Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

znowu przyszłam pojeczec.

jak ja sie beznadziejnie czuje to tylko ja wiem.

czuje sie i jestem beznadziejna. jak ktokolwiek moze ze mna wytrzymac? mąż mnie rzucił dla innej?? miał racje! bo jak wytrzymać z taką suką jak ja. czemu nic nie jestem warta? czemu? czemu kuuuuuuuuuurrrrr wwwwwwwwwwaaaaaaaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anwet, czemu odradzał?

jak dojdę do siebie, poszukam w notatkach...

 

 

czuje się fatalnie, zaraz złapie mnie migrena.. o rany... no dlaczego ja piję :(

 

Doskonałe pytanie :)

 

A ja nie dość ze na głodzie alko to jeszcze przeziębiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coksinelka, a ma cię chojrakowa zlać? :evil:

 

Twój mąż skoro zostawił cię dla innej JEST PORAŻKĄ, nie ty. Nie mów tak o sobie, nie rań się jeszcze bardziej, bo to złudna słodycz.

 

edit:

 

Źle się czuję. Przygnębiona, gruba i zdecydowanie przerasta mnie wszystko, nie mówiąc o dzisiejszym obiedzie. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://blogmedia24.pl/node/37033

 

"Przyglądam się ludziom na popularnym forum psychologicznym. Lądują tam ludzie bez wiary, szukając pomocy u innych, bo terapia nie pomaga, ale zwodzi. To najczęściaj młodzi ludzie szukający odpowiedzi na na nurtujące ich pytania ezgystencjalne, bardzo wrażliwi. Uporczywe pytania o sens i zaniedbanie społeczne przeradzają się w niepokoje, lęki, fobie i obsesje, a czasem tylko w nieznośne cierpienie. Ludzi obsesyjnie pytających o Boga kieruje się na oddziały depresyjne i leczy tabletkami.

 

Taki fragment;

 

-no tak. wczoraj pol dnia przeryczalam, zle spalam, wszystko mnie boli a za jakies pol godziny musze wychodzic do pracy :/ kurcze wszyscy maja wolne bo jest swieto a ja ide gazety sprzedawac... :/ ble!

 

-magdasz,a spójż na to tak-że masz bardzo fajnie,że wychodzisz do pracki!!!Ja nie mam tak fajnie,bo nie mam pracki,i czasem odwagi aby wyjść :(

 

-no tak masz racje limba. powinnam sie cieszyc ze w ogole mam prace. tylko ze od kilku dni nie moge sie jakos pozbierac. wszystko mnie denerwuje i dobija. rezygnuje przy najmniejszej przeszkodzie i mam wszystkiego serdecznie dosc. mam nadzieje ze to tylko wplyw ciagle zmieniajacej sie pogody.

 

-Może....,teraz przyjdzie jesień,wahania ciśnienia i pewnie naszego nastroju.Pewnie,że fajnie,że masz pracę,rozerwiesz sobie,a samo to ,że musisz wyjść i pięknie wyglądać poprawia nastrój."

 

j-czarnia-czyli-musz-si-komu-wy-ali-t4965.html

 

 

Tych ludzi władza zapędza pod krzyż opłacając liderów.

 

Tak nam porobiły gabinety polityczne wraz ze sforą "autorytetów" na ciepłych posadkach, przyjmując ateizm jako obowiązujący w państwie paradygmat. Z jednej strony błędna koncepcja ekonomiczna, która odebrała ludziom rynek i pracę, z drugiej błędna idea ustroju i prawdy, która sankcjonuje ten błąd i wpędza ludzi w poczucie winy i pustki, w bałagan. Dzieci wzrastają w takich zrozpaczonych rodzinach. Nikt już nic nie wie, nie wie gdzie prawda, gdzie fikcja.

 

Dziś dowiaduję się od syna, że ojciec jej koleżanki na płacone od Uni za skoszenie raz w miesiącu swojego pola, dodatkowo dostaje 1300zł od założenia gniazda jakichś rzadkich ptaków na tej ziemii. A ludzie nie mają na chleb. Natura jest ważniejsza niż człowiek.

