Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że macie rację,ale pierwszy raz w moim żałosnym 20 letnim życiu ktoś zdaję mi się że mi się spodobał.Wyobraźnia poszła za daleko,miałem już gdzieś w głowie wizję szczęśliwego związku a ona nawet nie dała mi szansy się zbliżyć.Boże czemu.

 

Cierpliwości ,to się jeszcze zdarzy ...a skoro ona urwała kontakt ,to znak ,ze i tak i tak byś się rozczarował,lepiej wcześniej niż później.Mniej boli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłam w stanie nawet wyjść z psami dziś od samego rana, wiem, ze powinnam była, ale nie dałam rady. Robiłam z 3 podejścia do założenia spodni, ale się nie udało no...

Jeśli ona nie może tego zrozumieć, to bardzo mi przykro, naprawdę mi przykro, ze ma tylko jedno dziecko, i to jeszcze takie zjebane... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ona nie może tego zrozumieć, to bardzo mi przykro, naprawdę mi przykro, ze ma tylko jedno dziecko, i to jeszcze takie zjebane... :cry:

Hej mała, ja Cię rozumiem. Co prawda mam jeszcze siostrę, ale to nie zmienia faktu iż uważam że nie powinnam się urodzić, a moja mama powinna jako córkę mieć tylko moją siostrę. Czuję że ja zawiodłam i to potwornie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dość własnej matki... Ona się nigdy nie zmieni, tzn. nigdy nie zmieni swojego zachowania wobec własnej rodziny... Chyba, że to schiza, wtedy łatwiej by było mi ją zrozumieć...

 

Jestem wku*wiona... Arghhhhh. :evil:

 

Nie ma osoby na świecie, która by potrafiła mnie tak wqrwic jak moja własna matka... Zaraz chyba eksploduję... Aaaaaaa!!!

ja podpisuje sie pod tym..moja matka nigdy mnie nie rozumiala nigdy nie przytuliła tak jak powinna robic to matka prawdziwa,jest w niej zal agresja,nienawisc,słabosc a ja przez nia jestem jaka jestem..nienawidze siebie jak widze jej cechy charakteru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłam że nie potrafię już płakać godzinami. Teraz potrafię płakać tylko chwilę. A tak potrzebuję się rozpłakać, właśnie teraz

 

[Dodane po edycji:]

 

W takie dni jak ten, jestem zmęczona sobą i życiem i myślę o samobójstwie, znów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×