Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, sama nie wiem....chyba jest troszkę lepiej.. ale raczej nie za sprawą leków, tylko terapii....jednak behawioralno-poznawcza daje rezultaty, przynajmniej w moim przypadku. Jak wiele można się o sobie dowiedzieć....to takie dziwne, że to od nas wszystko zależy....że to ja i moje kompletnie nierealne przekonania robią mi kuku......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwiopij, oh, już nie przerwę za skarby świata - sam dostałam po dupsku za to już raz.....chcę wytrwać.... :smile:

 

brokenwing, poprawę zauważyłam gdzieś tak po....3 miesiącach, jedna godzina - raz w tygodniu, później chodziłam jeszcze ze dwa miesiące i czułam się tak zajebiście, że...no wiadomo co i jak - 99% z nas to przeżyło, byłam mądrzejsza od wszystkich i sama przerwałam. Teraz wróciłam po 3 miesiącach, na razie miałam 1 sesję....ale dużo dała, zaczynam przypominać sobie wszystkie wyuczone schematy, znowu dostaję prace domowe, będziemy analizować co, jak, dlaczego znów nie radzę sobie ze stresem....

 

Jutro wracam do pracy po 3 tygodniach....kuźwa, no i pierwsza moja praca domowa - skupiać sie na wykonaniu zadania a nie na tym co będzie jak mi się nie uda....fuck....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...mam zjazd po wczorajszych urodzinach Brata w klubie motocyklowym.....

Ajajajajajaj

Warto było.

Zresetowałem sie należycie.

Oczywiście nie mieszałem z SSRI

Dzis gramy próbę .Za tydzien koncert , więc trzeba sie solidnie przygotować.

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek_NL, ja juz drugi tydzien walczè z zapaleniem oskrzeli...goràczka spadla ,ale kaszel mèczy bardzo.Jeszcze opryszczka sieè przyplàtala :? Dzisiaj pizamujè-jest deszczowo i bardzo ponuro-ogladam komediè z Gerardem Depardieu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, no to masz dzień na kurowanie się i rozpieszczanie, kocyk, dobra herbatka, film :great:

 

linka, cieszę się, że jest Ci lepiej :great:

 

 

Ja mam prążkowane uda i nie czuję się dobrze.

Wczoraj poszło w moim kierunku sporo autoagresji i już nawer nie czuję wyrzutów sumienia. Jedynie obrzydzenie.

Nienawidzę niedzieli, bo wracać trzeba jutro do życia, no ale jak sprawy tak dalej pójdą, to niedługo będę już na długim L4 i na oddziale dziennym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, słońce żeby sie zagoiło :(

Może dobrym rozwiązaniem będzie odział, skoro szef chce Ci dać L4 to wykorzystaj to, może akurat wrócisz naprostowana, czego Ci bardzo życze :* Ja na razie próbuje z Tegretolem, jeśli bedzie klapa to dołączam do Ciebie :)

Głowka do góry, jesteś zajebiscie silna kobieta, dasz rade, musi sie w końcu udać !

 

 

Ja po obiadku wybywam na spacer do parku, chce mi sie, chce mi sie wyjsc do ludzi, pooddychać tlenem, załapać troche słonka, takiego spokoju od natury :angel:

ino żeby sie pogoda nie zj**ała bo sie :evil: niemiłosiernie ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstałam jak planowałam - o 13, no po coś brałam wczoraj ten chlorprothixen.

Nic specjalnego na razie, nie jest źle - gówno dobrze, jak to moja mamcia mówi. Aczkolwiek zeżarłam białą bułkę na śniadanie, co do mnie zupełnie niepodobne. :evil: Mądrze k*rwa :-|

Rozwala mi mózg od natłoku myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alex1963, tutaj sam fakt wpierdo*lenia czegokolwiek jest ważny, a że było to białe pieczywo to już w ogóle dno.

Perspektywa obiadu mnie przerasta, nie mam już siły wymiotować, przygnębiona jakaś jestem.

W tym momencie przerasta mnie wszystko, uwaga, chojrakowa zaczyna analizę swojego marnego życia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek_NL, ja juz drugi tydzien walczè z zapaleniem oskrzeli...goràczka spadla ,ale kaszel mèczy bardzo.Jeszcze opryszczka sieè przyplàtala :? Dzisiaj pizamujè-jest deszczowo i bardzo ponuro-ogladam komediè z Gerardem Depardieu ;)

na opryszczke najlepszy tormentiol:)wypróbowany na własnej skórze..nie swedzi jak sie nim posmaruje...mi zawsze w nosei wystakuje to cholerstwo...albo ponizej nosa...

 

[Dodane po edycji:]

 

biale pieczywo jest najmniej tuczace ze wszystkich

nieprawda najbardziej......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

]

na opryszczke najlepszy tormentiol:)wypróbowany na własnej skórze..nie swedzi jak sie nim posmaruje...mi zawsze w nosei wystakuje to cholerstwo...albo ponizej nosa...

.

 

 

NA OPRYSZCZKĘ HEVIRAN W TABLETKACH!!!!!!!

( polecał nam ją i prof z mikrobiologii i z farmakologii)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×