Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Mushroom, :-| to życzę szybkiego powrotu do pionu ;)

pojechaliśmy z m do mojej psychiatry a tam się okazało, jest na urlopie i 1 szansa dostania się do niej w czwatrek, mam wizytę na listopad, ale żle mi i nie mam siły na nic, żeby iść do pracy, zby sie umyć

po drodze zrobiliśmy zakupy bo lodówka pusta i teraz pije kawkę/ nie wiem jak dam rade do czwatrku :roll:

 

-- 31 sie 2012, 15:12 --

 

dominika92, brawo za wykonanie swojego planu :!::great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadzwoniłam do pracodawcy powiedzieć, że chora jestem ; myślałam, że zemdleję a nie zadzwonię a on wporządku powiedział, żebym się kurowała :oops:

ja mialem dzisiaj troche podobnie bo tez musialem zadzwonic, ale ja sie martwilem ze przez moja nieobecnosc firma nie zarobi potrzebnych pieniedzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadzwoniłam do pracodawcy powiedzieć, że chora jestem ; myślałam, że zemdleję a nie zadzwonię a on wporządku powiedział, żebym się kurowała :oops:

ja mialem dzisiaj troche podobnie bo tez musialem zadzwonic, ale ja sie martwilem ze przez moja nieobecnosc firma nie zarobi potrzebnych pieniedzy...

no to bardzo w porządku z Ciebie pracownik, ja pracując kiedyś w firmie marzyłem o jej upadku, zamknięciu cieszyłem się że inni ją okradają ze sprzętu i metali choć sam tego nie robiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzyłem też np o śmierci szefa a nawet miałem czasami wizję że łopatą go na śmierć tłukę choć tego nie byłbym raczej w stanie zrobić. ;)

 

 

:evil::evil::evil: takie myśli dotyczące swojego pracodawcy ma pewnie co trzeci pracownik :D

i jak tu nabrać chęci do szukania pracy a to było za granica gdzie lepiej taktują pracowników w Polsce to jeszcze gorzej jest często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×