Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam, bo generalnie bezsenność to jedna z tych rzeczy, które zawsze wywoływały u mnie olbrzymi lęk i zwykle po jednej nieprzespanej nocy przez cały dzień utrzymywało się napięcie + szereg innych objawów typu: fale zimna/gorąca, jakieś dreszcie itd. Byłem ciekawy, co bierzecie. Ja w momentach, kiedy wiedziałem, że nie zasnę tej drugiej nocy na pewno sięgałem po nitrozepam - zazwyczaj 1/4, może raz czy dwa wziąłem połówkę, ale przyrzekłem sobie, że już tego nie zrobię, bo raz, że to totalnie uzależniające (przypadek mojego taty), a dwa - dla osoby biorącej od wielkiego dzwonu sen po tym medykamencie jest tak niezdrowy, że w ciągu dnia czułem się bardziej zmęczony, niż po zwykłej nieprzespanej nocy. Teraz sięgam po afobam (połówkę, czasem całą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wróciłam z pieskiem ze spaceru - byłam sama :!::!: . Mimo, że nie czułam się dzisiaj najlepiej, jakoś dałam radę, ale deszcz przeszkodził mi w dłuższym chodzeniu.

Chyba ogólnie pogoda/chociaż moja ulubiona - deszczowa, jesienna/ dzisiaj jest niekorzystna. Prawie wichura burzy spokój powodując rozdrażnienie...

Przed snem relaksacja konieczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny udany mega dzień! Chyba praca mi służy wstałem rano zero objawów, wmawiałem sobie że w pracy będzie ekstra i co? I było ekstra! ZERO objawów somatycznych, ZERO głupich myśli, ZERO czegokolwiek! :) Zjem coś i ide spać bo znowu od 11 na nogach... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PNowak Nie martw się, nie tylko Ty masz takie wrażenie... Ale trzeba być dobrej myśli, codziennie robić jakiś mały postęp. Ja wieczorami najgorzej się męczę i nocami jak nie śpię. Ale też dni nie bywają za ciekawe, dziś jest na razie dobrze, więc się z tego cieszę. Chociaż dziś wieczoorem muszę zwiększyć dawkę leku od pani psychiatry i tak się lekko obawiam, ale jutro mam zajęcia więc może nie będę myśleć o głupotach.. ^^ Pozdrawiam . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj porobić jakieś ćwiczenia może się porozciągaj, przejdź na spacer.. ja jak mam takie uczucie to próbuję się rozruszać i poprawić krążenie i jakoś mi tak się robi lepiej ; ) albo poproś kogoś może zrobi Ci masaż, mnie to na przykład rozluźnia i uspokaja.. ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje nemesis, po takiej przerwie to niezły wyczyn.

Fkusia dziękuję za dobre słowo, problem w tym, że strasznie denerwuję się pracą i nie mogę sobie z tym poradzić. Dzisiaj na pewno nie zasnę. Jutro mi się oberwie, za to czego nie zrobiłem, a zrobić powinienem. W sumie słusznie ale pomimo to nie potrafię nabrać dystansu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PNowak Osobiście myślę, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Jeśli denerwujesz się pracą, to może spróbuj nadrobić to, przez co się denerwujesz czyli przez obowiązki których nie wykonałeś i przez konsekwencje które poniesiesz przez to. Wiem i znam to uczucie, kiedy wiesz, że musisz coś zrobić, ale nie masz na to siły. Najgorzej jest się zawziąć w sobie, wmówić sobie, że jak nie ja to kto? Udowodnić sobie, że potrafisz wziąć na bary wszystkie swoje obowiązki a dzięki temu poczujesz się lepiej z własnym sobą a w pracy nikt nie powie Ci złego słowa, bo wykonasz swoje obowiązki. Jeśli wiesz, co sprawia że czujesz się źle, to spróbuj to po prostu wykorzystać, nie każdy ma tak dobrze, że ma jasno pokazane przyczyny swojego złego samopoczucia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×