Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

praca, praca, praca :mrgreen: narazie jest cudownie, po prawie 4 latach wyrwałam sie z domu, mam kontakt z ludzmi, jest ok.

Mam wrazenie, że zaczynam się "uodparniać"na wenlafaksynkę, czasem mnie dopada melancholia przechodząca w "dół", na szczęście narazie nie sa to stany depresyjne. I oby tak zostało.

Na forum zupełnie nie mam czasu, brakuje mi was ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19_latek, ty się boisz, a co ja mam powiedzieć?

U ciebie też podejrzewają?

 

Byłam u terapeutki, drapania ran ciąg dalszy, jeszcze tylko dwie takie wizyty, chryste... Potem spacer z Roberrrto, no i to by był jedyny miły akcent dnia dzisiejszego - ale był :D

Jak forum padło to myślałam, że ja tez zaraz padnę, ale nie ma tego złego - wzięłam się za rysowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak forum padło to myślałam, że ja tez zaraz padnę, ale nie ma tego złego - wzięłam się za rysowanie.

Shad spał i nikt go nie obudził, że forum leży. Dlatego dopiero jak wstałem to udało mi się go postawić. Sorry.

A rysunek wrzuć do nowego subforum! :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzień- zły jak większość, miałem dzisiaj dwie lekcje i na historii mnie bolał brzuch i wiem, że pewnie by przestał gdybym poszedł...

 

Lecz nie wiem dlaczego nie mogę się do tego przełamać, boję się że będą słyszeć jak to robię nauczyciele i się będą ze mnie nabijać/śmiać.

Do dziś nic nie jadłem i większość zeszłego tygodnia też, ale mama się denerwuje więc zjadłem pół bułki i jogurt. Boję się tych nauczycieli w domu, co myślicie na ten temat ?

^^ To mnie przytłacza, a dla większości dla prawie wszystkich to normalna sprawa- tylko nie dla mnie :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×