Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez martini123 26 mar 2015, 19:54
nefretis, ale te plecy bolą mnie od wczoraj, właśnie przy głębszym oddechy, który trudno mi złapać, może dlatego, że nie ćwiczę w tym tygodniu? mam krzywe łóżko, ale może o coś z płucami?

przez nefretis 26 mar 2015, 20:03
o nie na pewno nie z płucami, przestań:)
może źle spałaś albo wykonałaś jakiś nieprawidłowy ruch, że teraz ciężko nabrać powietrza bo boli, naciągnęło się jakieś ścięgno lub cos przeskoczyło. na 100%

przez bmm 26 mar 2015, 20:33
Nefretis ja brałam ten lek zaczynałam od jednej trzeciej tabletki . Mniej więcej po trzech tygodniach poczułam się lepiej. Bardzo miałam apetyt po tym leku i odstawiłam być może niepotrzebnie. Bo nerwica wróciła ze zdwojoną siłą.
Martini123 a nie boli cię od kręgosłupa? ???

-- 26 mar 2015, 20:35 --

Płuca nie bola.
bmm

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aurelitka 26 mar 2015, 20:40
mi się też wydaje, że to od ćwiczeń lub złego spania, moim zdaniem nie ma się czym przejmować:)
ja wszystkim piszę, żeby się nie przejmowali, a sama umieram ze strachu, już nawet nie wiem od czego, po tym psychologu chyba pójdę do psychiatry i poproszę chociaż o hydroksyzynę, bo ja się psychicznie powoli wykańczam, nic prawie od dwóch tyg nie jem, jeśli jem to na siłę, już widzę, że schudłam, ciągle jestem zmęczona, staram się sobie tłumaczyć, oddychać ale mi to nie pomaga
a słuchajcie z tym pieprzykiem to najpierw mam iść do dermatologa, żeby obejrzała i później na usunięcie, czy od razu iść na usunięcie? wizyta dopiero 30 kwietnia, ale chyba poszukam gdzieś bliżej, bo do tego czasu umrę

przez bmm 26 mar 2015, 20:40
Dokładnie bralam Trittico 75 mg wieczorem dwie trzecie a rano jedną trzecią.
bmm

przez Ardash 26 mar 2015, 21:27
Aurelitka najpierw do dermatologa. Dermatolog da Ci skierowanie do chirurga na wyciecie.
Ja tez wszystkich uspokajam a sama jakos nie potrafie nabrac dystansu do swych dolegliwosci :(

martini nie zadreczaj sie tymi plecami, przyczyna bolu jest na pewno banalna :) Mnie tez czesto plecy bola (zwykle jak zle spie), ale cwiczenia (pilates i joga) cuda dzialaja :0
Ego says:"Once everything falls into place, I will find the peace".
Spirit says:"Find peace and everything will fall into place".

przez nefretis 26 mar 2015, 21:35
bmm zgadza się, mam brać 1/3 przez tydzien, potem 2/3
trochę się boję czytam "rózne" rzeczy na ten temat w necie:(

Kurde ogólnie się martwię, chciałabym nie brać nic ale nie dam rady, te leki to świństwo, ciekawe czy powoduja trwałe zmiany w mózgu :shock:

Aurelitka musisz iść do psychiatry. Koniecznie. Może hydro przepisze Ci rodzinny? Jutro...? Serce mi ściska jak czytam Twoje męczarnie:( a dobrze wiem, że jestes zdrowa fizycznie

Ardash super , że cwiczysz jogę. Też bym chciała ale nie pójdę, boję się, ze zacznę i ostatecznie przestanę chodzić, że będzie tam ktoś znajomy, że załapie jakies lęki i zemdleję albo zrobię coś głupiego. Wogole chciałabym gdzieś chodzić ale mam poczucie dziwnosci własnej osoby :lol: i się wstydzę spotykać w grupie. Ale żal. :evil:

przez martini123 26 mar 2015, 21:36
Ardash, no właśnie ja mam teraz przez zabieg przerwe w ćwiczeniach, może dlatego znowu mnie bolą, bo są nierozćwiczone, ciągle tylko siedzę garbata albo śpie na krzywym łożku