 

Na to idą nasze podatki, na bezsens, bo korporacje odebrały nam pracę. Te urzędnicze gnoje siedzą w kieszeniach korporacji. Z Bogiem im nie po drodze, bo Bóg to Prawda, ekonomiczna też, bo wszystko łaczy się w całość. Stąd nie chcą, by Bóg wkraczał w państwo, bo Bóg jest Prawdą, chcą bezkarności i hodują lemingów. Nasza słabość pozwala im nas zniewalać i grabić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

circ, czy Ty nas cytujesz na swoim blogu...? Za kogo Ty siebie uważasz? Albo inaczej: za kogo nas uważasz? Najpierw nas pouczasz, a potem cytujesz ludzi, którzy zmagają się z problemami i dajesz ich za przykład nieoświeconej gawiedzi, zagubionej w swoim opętanym przez niewiarę umyśle? I na podstawie tych cytatów wymądrzasz się jakbyś miał/-a receptę na wszystko, doznała oświecenia i nas wskazywała jako grupę cierpiącą przez własną ciemnotę?

Jak śmiesz?

Napawasz mnie niesmakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromną ochotę aby pojęczeć.

 

Byłemu facetowi mojej matki urodził sie syn. Kurwa, facet ma z 50 lat, jego starszy syn ma 30! Jakim prawem jemu się udało, no pytam kurwa jakim, skoro to on nas zostawił, a nam się w życiu nie udaje... :why:

 

 

circ, co chcesz osiągnąć, tym że cytujesz na blogu ludzi nieszczęśliwych? Pokazać jacy jesteśmy słabi? Bo ja to tak odebrałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie to życie posrane. malo kto ma z górki. a jak już ma to i tak w końcu stoczy sie z niej w dół. o co chodzi w tym życiu? czy jesteśmy tu po to, zeby cierpieć i być nieszczęśliwymi? czy ktoś z Was to rozumie???

Aniu, przydałoby mi sie wielkie lanie. może wtedy wyszłyby mi ze łba durne, natrętne mysli :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, daj spokój ,pewne osoby są bardziej zaburzone niż Ty ..trzeba im współczuć chęci pójścia na lody z proboszczem .Aniu masz tu przyjaciół i pisz tylko dla nich ( myślę ze wiele osób bardzo Cie lubi :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, daj spokój ,pewne osoby są bardziej zaburzone niż Ty ..trzeba im współczuć chęci pójścia na lody z proboszczem .Aniu masz tu przyjaciół i pisz tylko dla nich ( myślę ze wiele osób bardzo Cie lubi :D )

Muszę się zgodzić w stu procentach, ja Ciebie bardzo lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chojrakowa... zaufaj starszej koleżance..

jesteś jedną z najbardziej wartościowych osób, jakie znam..

nie zawracaj sobie głowy jakimiś durnymi stwierdzeniami ludzi, co pojęcia nie mają o czym mówią!!!!

jestem z Tobą, Słoneczko moje.. tulę, przytulam głaszczę po główce

olej dziada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zażywam psychotropy od paru miesięcy. Czasem jest dobrze, czasem tak sobie. Lżej mi trochę, że moje stany depresyjne już nie są tak ostre. Moi rodzice jednak uważają, że to strata pieniędzy. Mama co jakiś czas mówi mi, żebym to rzuciła. Daje mi do zrozumienia, że przesadzam, że nic mi nie jest. A ja oczywiście się buntuje i mówię : „ a co Ty wiesz!? Nie masz zielonego pojęcia jak się czuję. Jak chcesz żebym się zabiła, to proszę bardzo”. Trochę szantażuje, ale oni na mnie naciskają. Jestem dorosła więc nie powinnam przejmować się tym co mówią... ale ja mam tylko 21 lat i jestem na ich utrzymaniu. Ja cały czas się uczę i nie stać mnie na pokrycie sobie kosztów leczenia. Nie wiem jak mam przemówić już do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Just, może zaproś ich na rozmowę z twoim terapeutą/psychiatrą?

Ludzie często nie rozumieją, dopóki nas tym nie męczą nie ma co się burzyć, ale zachowanie Twoich rodziców już niestety podchodzi pod nacisk.

Albo porozmawiaj z nimi, powiedz jak się czujesz, kochana, ciężka robota, wiem, ale co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie pisała, ale dzisiejsza grupa kompletnie mnie rozwaliła. Wszyscy udajemy, że jest ok, świetnie, aż w pewnym momencie emocje biorą górę i następuje katastrofa... Czasami już nie mam siły.

Chciałabym uszczęśliwic osoby na których mi zależy, a nawet tego nie potrafię, bez sensu...

Bedziecie oglądac w nocy Jowisza? Następna okazja za 50 lat.

Zaczynam się zastanawiac, co jest po drugiej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×