Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Lady_B, cały labrador, moja też takie numery odwala :)

 

staram się ale wiesz dziś mama P. przyjeżdża a ja nie jestem w stanie poodkurzać ;( nie widzieliśy się kilka miesięcy i przywitamy ją w syfie...? chodzę odkładam rzeczy na miejsce i to z taką prędkością że szlag by to trafił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, dziękuję za kciuki, przydały się. Pani ordynator mi się bardzo podobała, rewelacja. Zaznaczała, że mimo wszystko dla mnie byłoby najlepsze 7F i że na grupę nigdy nie biorą więcej niż 2 osoby z z.o., ale zostałam przyjęta i zaczynam 3 sierpnia :yeah:

Teraz pozostaje tylko przeprowadzić rozmowę w pracy :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, spokojnie... ile zrobisz tyle zrobisz... toż to mama P. a nie inspekcja sanitarna ;)

 

Korba, :great: będzie dobrze... jesteś bardzo dzielna Trzymam za Ciebie mooooocno kciukasy ;)

 

linka, spóźnione gratulacje z okazji bycia magistrem :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune, no a na mnie gadają...

byłam na kolejnym spacerku z psem, potem z mamą przedłużyć umowę na kom... zbajerowałam pana który tam pracował :P

nawet dał mi swój numer :mrgreen: (służbowy) ła hahaha :mrgreen:

mam nowy telefon który boję się wyjąć z pudełka :shock::bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, Samsung Galaxy Gio... Se poszukaj :P Boję się go dotknąć :? Taaaa dotykalski...

 

dune, no ja upiłam już od razu taki kondom żeby nie porysować ekranu ;)

 

wiola173, ten pan sam zaczął... ja tylko POŁKNĘŁAM haczyk :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hello :lol:

Ja jestem zadowolona od wtorku zaczynam pracę :mrgreen: praca w orange,wogóle co za sajgon wczoraj 3 propozycje pracy,dziś jedna...ruszyło się i bardzo dobrze.będę musiała pociagiem dojezdzać codziennie ok 50 km ale tragedii nie ma,bardzo się cieszę.Ruszę dupsko w końcu.Jutro terapia w tamtym tygodniu miałam napisać recepte na depresję tj.uczucia ,myśli i to co robie gdy jestem w depresji.Poszło gładko a na jutro napisać mam jak się teraz czuję co robię i co myśli,czyli nie w depresji-z tym trochę trudniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszy dzien od ponad 2 miesiecy.....zmusiłem sie i poszedłem do pracy do ojca i wytrzymałem do 17 30 od 11...zaraz myśli złe są gdzie indziej...w tym samym dniu dostałem telefon od mega firmy lotniczej ze chcą sie ze mną umówic na rozmowe o pracę,,,,tak bym chciał isc ale boje sie ze zaczne pracować i nie dam rady...ze lęki ze bede sie tam źle czuć::(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×