Emetofobia - Lęk przed wymiotowaniem

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez TruchłoBoga 29 wrz 2015, 22:02
Psychotropka`89 napisał(a):TruchłoBoga, rany, dzięki! Dasz namiar na jakiś porządny wieżowiec w Krakowie? Żeby bez problemu można było się dostać na dach, a na dole był jeno twardy beton? Jak będę na krawędzi, to prosiłabym Cię też o zamaszystego kopa w dupę. :uklon:

Nie e, nie mieszkam tam, u mnie są ładne i dostosowane.
W sumie fajnie by było, jakby każdy człowiek mógł prosić drugiego o eutanazję, z chęcią pomagałbym ludziom w umieraniu. Chciałbym umrzeć, poprosić kogoś o zabicie mnie, ale i tak zmieniłbym zdanie, to takie typowe dla człowieka trzymać się życia, nieważne, jakie ono nie jest. Podziwiam samobójców.

Szanuję za ukłon, coraz więcej wyznawców.
TruchłoBoga

przez alu 29 wrz 2015, 22:05
A to ja nadal - mimo załamek - trzymam się myśli, że z tego wyjdę. Wszak sama to sobie wkręciłam to i sama mogę sobie to odkręcić. Jak tak myślę obiektywnie to: jestem zdrowa, wykształcona, mam super pracę którą lubię i która pozwala mi nieźle zarobić, mam hobby, jestem ładna, mam super męża, mamy fajne mieszkanie, uwielbiam mojego psiaka, moi kochani rodzice są zdrowi. Teoretycznie mogę WSZYSTKO i robię WSZYSTKO, by sobie to uniemozliwić :(
alu

przez Psychotropka`89 29 wrz 2015, 22:06
alu, dzięki... Patrz, niby jestem blisko, a zarazem tak daleko...
Zaraz Mąż wróci i zobaczy mój sukces dnia. UMYŁAM NACZYNIA! Wooooow! :brawo:
Jeśli mogę coś doradzić w kwestii "ochrony" naszych przewodów pokarmowych, pij/jedz sobie len mielony <super osłania śluzówkę żołądka i jelit> i pij sobie probiotyki <np. Dicoflor> co 2, 3 dni. Wzmacnia system obronny w okresach syfów jelitowych.
Dopada mnie baaardzo, baaaaaaardzo kiepski humor... :-|
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TruchłoBoga 29 wrz 2015, 22:07
alu, pewnie nie zdążysz uporać się z tym do śmierci. Dobrze, że w sumie życie znaczy tyle, co nic, możesz się nie przejmować.
TruchłoBoga

przez alu 29 wrz 2015, 22:10
TruchłoBoga, idź pan w ch*j.

Psychotropka`89, probiotyki, tran, witaminy, wyciąg z grejfruta.. dziś nawet kupiłam indyjską herbatkę polecaną na wzmocnienie żołądka :zonk:
alu

przez Psychotropka`89 29 wrz 2015, 22:15
TruchłoBoga, :uklon: :uklon: :uklon: To już się pośmialiśmy wszyscy. Hłe, hłe, hłe...

alu, brawo za iskry pozytywów.
To już coś.
alu napisał(a):A to ja nadal - mimo załamek - trzymam się myśli, że z tego wyjdę. Wszak sama to sobie wkręciłam to i sama mogę sobie to odkręcić. Jak tak myślę obiektywnie to: jestem zdrowa, wykształcona, mam super pracę którą lubię i która pozwala mi nieźle zarobić, mam hobby, jestem ładna, mam super męża, mamy fajne mieszkanie, uwielbiam mojego psiaka, moi kochani rodzice są zdrowi. Teoretycznie mogę WSZYSTKO i robię WSZYSTKO, by sobie to uniemozliwić :(

Ja jestem od lat od czegoś uzależniona <jak nie dragi, to prochy>, ledwo przebrnęłam ogólniak, bo komu by się chciało swe piękne lata siedzieć w szkole, a na studiach to już w ogóle. Podcieram dupy cudzym dzieciom, bo sama boję się mieć swoje, brak perspektyw na coś ambitniejszego, o warunkach do utrzymania dziecka nawet nie wspominając. Nie mam hobby, prócz gnicia na nerwica.com. Jestem przeciętna najwyżej. Mam Męża, którego psuję psychicznie swoimi zrytymi jazdami. Wynajmujemy klitkę 23metry kwadratowe na poddaszu. Uwielbiam moją świnkę ale często nawet mi się jej karmić nie chce <ależ ze mnie suka>. Moi rodzice są już w mocno podeszłym wieku i bliżej im trumny, niż dalej. Mam gówno i mogę mieć gówno. :brawo: :brawo: :brawo:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez alu 29 wrz 2015, 22:19
Psychotropka`89, Ty tak na siebie patrzysz! Posłuchaj jak mówi o Tobie mąż czy przyjaciele... niestety, niskie poczucie własnej wartości to idealna pożywka dla fobii!
alu

przez Psychotropka`89 29 wrz 2015, 22:20
alu, Mąż jest jeszcze zaślepiony <nie wiem w sumie czym>, a przyjaciele? Hmmm... Ale ja nie mam przyjaciół. :twisted:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez alu 29 wrz 2015, 22:23
Psychotropka`89, stara, ile można być zaślepionym? :P Generalnie - trzeba przerwać błędne koło i obie o tym wiemy. A tak btw - miałaś kiedyś tą grypę żołądkową?
alu

przez Psychotropka`89 29 wrz 2015, 22:24
alu, miałam ze 2 razy. :silence: :hide:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez alu 29 wrz 2015, 22:26
Psychotropka`89, ale faktycznie taką hardkorową? Ja miałam raz, za dzieciaka, ale rzygałam "tylko raz" (hahaha... ech), a parę lat temu też mnie dopadło i miałam gorączkę (ponad 39 stopni), mega bóle brzucha, bóle kości i biegunkę. Nawet mnie nie mdliło :shock:
alu

przez Psychotropka`89 29 wrz 2015, 22:30
alu, ja też nie wymiotowałam. Broniłam się rękami i nogami i udało się jakimś cudem. Ale wiesz. Różnie łapie. Mój brat też zawsze "dobrze" znosił jelitówkę, a jak go raz złapało to na obie strony na raz leciał i się odwodnił. :shock:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez alu 29 wrz 2015, 22:37
Psychotropka`89, z racji mojego wertowania internetu (naprawdę doszłam już do jego kresu) natrafiłam na badania (uwierzysz, że w USA jest klinika, która zajmuje się leczeniem osób z emetofobią? kurde, KLINIKA!u nas 90% psychiatrów nie wie że jest taka fobia!), które mówiły, że emetofobicy mają tak opanowane powstrzymywanie wymiotów, że organizm nierzadko nie rozpoznaje ich przyczyny i po prostu je blokuje... ponoć ciężarne emetofobiczki mają wymioty 64% rzadziej niż inne kobiety! Muszę poszukać tych badań.
alu

przez Psychotropka`89 29 wrz 2015, 22:38
alu, czyli jest nadzieja, że to się nie stanie?... :(
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Sortuj wg