Sortuj wg