Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez nerwa 08 maja 2014, 17:22
piti_88, a wiesz co, cos w tym mogloby byc - bo mi sie to zaczelo niby po jedzeniu, ale przed obiadem sprzatalam, i caly pokoj byl zawalony starymi rzeczami powyciaganymi z szafy... w sumie moze tez jakis kurz i alergia przez to?

Ale az karetka cie zabrala? to musialo byc naprawde juz kiepsko!
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Kakunia 123 08 maja 2014, 18:25
Widzę , że tu macie problemy gardłowe ..ja mam już 2 miesiące ..ciągle pluję flegmą i ropą ...obrzydza mnie to ;/ Kiedy biorę antybiotyk jest ok a potem po paru dniach po odstawieniu zaczyna się to samo piekło ;/ Nie mam już pomysłu
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez nerwa 08 maja 2014, 18:33
Mi tez sie ciagnie cos z gardlem :-/ wczesniej mnie bolalo non stop, a tak ze 3 tyg temu mialam bolaca szyje i gardlo (tylko tak nizej), niby troche przeszlo ale jakos caly czas jednak czuje, ze nie do konca chyba...
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kakunia 123 08 maja 2014, 18:48
No ja jak biorę antybiotyk jest ok a dziś w nocy już obudziłam się bo mnie przyduszała flegma ..dziś pluję tym ustrojstwen cały dzień;/ tak już 2 msc...kurcze już sama nie wiem co z tym robić mam i taka słaba jestem jeszcze te węzły powiększone i moja temp od paru msc to 35 stopni .....boję się bo przedtem to doprowadziło mnie niestety do szczękościsku ;( bl był niesawmowity wszystkie zęby z lewej strony i cała lewa część twarzy bo od zatok to było a teraz i czuję wydzilinę po gardle jak i od płuc ...trochę kłuje mnie w leweym płucu ale to też od wielu wielu miesięcy ...już nie mam pomysłu
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez Lisa_ 08 maja 2014, 18:48
Ja dziś sobie po prostu umieram przez okres... Nienawidzę okresu, nie dość, że przyszedł dopiero 41 dnia to znowu dziś od rana konam... Najgorsze to, że nie mogę się nigdzie z domu ruszyć, bo zawsze mnie biegunka męczy -,-
F41.0
Od 17.11.2014 bez leków.
27.03.2014 - 17.11.2014 - escitalopram 10 mg

przez księżniczka 08 maja 2014, 18:50
mnie pol roku boli gardlo, a jak wypije piwko to ma$akra, o glutach ciagnacych $ie nie w$pomne :D
i w pachiwnach miliard $ryliard guzow. ale w dupje to mam. Dzownila babka ze $zpitala jakim prawem wypi$uje mejle do ordynatora.... i chyba argument z moich u$t... " bo je$t to mejl oglnodo$tepny?" zbila ja z tropu i przekierowala mnie do innej pani ktora powiedzial ze to moje i w $y$temie juz je$t ok i jak chce moj pe$el na wynikach to mam przyj$c :P Uff wyja$nilo $ie... my$le ze pan ordynator zjebal te niemila Pania i $mród kolo dupy poczula temu z takjim bulwer$em zadzownila xD
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez Kakunia 123 08 maja 2014, 19:15
Pielęgniarki jak zawsze uprzejme , miłe :) Dobrze że się wyjaśniło ;p ch** nnajwyżej umrzemy na guzy w pachwinach lub zaleją nas gluty z gardła ;p
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez nerwa 08 maja 2014, 19:23
ja tez czekam na okres bo mi sie spoznia :( i tez takie wlasnie oslabienie dzisiaj mam od rana :bezradny:

przez hania33 08 maja 2014, 20:00
nerwa, Co tam slychac? a o okresie nie wspomne , mi tez sie spoznia.. :(
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez marta80 08 maja 2014, 20:14
Lisa witaj w klubie ja tez mam okres i umieram(:a biegunki tez mam zawsze przy okresie,,

dziewuchy ja potrafie nie miec okresu 2-3mace j dopiero jezda((;to wszytsko przez moje PCOS(((:

przez nerwa 08 maja 2014, 20:26
hania33, no jakos leci powiem Ci, nawet fajnie, duzo rzeczy zalatwiam, z ludzmi gadam w ciagu dnia :) wiec sie ciesze, ze wreszcie powrocilam do zycia troche. Tylko wlasnie wczoraj jakies mdlosci mnei zlapaly i trzymaja do dzis :-/ W sumie pierwszy taki gorszy dzien po przyjezdzie, bo tak caly tydzien, zero oslabienia i dobry stan :)

-- 09 maja 2014, 08:11 --

i dzis znow oslabienie obecne :-/ nie ogarniam tego wszystkiego juz...

przez scooby 09 maja 2014, 12:44
Mi się spóźnia okres już trzeci dzień, ciążę wykluczyłam. Podejrzewam, że to przez stres.
A to w pachwinie to się zastanawiam, że może być zwłókniały węzeł chłonny od częstego golenia maszynką ?

przez Kakunia 123 09 maja 2014, 13:22
Ja też się maszynką tam golę i nie wiem czy to dobre ....często się zacinam w tamtych miejscach ....brawa dla mnie ;/

mam taki mechaniczny posmak w buzi , ropa cały czas jest , boli mnie gardło i głowa mi pęka totalnie ..jeszcze mam jakieś kłucia w nogach no koszmar
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez piti_88 09 maja 2014, 15:03
To wszystko nic.
Morfologia automatyczna - OK
Morfologia ręczna - OK
CRP - OK
OB - OK (mikro powiększone - 12 zamiast 10. Ponoć to może być nawet błąd pomiaru)
Immunoglobulin IgE - OK
Amylaza / Amylase - OK
Bilirubina całkowita / Total Bilirubin - OK
Potas / K - OK
Sód / Na - OK

GGTP
Transaminaza GOT / AST
Transaminaza GPT / ALT - Tutaj wszystko podwyższone. USG przy znacznym powiększeniu parametrów nic nie pokazało (2 lata temu).
Teraz wyniki dwa razy lepiej. Wiem, że produkuje przeciwciała HCV. Idę na kolejne, kontrolne USG aby zobaczyć co dalej. Może nic się nie zmieniło.

Lekarz jednak stwierdził, że moje problemy to nerwica. Mam brać leki, i leczyć wątrobę. Resztę się zobaczy...

-- 09 maja 2014, 15:53 --

Właśnie dostałem kolejnego ataku natrętnych myśli.

Nie chce aby to był rak... W poniedziałek USG.. Trzymajcie kciuki...
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da i on właśnie to coś robi.
Chcesz pogadać - zawsze do dyspozycji :) GG:1543457

Sortuj wg