Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

że z jednymi użytkownikami się cacka i ugłaskuje za przewinienia, a drugich się zjeżdża za coś wręcz przeciwnego kierując się chyba osobistym uprzedzeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WinterTea, w serwisie zwykle aktualizują oprogramowanie, co wiąże się z utratą danych. Kartę pamięci wyjmuje się przed oddaniem telefonu. ;)

 

Wkurza mnie, że święta są już tak blisko. Znów trzeba będzie udawać radość i siedzieć z rodziną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, to wina durnego serwisu, zrobili coś o co ich nie prosiłam, bo zresetowali cały program, a ja chcialam tylko nową baterię. Nie popsuł mi się telefon, więc nie rozumiem jakim prawem gnoje to zrobili. Zresztą ten temat już jest zamknięty i nie potrzebuje Waszych komentarzy do tego. Jestem wkurwiona już z innego powodu, a ludzie tylko mnie drażnią. Każdemu bym przywaliła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WinterTea, w dodatku czytać ze zrozumieniem nie potrafisz :? Napisałam, że to JA nic Ci nie zrobiłam, a Ty się do mnie rzucasz. Też mam problemy z negatywnymi emocjami, ale staram się nad nimi panować, bo inaczej dawno miałabym tu perm bana, a w realu niejedną sprawę sądową. EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, wow, jedna pomyłka i od razu nie potrafię czytać ze zrozumieniem. No, no, no... ale nowości się o sobie dowiaduję. Każdy może się pomylić.

To dobrze, staraj się panować, ale niepotrzebnie sie przejęłaś tym co napisalam. Burzysz sie, jakbym co najmniej Cie zbluzgała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, umiem wyrazić agresję poprzez słowa. Nie muszę od razu walić po mordach, ani nie przyjmować zadnych argumentów, ale już z góry jakoś Cię nienawidzę i mam nadzieję, że nie zetknę się już z Tobą na forum.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WinterTea, z wzajemnością. Nie zależy mi na Twojej sympatii. Polecam wybrać się do dobrego psychiatry/psychoterapeuty

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie akurat zgadzam z WinterTea Fachowcow od siedmiu bolesci mam po dziurki w nosie. Zawsze wszystko bylo w tym kraju robione na odpierdol ale to co wyprawia sie ostatnio to juz grube przegiecie.

 

A co do telefonu, powinni Cie poinformowac, abys zapisala te dane. A tak wogole to nie moglas sama wlozyc nowej baterii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, nie potrzebuję terapeuty. Sama sobie daję radę.

ala1983, odbierając telefon wszystko było już zrobione za mnie. Sami włożyli tę baterię. I rzeczywiście, tak właśnie jest w serwisach. Wszystko robią na odwal się, wiedzą lepiej niż klient... i jak tu się nie irytować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×