przez Aurelitka 26 mar 2015, 21:40
nefretis, póki co mam wizytę u psychologa dopiero na 16 kwietnia, a do tego dermatologa na 30 kwietnia ale jutro będe szukała gdzieś z bliższym terminem, dziękuje Ci , że mnie wspierasz, dużo to dla mnie znaczy, jutro przyjeżdża moja mama z siostrą do mnie i muszę być jako tako normalna i uśmiechnięta, bo mamie nic nie mówię, ona stwierdzi, że wymyslam, czasami już mam takie myśli, że lekaraka mnie macała pod pachami i niby ok, ale ja cały czas wiem, że coś tam mam, już nie macam, ale myśl jest, powiem jej chyba w środę żeby jeszcze raz sprawdziła te pachy

przez nefretis 26 mar 2015, 21:57
Aurelitka, to niech Ci sprawdzi dla Twojego spokoju.
Powiem Ci coś z mojego doświadczenia - chodzi o udawanie przed bliskimi "normalności" podczas gdy serce łomocze w lęku.

Ja to robiłam latami, przed rodzicami, przed teściami, rodziną. Strasznie duzo mnie to kosztowało.
Okzauje się (tak mówi moja psycholog), że takie ukrywanie uczuć tylko nasila i wzmacnia nerwice. To choroba poranionej duszy, tłumienia emocji. a udawanie dobrego samopoczucia to życie w zakłamaniu przed sobą, czyli dalsze tłumienie siebie, granie przed otoczeniem.
Twoi bliscy (mama o ile jestescie w normalnych stosunkach) powinni wiedzieć co przezywasz. Pogadaj z mamą...

przez Ardash 26 mar 2015, 22:15
martini no i masz odpowiedz :) Jakis czas temu spalam w pozycji polsiedzacej bo mialam gule w gardle i kiedy lezalam na plasko to czulam, ze mnie dusi, to kazdego ranka wstawalam jak polamana.

Aurelitka no wlasnie lekarz rodzinny powinien bez problemu zapisac hydroksy. Przynajmniej mnie raz zapisala domowa kiedy bylam w Pl na wakacjach.

-- 26 mar 2015, 22:26 --

nefretis a moze warto sprobowac?? Zawsze mozesz wziac kilka lekcji probnych, poszukac zajec w bardzo malych grupach.
A jesli moge zapytac to co Twoim zdaniem dziwnego jest w Twojej osobie? Czego konkretnie sie boisz?

przez Aurelitka 26 mar 2015, 22:26
dzięki dziewczyny, jeszcze i tak dalej mam tą flegmę w gardle, już nie wiem co mi jest, raz jest mniej raz wiecej, zależy co zjem i gdzie przebywam, moze to jakies alergiczne? albo pasożyt ? nie mam już pojęcia

-- 26 mar 2015, 21:31 --

mówiłam mamie o tych węzłach to wyrzyczała na mnie że ona też ma tylko nie ma czasu sie macać. i że wydumuje

przez nefretis 26 mar 2015, 22:50
Ardash, po prostu jestem nieśmiała, wydaje mi się, że może jestem sztuczna, że mówię głupie rzeczy, jednym słowem boję się krytyki i oceny. Miałam to od zawsze odkąd pamiętam.
Wydawało mi się, że ktoś mnie nie lubi, że jestem chamska, dziwna albo wogole jakaś inna, śmieszna. ot takie tam
muszę pomysleć, poszukam w necie co jest w moim miescie

przez Ardash 26 mar 2015, 23:05
Aurelitka a moze to refluks?? Ja mialam taka gule/ flegme w gardle wlasnie od refluksu.

Nefretis pomysl, ze na jodze nie bedziesz musiala nic mowic :) To juz duzy plus. Warto sprobowac :) A o zajecaich 1 na 1 nie myslalas? Moze to dobre na poczatek...zeby troche sie oswoic. A potem bedziesz mogla sprobowac w grupie.
Powiem Ci, ze ja tez jestem niesmiala, ale nauczylam sie olewac to, co inni o mnie mysla i to, czy mnie lubia czy nie.

Sortuj wg