Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj byłem w pracy, cały dzień tj od 12 do 19 stałem za barem (nalewanie napojów,soków,piwa, robienie herbaty i kawy, mycie podkladów, zawijanie sztućców i nakładanie sosów do sosjerek) naprawde ciężkiej pracy się nie boje a się orobiłem strasznie :( Jeszcze kociół był niemiłosierny od 13-17 30 oczywiscie uszy mi rozrywało od wewnątrz jakby chcialy pęknąć, bół z tyłu głowy, słabo itp itd znowu pewnie atak paniki albo skok ciśnienia ale biore leki więc nie powinien? :( Bardzo sie bałem że to wylew lub zawał ;( Ostatnio nie daje sobie rady z nerwica przerasta mnie :(:time: Dzisiaj odebrałem wyniki badań krwi TSH 3,03 norma 0,4-4,0 rok temu miałem 3,16 nie wiem czy to dobrze bo gdzies czytałem że niby 1-2 to prawidłowo :| Za to naszczescie cholesterol całkowity, HDL, LDL i trójglicerydy wyszly elegancko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Ostatni wieczór wakacji jakoś niezwyczajnie spokojny u mnie. W sumie byłby kompletny luz gdyby nie fakt, że mam jakieś trzy przedmioty z nieznajomymi wykładowcami, jak dotychczas prawie wszyscy okazywali się bez zarzutu... Zawsze mam na siebie nerwy, bo zawsze wypadam w porządku, a i tak zawsze mam strasznego stresa - cóż, pierwsze wrażenie... pfff!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jedno niezależnie co zjem, niezaleznie od czasu kiedy zjadlem cokolwiek mam ostatnio tak ze zaczynam sie denerwowac, staje sie niespokojny, wyobrazm sobie ze jestem mega chory, nakrecam sie, robi sie lekko duszno, nie radze sobie i nagle mam uczucie scisniecia zaladka gardla i przelyku i zaczynam wymiotowac ale nie leci mi nawet do gardla ani kropka z zaladka a tym bardziej nic z buzi. "zwymiotuje" sobie tak 3-4 razy wygladam idealnie jakbym wymiotowal i mi wtedy przechodzi silny stres. To normalne czy udac sie do lekarza na badania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×