Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Kakunia 123 13 lut 2014, 00:17
Hej po prawej tak????MI to też przeszkadza jak się położę....byłam już u lekarza z tym problemem wyszło coś , że tam jest zakręt jelit czy coś takiego ( lekarzem nie jestem) i po prostu mi je wtedy uwypukla i jest to straszny dyskomfort i nawet czuję to a za chwilę znika. dostałam lek nie pamiętam nazwy ale pomógł :)

-- 12 lut 2014, 23:20 --

Niby teraz we krwi helicobacter mi nie wyszedł teraz ...więc chyba tego nie mam leczyłam się na to trochę ....ale tak jak mówię mam nadal problemy z jelitami i żołądkiem. Ale tak jak wam pisałam wczesniej moja mama ma nerwice ! 10 lat leżała ;/ miała bóle , kłucia, słabości była wyeliminowana z życia przez tyle lat! Widziałam to wszystko ...nerwica niszczy ludzi! JEj wmawiali , że ma na pewno raka ...stawiali mózgu ale każde badania wychodziły ok..jedynie co miała to tarczyce i tyle
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez Jeszoswiesz 13 lut 2014, 00:30
Świetnie, nawet moje jelita próbują wykończyć mnie psychicznie. Tyle że ja to czuję całą noc.. strasznie nie lubię takich rzeczy, bo hipo jestem okropnym. Zacząłem już podejrzewać moją nową pastę do zębów, że coś w jej składzie siedzi i odkłada się w wątrobie lub właśnie w jelitach. Ja nie mogę.
Show me the way to Copacabana, I want to dance samba tropicana

przez nerwa 13 lut 2014, 00:34
ja dzis w dzien mialam w miare spokoj, ale teraz na noc znowu mnie boleści z prawej strony zlapały, troche to czuje jakby jakas kolka była czy cos :-/
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ellwe 13 lut 2014, 00:35
księżniczka, co ty z ta kolonoskopia?:) chociaz jak chcesz to zrob dla swietegi spokoju. Tylko badanie do najprzyjemniejszych nie nalezy a raczej nie samo badan ie a to jak musisz sie przygotowac. Chociaz ty lubisz te jelitowe tematy;):* na sen relanium tez czasem biore ale pol bo calego sie boje:D

Kurde miski widze ze prawa strona rzadzi;) to jest wlasnie jakis taki dyskomfort z prawej strony czasem ciagnie do plecow ale nie wiem czy moge nazwac to bolem. Od czasu do czasu czuje tez z tej strony takiego jakby jeza w brzuchu ale malutkiego;)
Moja mama ma tez od 20 lat rozne problemy zdrowotne przebadali ja wzdluz i wszerz i cos tam znalezli bo wiedomo ze zawsze mozna cos znalezc ale nic co by dawalo taki wachlarz objawow. Wydaje mi sie ze nerwica jest dziedziczna.

-- 13 lut 2014, 00:38 --

Jeszoswiesz, pasta do zebow:)))
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez nerwa 13 lut 2014, 00:39
Ja to kiedys czytalam gdzies, ze jak sie skupiamy na jakims miejscu 24/dobre to nei ma opcji, zeby tam czegos nie "poczuc" :) Czyli jakby teraz np. myslec non stop o kolanie, to niemal pewne, ze tez odczuwalybysmy jakis dyskomfort tam, moze nawet i ból w pewnym momencie :)

No ale... jak boli cos w brzuchu czy kłuje, to to naprawde jest realneeee :-/
Ja to do lekarzy nie chdoze, bo sie tez boje :D boje sie, ze cos mi dolega, ale boje się tez, ze mi cos wykryją :P
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Jeszoswiesz 13 lut 2014, 00:41
Prawą stroną włada lewa półkula mózgu. Wniosek? Hipochondria siedzi w lewej półkuli :o

przez nerwa 13 lut 2014, 00:42
Jeszoswiesz, a to by sie zgadzalo, bo mnie wlasnie jak mam migrene - zawsze boli lewa półkula ;) a brzuch z prawej.

przez Ellwe 13 lut 2014, 00:48
Lewa polkula odpowiada za logike:D czyzby?;)
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez Jeszoswiesz 13 lut 2014, 00:53
No widzisz, hipo siedzi w lewej i zaburza logikę co do spojrzenia na nasze zdrowie ;d.

przez nerwa 13 lut 2014, 01:00
A wiecie jaka kiedys mialam niezłą akcje.. przez jakis czas mialam kołatania serca, ale takie gigantyczne! Takie potykanie sie serca, co kilka minut doslownie. I w nocy tez - bylam juz wykonczona. I to trwalo moze ze 2 tygodnie. I raz poszlam do sklepu... nie zauwazylam ściany :D i rąbnełam głową w beton. Oczywiscie zaczela sie juz panika, ze pewnie cos sobie zrobilam z mózgiem itd. Glowa mnie zaczela bolec, ale... wiecie co.... kołatanie przeszło nagle, jak ręką odjął !!! :)))

przez Jeszoswiesz 13 lut 2014, 01:09
Musiałaś zdecydowanie walnąć w lewą półkulę ;D.

