Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wyrabiam psychicznie tego wszystkiego. Pijaństwo, przemoc, wzywanie policji. Ku*wa, za co? :(

Wyszedł, chwila spokoju, ale wróci i znów się zacznie od początku. Miało być lepiej, a w jeden cholerny wieczór całe moje odbudowywanie tego, co zostało we mnie zniszczone wzięło w łeb. Chcę żyć normalnie, do cholery, bez ciągłego strachu już nawet nie o siebie, ale o tych najbliższych, najkochańszych! Czy to tak dużo? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurwa jeżeli nie zmieni się szybko coś w moim życiu to kurwa zwariuje ...to pewne ...mam dosyć

 

mam dosyć własnych demonów ...pookręcać im łby kurwa jednemu po drugim ,dlaczego one takie silne ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy gadanie samego do siebie to mam chiza lub jestem chory ,ostatnio brat słyszał jak robiłem cherbate dla niego i kumpla jak gadam.Zapytał się czy dobrze się czuje i że jestem chory psychicznie że gadam do siebie ...To go wkurwiło że gadam sam ze sobą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja gadam od tak sobie już od dłuższego czasu sam ze sobą ,mówiłem psycholożce ale ona to jakoś olała, nie wiem czy się martwić czy wariować.... nie mam równo pod sufitem a psychika moja to wariactwo jedno wielkie...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu jest mi tak okropnie źle? czemu jestem w domu gdy powinnam być w szkole, mieć normalne życie, mieć znajomych, śmiać się, chodzić do kina, na imprezy ...czemu jest tak od 6 lat i czemu akurat ja muszę mdleć nie wiadomo czemu...niech chociaż znajdą co mi jest i mnie wyleczą i dadzą wrócić do normalnego życia..tak bardzo nie chcę być tu gdzie teraz jestem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×