Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Aurelitka 08 maja 2015, 15:52
scooby, kurcze ja miałam badane dermatoskopem i pani powiedziała, że jest do wycięcia, mam napisane że jest atypowe, ale ja naprawde mam dużo takich znamion, czyli co znaczy że jest złośliwe?

przez Aurelitka 08 maja 2015, 15:54
nic mi nie mówiła jakie jest, ja tylko zapytałam czy mam się martwić, ona powiedziała, że nie, i zebym wycieła i potem z tym badaniem hist pat przyszła do niej bo ona coś musi tam uzupełnić, i kazała się mi pokazać po wakacjach, powiedziała, że ja mam dużo takich znamion i że nie mogą mi przecież wyciąc tyle

przez Aurelitka 08 maja 2015, 15:55
nie chce znowu się niepotrzebnie nakręcać, a chyba znowu zaczynam w srodę jak przyjadę do domu to zadzwonie żeby się umówić na wizytę

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez scooby 08 maja 2015, 16:40
Kochana, nie martw sie, atypowe to znamie lagodne, ale ono latwiej moze sie zmienic w czerniaka. Jesli nie rosnie, nie zmienia ksztaltu, koloru, to jest raczej ok ;)

A ja dzisiaj kolejny objaw :( od 3 dni mam zatwardzenie, w koncu udalo mi sie cos wydusic, ale podczas parcia mialam bol w krzyzu, szczegolnie po lewej stronie :/

przez Aurelitka 08 maja 2015, 17:12
scooby, wiesz co nie wiem ale na pewno nie rośnie, ono jest na plecach więc nigdy nie obserwowałam go, pewnie to tylko profilkatycznie, już by dawno coś mi się z nim działo a nie nagle kiedy lekarz to zauważył, dzięki bardzo mnie pocieszyłaś, bo już się martwiłam, ja wszystkie znamiona mam takie krzywe :P
poza tym chyba czerniak bardzo szybko się rozwija prawda? więc dawno by mi cos się działo, dzięki, uspokoiłam się :)
to żaden objaw, ja też często to ostatnio przechodziłam, nawet w tym stopniu, że miałam troszkę krwi na papierze, i już jazdy na raka odbytu, ale jem banany często i już nie mam tego problemu, spróbuj zjeść banana na pewno pomoże :)

przez Aurelitka 08 maja 2015, 17:13
czyli pewnie chcą mi profilaktycznie go usunąć tak? skoro łatwiej się moze cos z nim dziać?

przez scooby 08 maja 2015, 17:17
Aurelitka, usuń ;) sero, to nie boli, zostaje mala blizenka (polecam smarowac ją zelem aloesowym, szybciej sie goi) i bedzie po strachu ;)
hm... moze serio za malo blonnika ? :)

przez marta80 08 maja 2015, 17:35
Ardash i Scooby kochane moje jakie macie akcje jelitowe zwiazane z ibs????co wam dokucza najbardziej??tez sie z tym uzeram....i boje sie ze nie tylko ibs(((:

przez michalb 08 maja 2015, 18:38
Ale mam wkręt boli mnie gardło i wziąłem orofar max a laryngolog przepisując mi leki i krople o których wcześniej pisałem pytał czy coś biorę. Na ulotkach też jest by skonsultować o innych lekach. Ale mam schiz już mi słabo, duszności itp. Może ktoś zna się trochę na lekach?

przez Ardash 08 maja 2015, 19:02
marta mnie najbardziej dokuczaja poranne rewolucje w jelitach i poranne biegi do kibelka.
Na szczescie mam je coraz rzadziej, ale jak tylko czyms sie zestresuje to wszystko wraca.
Cztery lata temu kiedy zaczelam "przygode" z nerwica bylo duzo gorzej.Skurcze jelit, sraczki we wszystkich kolorach teczy, upierdliwe parcie na odbyt, niestrawione kawalki jedzenia w stolcu, bole w okolicach zoladka.Poza tym nabawilam sie przez to wszystko szczeliny odbytu. Teraz jest o niebo lepiej.

Aurelitka usun znamie i juz, co z oczu to i z serca jak to mowia ;)

Scooby banany to raczej na biegunki bo zapychaja. A probowalas suszonych sliwek??

Pawelt no to nawet toastu za wlasne zdrowie sobie nie chlapniesz przez ten antybiotyk :( Zdrowka zycze.

michalb niestety na lekach sie nie znam, wiec nie pomoge :(

przez Aurelitka 08 maja 2015, 19:07
Ardash, dzieki, w srode mam dzwonic i umówie sie na wizyte :)
mi banany zawszw pomagaja :P

przez scooby 08 maja 2015, 22:14
Marta80, ja nie mam tak na codzien rewolucji, ale: jak jestem zdenerwowana, to mam biegunke. Ale czesciej miewam zaparcia niestety. Czasem mam takie klucia w jelitach, jakby mi ktos igly wbijal ;)

Ardash, nie probowalam, ale w sumie moze powinnam :)

przez scooby 08 maja 2015, 22:17
I jeszcze ostatnio mam opuchniety brzuch po lewej stronie, od wysokosci nadlonowej do pępka

przez Ardash 08 maja 2015, 22:41
Scooby to przez te zaparcia ten opuchniety po lewej stronie brzuch. Stolec zalega w jelicie. Sprobuj tych sliwek i dbaj o to, zeby pic duzo wody.

Sortuj wg