Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Korba, Kasiu, tak mi przykro, Biedactwo... :* :( Odpoczywaj w domku w takim razie...

 

U mnie deszczowy, szary poranek, czyli taki jaki lubię. :D Dziś nigdzie nie jadę, siedzę w domu cały dzień i bardzo się cieszę, bo coś mi to przeziębienie doskwiera i czuję się, jakby mnie przejechał czołg. :? Mam nadzieję, że będę miała wenę do pisania pracy. Czuję się paskudnie, echhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj po południu idę pierwszy raz do psychologa. Najśmieszniejsze jest to, że dopiero teraz sobie o tym przypomniałam. W przypływie dobrego nastroju całkowicie wyleciało mi to z głowy. I dobrze. Nie będę się nawet przygotowywać do tej wizyty i myśleć nad tym co mam powiedzieć. Zbyt pięknie słoneczko dzisiaj świeci żeby myśleć o złych rzeczach :105:

 

Pozdrawiam Was Kochani i życzę miłego dnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, Oluś dzięki! Asystentka z pracy załatwiła mi już z samego rana kule, mają mi je przywieźc do domku wraz z materiałami do pracy, co bym się nie nudziła :mrgreen:

 

Na razie masakra, do 4 nie spałam, tak mnie noga napierdzielała. Nie ma opcji, żeby na nią stanąć, bo raz, że nie wolno, a dwa ku rewsko boli.

Właśnie doskakałam do kuchni na 1 nodze, zrobiłam kawę - no i myślę - jak z nią doskakać z powrotem. Było to komiczne :mrgreen:

 

Nie wiem, co robić. Muszę sobie poprzekładać te wszystkie moje wizyty.... Nie dam rady się z tą nogą telepać samochodem...

Swoją drogą Basia mi powiedziała, że będzie chodzić na oddział dzienny 3 miesiące, no to mnie przeraziło. Nie wiem czy mój szef miał na myśli aż tak długie zwolnienie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej:) ja juz po szkole..teraz mam zamiar wskoczyc w pizame i do wyrka.Nie czujè sie najlepiej dzisiaj-jestem oslabione chyba po tych antybiotykach a i forma psychiczna tez jakos do dupy-mam zawroty glowy,wièc wkrècam sobie cuda wianki :roll:

poleccie mi jakis film na" rozluznienie" co????

Korba, Ty juz lepiej z domu nie wychodz..a cos Ty z tà nogà robila??a co do oddzialu dziennego-pogadaj z szefem jak On to widzi,czy te 3 miesiàce to nie bèdzie za dlugo..moze okaze siè wyrozumialy??bardzo stresujàca sytuacja jednym slowem. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, zerwałam czy skręciłam staw skokowy schodząc po schodach. no może się trochę za bardzo spieszyłam :mrgreen:

zobaczę co zrobię z tym oddziałem. diagnostę też musiałam przesunąć, bo nie dam rady dziś się ruszyć. jak będę miała już diagnozę na papierze, pogadam z moją psychiatrą i ewentualnie ponownie umówię się na dzienny. w przyszłym tygodniu to pozałatwiam.

 

muszę sobie kupić lekarstwo w zastrzyku i sama sobie go zrobić :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, moj malz tez po wypadku robil sobie sam zastrzyki-bodajze z heparynà czy czyms podobnym.katastrofa-ja na widok igly mam ochotè puscic pawia.moze popros sàsiadkè zeby ci zrobila ten zastrzyk?? :pirate: albo siostra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, pokulałam się na moich kulach do apteki. apteka jest bliziutko, zaraz przy wejściu do mojej klatki. ale się umęczyłam, chodzenie o kulach wczale nie jest takie proste :mrgreen: no i zgadnij co... może to głupie co teraz powiem, ale pomyślałam do siebie "ciąć to się umiesz, kiedy nie trzeba, to i zastrzyk sobie dasz radę zrobić". wzięłam strzykawę, wbiłam i heja. sama siebie nie podejrzewałam. 10 takich zastrzyków muszę wziąć.

 

[Dodane po edycji:]

 

2Proof, idź do lekarza koniecznie...., nie ryzykuj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień jak co dzień, dzień po dniu :P

 

Od samego świtu na nogach (od 11.00) .. xD

Byłem u fryzjera - ho, ho. Przełamałem się i postanowiłem zadbać o Siebie.

 

a dzis ważny dzień, zdecydowałem się na akupunkture. Pierwsze kłucie dzis po południu. Troche się boje, ale bedzie dobrze .. :)

 

zapraszam na południowego fajeczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×