Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Macko 19 lip 2012, 17:23
Kurde dzisiaj nie pujdę spać jutro badania i może wynik.

przez emgie122 19 lip 2012, 22:37
Zaczelam brac tabletki anty wiec mam nadzieje ze problem z wypadajacymi wlosami zniknie.. Wyszukalam cos nowego, mam jakies czerwone krostki na jezyku..

przez kinga353 19 lip 2012, 22:53
emgie kubki smakowe masz na języku spokojnie wszyscy je mamy, czasami większe czasami mniejsze, spokojnie. Też to kiedyś przerabiałam miałam nawet guzy na podniebieniu twarde i bolesne często zresztą mi się zdarzają, I po jakimś czasie znikają prawdopodobnie alergia pokarmowa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez emgie122 19 lip 2012, 23:04
Kinga.. Ja juz poprostu musze isc sie leczyc... Ostatnio caly czas mysle o chorobach:( na niczym nie potrafie sie skupic.. Dzisiaj zgubilam telefon, i karte z bakomatu:/ ale na szczescie sa jeszcze uczciwi ludzie na swiecie

przez kinga353 19 lip 2012, 23:36
:D Zdecydowanie musisz sie leczyć, ale pamietaj podstawa to pozytywne myślenie, zawsze musisz znaleźć coś pozytywngo. Nie napędzaj się negatywnie moja Pani psycholog pomogła mi odlaleźć powód mych ucieczek w choroby a teraz na nowo uczę się jak przestać od tego uciekać tylko żyć normalnie, to pomaga. Tylko trzeba dać szansę terapeucie i mu zaufać no i współpracować. Bo Ty masz tylko nerwicę nic innego Ci nie dolega :D Ja wiem, że trudno nam w to uwierzyć ale tak właśnie jest

przez Macko 20 lip 2012, 08:43
Dzisiaj rano byłem w przychodni, krew pobrana ale wyniki we wtorek dopiero tyle że w czwartek jest doktor do którego chodzę i muszę czekać, zwariuje już węzłów nie macałem 3 dni więc może wytrzymam dłużej.
A do psychologa w środe idę ale i tak pewnie coś wyjdzie w tej krwi :-(

przez Karolcia 20 lip 2012, 09:30
Witam, też się zmagam z czymś podobnym ponad dwa lata, nie umiem normalnie funkcjonować,żyć ,spać...
Najpierw była akcja na serce, dusznośći, kłucia, osłabienia, nie mogłam spać bo wnikałam w bicie mojego serca czy zaraz nie stanie...Oczywiście odwiedziłam kardiologa,miałam wszystkie badania( holter, echo, i chyba ze 100 razy ekg) serce jak dzwon!!! no to dalej...stwardnienie rozsiane... ból nóg,stawów, osłabienie, nie mogę chodzić, leże i czekam na śmierć.., badania wszystkie dobre, oczywiście między czasie był białaczka, rak kośći, a teraz jest CZERNIAK( miałam pieprza dość dużego na ramieniu od urodzenia nic się z nim nie działo był cały czas taki jaki był) po przeczytaniu czegoś w gazecie czy necie o czerniaku, odrazu ja to mam napewno....zaczoł mnie boleć, swędzieć,czerwienić się powiększały się węzły chłonne...Poszłam do dermatologa, a on odrazu że do wycięcia, na skierowaniu napisał (podejrzenie czerniaka!!) a mi to wystarczyło.... Ponad dwa tyg czekałam na wycięcie... o boże co to było, z wszystkimi się już żegnałam, widziałam już siebie leżącą łysą pod kroplówkami....Dzień wycięcia...A pan doktor chirurg-onkolog: mówi jaki czerniak, to zwykła brodawka barwnikowa, tamten Pan chyba nigdy Czerniaka na oczy nie widział...no i wierz tu lekarzą(!!!) pieprzor poszedł na badania, wczoraj odebrałam wyniki Naevus melanocyticus intradermalis. Excisio completa. ;) Ale co z tego jak od rana wyczułam już powiększające się węzły pod pachą..... Pozdrawiam

przez anka00 20 lip 2012, 11:34
witaj Karolcia. Skoro wynik Ci wyszedł ok to sie ciesz. A węzły mogą sie powiększac od samego macania. Jesli cie te wezły niepokoją i faktycznie sie powiększaja to moze idz do zwykłego internisty. Ja czekam na wynik wyciętego pieprzyka i tez juz pachy obmacałam i oczywiscie cos wyczułam. Zawołałam siostre i mówie jej ze wyczułam węzły pod pachą, siostra mi sprawdziła te pachy i mówi ze nic nie czuje, no to ja jej pokazuje gdzie mam zgrubienie i co?.... siostra na to: " wariatko to są twoje żebra!!!!!!!" :?
Karolcia ja juz przerabiałam te wszystkie choroby które opisujesz plus pare innych. Nigdy nie myslałam ze nerwica i hipochondria to takie straszne choroby.

Wczoraj przepłakałam cały wieczór, ze strachu, z bezsilności. W nocy prawie niespałam i wyglądam jak straszydło. Tak bardzo chciałabym zeby ten wynik juz był i zeby był dobry.
Mnie chirurg zapytał jak mi wycinał od kiedy mam to znamie ( mam je jakies kilkanascie lat), i czy sie powiekszało, czy cos sie z nim działo ( zgodnie z prawdą odpowiedziałam ze nie) i o nic juz wiecej nie pytał.
Ja na skierowaniu od dermatologa miałam napisane: ''znamie barwnikowe''

przez asiq83 20 lip 2012, 12:01
Maćko, strasznie długo musisz czekać na te wyniki.

Anka, na pewno wyniki będą ok. Na pewno. Ja za tydzień mam dermatologa bo zrobiło mi się a`la znamię ale pod paznokciem. Oczywiście dr google podaje tylko jedną diagnozę :/ no ale idę bo nie miałam tego a któregoś dnia po zmyciu lakieru do paznokci po prostu się pojawiło...

przez Macko 20 lip 2012, 12:20
Może spowodowane to jest ilością badań mam na OB, morfologia, cholesterol, glukoza, niewiem długo czekać
trzeba ale narazie ciesze się że zrobiłem te badanie.

-- 20 lip 2012, 16:06 --

Wybrałbym wynik badania we wtorek rano ale co ja będe wiedział z niego, może lepiej do czwartku poczekać i pujsć do doktora co skierowanie mam od niego. Niewiem już dzisiaj mam schizy, a to jeszcze 6 dni zwariuje.

przez asiq83 20 lip 2012, 17:15
No ja tam nie wiem, ale te wszystkie wyniki są max na drugi dzień :/ No, ale dobrze, że zrobiłeś te badania. Zobaczysz, że wszystko na pewno wyjdzie ok :)

przez emgie122 20 lip 2012, 21:08
Mam dosyc...najgorsze sa deszczowe samotne wieczory. Teraz znow mam schiza ze mam juz kurde.wszystkie wezly powiekszone:/ co chwile je macam..

przez Macko 20 lip 2012, 21:39
Ja dzisiaj znowu mam coś w pachwinie ale po tym badaniu jestem teraz dziwnie spokojny, ja mam fazy raz na obojczykowe potem macam z tyłu głowy, a jak chwilę odsapne to za uszami.
Ja jak w domu sam jestem to do psa gadam bo bym zwariował.

przez emgie122 20 lip 2012, 21:47
Nie mam psa:) ale nazeczony juz jest

Sortuj wg