-- 13 lut 2014, 00:11 --

Rany, przy okazji przypomniały mi się moje odloty z sercem. Też kołatania, niby zatrzymanie i fikcyjne bóle, wmawianie zawału itd. Najgorsze były zawroty głowy przez to wszystko, aż pewnego razu zemdlałem na przystanku. Była akcja, a wstydu jeszcze więcej.

przez marta80 13 lut 2014, 11:06
Wiatajcie:))

jak jzu wam wczesniej pisalam...z jelitami przeszlam horror...rok albo 1.5 wyciete z zyciorysu!!bylam pewna ze mam guza raka...itd..bylam slaba wszystko bolalo...plecy szczegolnie a was nie bola??bo jelita promieniuja..sraki na przemina z zatwardzeniem...i wiecznie oslabiona i okropne uklucia z prawej strony dolu brzucha...dretwienia praw nogi ...lazilam na pogotownie jak glupia i mnie odsylali...nie mieszkam w pl...wiec bylo ciezej o jakas kolwiek pomoc od tych tepakow!!a sie wykanczlam...wkoncu zrobilam kolono..bralam dlugi czas debridat...i sie troche uspokoilam i samo ustalo...ale co przezylam to moje..bylam pewna ze to jzu koniec wiec was rozumiem doskonale!!jelita potrafia strasznie oslabic....

teraz mam czesto uklucia z prawej str pod zebrem robilam usg 3razy:)))i mam stluszczona watrobe;)i tez mam takie uczucie takiej kolki jak piszecie jakby mi cos siedzialo...to od watroby..albo jelita zagazowane..

a co z wezlami nikt juz nie ma?/bo ucichlo;))a drewtienia konczyn macie???

Milego dnia moi wspolnicy niedoli;))

-- 13 lut 2014, 10:10 --

ksiezniczko ja robilam morfologie z 5razy w ciagu 5macy...:))tomograf, rezonans glowy,rtg klatki piersiowej,rtg szyjenego kreg,usg jamy brzusznej 3razy,kal na pasozyty bakterie,mocz,badalam czy mam candide,toksoplazmoze,bolerioze,krzywa insulinowa,proby watrobowe... ach no i ginekolog z 3razy:)ehhhh i chyba tyle...czy jest ktos lepszy???

przez księżniczka 13 lut 2014, 11:23
ja do ginekologa chodzie zo pol roku bo mama byla chora, nie jakoś poważnie, ale jest wycięta ;)
Dzien dobry wszystkim ! Piękny dzisaj dzień !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A łep boli teraz na samym czubku :D haha
Ellwe taaaaaa ja kocham moje jelita ! jakis czas nie chodziłam do szkoly nawet bo sie bałam ze mi się zachce, a jak mi sie zachce mma 3 min zeby usiasc na kibel bo inaczej mam wrazenie ze jzu samo wylazi łącznie z gałkami ocznymi. Ale poradziłam sobie z tą schizą zostawiajac faceta po 7 latach zwiazku, i podrozujac do nowego ciagle pociagami i musialam sie oduczyc :D

-- 13 lut 2014, 11:15 --

A co do dziewczyn z jelitami.... powiem wam ze od kilku dni jem na noc ACTIVIE naturalna ( w biedronce kosztuje 1.39 za 175 g) na noc. zjem obiad, a pozniej sobie tak troche "przegloduje" do 21-22 i zjem ten serek i od 2 dni nie mam pierdow nocnych :P ranne troche są , bulgotanie tez jakby mniejsze ( no chyba ze sie opije wody na noc) i odstawilam kawe i herbate , pije tylko wode, zwykla naturalna i plusza i od 2 dni jak zawsze byla zaprzeproszeniem kupa taka nie do konca dwarda tak wczoraj 2 razy poszlam na "dwojke" i elegancko bylo ;) dzisaj sie obudzilam, ledwo zdarzylam se ubrac, i juz przycisnelo i tez elegancko ;) moze sporbujcie :D nie zaszkodzi
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez nerwa 13 lut 2014, 12:16
Ja z dretwieniem to czasem tylko jeden palec u ręki mi dretwieje, trwa to pare godzin, potem mija. W sumie nie wiem od czego, ale czytalam,z e to moze byc od ucisku nerwow, albo kregoslupa.

Ja dzisiaj sie zastanwaiam od rana czy te kłucia w brzuchu to nie od nerek i moze jakeis kamienie albo piasek mam :))))))
Ale ogolnie to jednak chyba od jelit, bo jak poloze sobie reke na brzuchu to wrecz czuje jak mi tam caly czas bulgocze :)

Sortuj wg