Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

zadzwoniłam do pracodawcy powiedzieć, że chora jestem ; myślałam, że zemdleję a nie zadzwonię a on wporządku powiedział, żebym się kurowała :oops:

A ja powiedziałam mojej szefowej o moich zaburzeniach, (bo chce przedłuzyć mi umowę), żeby się w takim przypadku dobrze zastanowiła, bo ze mną to różnie może być. I w płaczu powiedziałam jej jak bardzo jest mi ciężko.

Cieszyła się, że jej o tym powiedziałam, choć i tak się domyślała. Powiedziała, że umowę mi przedłuży, bo chce abym została w firmie i że będzie mnie wspierać.

Dziwnie się czuję po tej rozmowie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co wy?

 

-- 31 sie 2012, 18:50 --

 

Sorry, chyba jestem zbyt zaburzona aby dostrzec w tej sytuacji cokolwiek szczególnego czy radosnego..

przede wszystkim to jestem bardzo zmęczona codzienną walką z cierpieniem.

 

 

... życie nie dla każdego jest różowe ... każdy cierpi na swój sposób ... byle by tylko nie było gorzej ... ta myśl od jakiegoś czasu pomaga mi przetrwać, :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spałam 11 godzin, dużo śpię osttnio, po przemysleniach ostatnich tygodni, zauważyłam dopiero teraz, że w zeszłaą niedzielę już czułam się zle jak byłam w ikea i centrum handlowym z rodziną, tam przerażał mnie tłum :roll::oops: i marzyłam o tym, by być jak najszybciej w domu a oni jeszcze tu i tu

dzisiaj najprawdopodobniej pojedziemy z M do mojej przyjaciółki, na noc ; umyłam włosy po 6 dniach gratki dla mnie :pirate::mrgreen: chcę , żeby było dobrze. Staram się myśleć pozytywnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×