Co pomaga się wyleczyć z nerwicy i jak to zrobić?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Co pomaga się wyleczyć z nerwicy i jak to zrobić?

przez Ala123 12 maja 2014, 17:29
vercettivicecity1 napisał(a):To ja może coś powiem bo jestem doświadczony w nerwicy lękowej. U mnie sie to zaczęlo 8 lat temu, po śmierci dziadka i ojca. Zaczęlo sie tym ze w nocy miałem takie uczucie jakby mi woda spływala od czubka czaszki do szyi. Pamietam jak dziś ze tego dnia nie poszedlem do szkoly tylko do lekarza rodzinnego. Lekarz sie popytał powiedzial ze to nerwica wegetatywna, powiedzial ze mam pic nerwosol jak bedzie mnie jeszcze łapało i przepisal magnez. I coż jadlem magnez pilem nerwosol i nie powiem na jakies pol roku bylo ok. Potem zaczelo mnie chwytac juz o wiele mocniej, czyli duszności, ból serca, zawroty głowy , straszny lęk, uczucie zimna, pocenie sie, uczucie rozsadzania glowy od środka, do tego strasznie mnie mdliło, nie mogłem jesc, ręce mi sie trzęsły. Ale te ataki byly rzadkie raz na tydzien, raz na miesiac, i tak do 2006 roku, od tego momentu nie wychodzilem praktycznie z domu, tylko na uczelnie bylem odwożony ale czasami nie dosiedzialem do konca wykladu tylko trzeba bylo sie cucic w wc bo myslalem ze umieram. Najgorszy atak mialem jak jechalem na pratyki do US we Wroclawiu, chwycilo mnie to w autobusie linii 134. Pamietam jak dzis lipcowy dzien piekna pogoda, ja w autobusie zatloczonym. Wtedy byly korki na Klecińskiej i atak sie zaczal 14 razy robilo mi sie slabo przez 45 minut to tego stopnia ze juz prawie siedzialem na podlodze autobusu. Jak wyszedlem z autobusu bylem mokry caly. Wszystko mi sie trzeslo lacznie z glowa. Po tym poszedlem do psychiatry. Przepisal mi lek o nazwie SEROXAT 20 mg. Zaczalem to brac lacznie z jakims innym lekiem ZOMIREN zeby zlagodzic dzialanie poczatkowe SEROXATU. I przez 2 tygodnie mialem podwojna nerwice, umieralem codziennie co chwile, ale po dwoch tygodniach, bylo lepiej, po miesiacu obronilem prace dyplomowa, teraz robie co chce atakow nie ma,jedynie nie pije alkoholu choc nigdy nie pilem duzo, teraz nic nie pije. Bralem jedna tabletke z rana. ZOMIREN odstawilem po tygodniu bo uzaleznial. Teraz biore pół tabletki do konca sierpnia. Potem moj psychiatra odstawi mi lek i mam nadzieje ze mi to nie powroci. Dziekuje za przeczytanie tego. Ale to sama prawda. SMuTNa prawda.

Tomek

-- 12 maja 2014, 17:31 --

Czy ktoś bierze zomiren 10 i alvente jakie efekty.Czy odczuwają niepokój w 3 tygodniu i kołatanie?Ala

-- 12 maja 2014, 17:33 --

Pytanie do Tomka czy nerwica pokonana?Mam podobne objawy o zaczełam leczenie 3 tydzień.

-- 12 maja 2014, 17:46 --

Witam.Jakie macie odczucia w 3 tygodniu brania lerivon10 i alventa najniższa dawka.Ja czuję się lepiej ,wraca radość życia,sen,apetyt,minęły nudności,biegunki i duszność,ale jest w dzień tylko chwilami niepokój,kołatanie serca,drżenie rąk które mija potliwość,drgania mięśni.Czy to normalne i czy minie po jakimś czasie?Czoroba zaczeła się w marcu.Najpierw brałam 4 tygodnie sedam 3 przestał działać,potem zomiren dwa tygodnie.Psychiatra zapisał teraz ten loriven i alvente,magnez Wit B komplex.Poradźcie coś czy będzie dobrze.

Sortuj wg