Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: Deprim

Wiadomości w tym temacie: 48

Strona 2 z 4  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Reklama

Autor

Deprim

Post 23 lut 2008, 22:07 

Od: 20 lut 2008, 02:28
DEPRIM tzn nie zachwalajmy nazwy ogolnie dziuraiwec
jest bardzoooo dobry preparatem

dziala delikatnie..ale wiekszosc nerwicowco nie potrzebuje silnego dzialania leków

pozatym super chroni przez problemami zoladkowymi
zapobiega infekcjom

powiem tak bralem dziuraiwec
mialm dobry nastroj
zero infekcji
zero problemow z zoladkiem

to jest naprawde preaprata narazie nie do przebicia jesli chodzi o lekkie stany depresyjne i nerwicowe a nawet srednio nasilone

dlugo minie czasu zanim dorowna jemu preprara syntetyczny

w nerwicyt jestesmy narazenie na niezyt zoladka, infekcje itp
i dziuraiwc przed tym chroni i dodatkowo dziala uspokajajaco i poprawia nastroj

ma jeden tylko efekt uboczny nadwrazliwosc na swiatlo
bralem go i oczy mnie bolaly
ale moze byla zbyt duza dawka

sam nie wiem czy znwou nie zaczne brac bo zolaek mnie boli
ale w mniejszej dawce

DEPRIM FORTE to najsilniejszy lek na rynku
z dziurawcem...

ten kto ma nerwice i depreche z czystej psychologicznej przycyzny, obicezenie stresem to pomoze na 100%

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:12 pm ]
jesli ktos nie ma nadwrazliwoaci na swialto po nim

to jest URATOWANY moze go brac do konca zyciaz przerwami zeby ...receptory za dlugo nie byly bez pracy (czytaj przyzwyczajenie do leku) ale nie ma na niego tolerancji
..po odstawieniu odciazone receptory znowu sa aktywne i potem mozna znowu brac

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:13 pm ]
dokladniej mowiac ten proces zwie nazwe DOWN REGULATION zeby nie bulo ze cos tu zmyslam

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:55 am ]
a i jeszcze jedno dzialania dziurawca w tabletkach
rozni sie niczym od nalewki...chyba jest tylko jedna.. firmy Phytopfarm

tak jak derpim forte dziala wyraznie aktywujaco (i inne preparaty w duzych dawkach)
to ten Phytofarmu dziala wyraznie uspokajajco..i to na maksa

nie znam osoby ktorej by nalewka Phytopharmu Hyperici cos tam..nie uspila

dziurawiec nie moze byc placebo..poniewaz zostalo udowodnione ze dziala ..jest inhibotreom MAO

tylko dla wielu jest po prostu za slaby
a dla znerwicowanych i z lekka depresja idealny..

W niemczech jest to lek PIERWSZY Z WYBORU w leceniu nerwic i depresji lekkich.... dopiero jak Ci nie pomoze dostajesz mocniejsze

tak samo powinno byc w Polsce

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:58 am ]
kurcze jakos dzwinie napisalem zdanie jedno ....te pierwsze

standaryzowane wyciagi w postaci tabletek maja lekko inne dzialanie niz standaryzowane wyciagu spirytusowe w postaci nalewek ..te 2 sa duzo silniejsze, i maja troche inny sklad samego dziurawca

bo dziurawiec zawiera w sobie ponad 100 innych zwiazkow
i w zaleznosci od przetwarzania z uzcyeim spirytusu ..niektore zostaja zniszczone ...co daje rozne + i - i rozna moc

Deprim
Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Post 01 mar 2008, 14:53 

Od: 01 mar 2008, 13:55
Deprim to lek dla osob, ktore maja chwilowo obnizony nastroj i nawet jakby polkneli witamine C to bedzie im sie wydawalo, ze im sie od tego nastroj poprawil. Dawka dziurawca w Deprimie jest niewielka i nie jest w stanie zwalczyc prawdziwej depresji.

______
Don't call the doctors cause they've seen it all before
They'll just say
Let her crash and burn
She'll learn

Post 07 kwi 2008, 15:12 

Od: 04 kwi 2008, 10:47
A deprim pomaga na nerwice? Bo niby to na depresje ale jakby nie patrzec każda choroba bierze się z szarganej psychiki.

Re: Deprim
Post 02 sty 2009, 21:20 
deprim przepisala mi moja pani psycholog, zeby "znikly moje leki" ja kto powiedziala.

nie wiem cz yznikly, jestem nieco spokojniejsza. nie mam takich atakow agressji.. chyba. nie denerwuje sie tak bardzo z byle powoduu i nie wybucham na kazdego.

Re: Deprim
Post 11 kwi 2009, 08:49 

Od: 05 mar 2009, 08:22
Przeczytalam z uwaga wszystkie posty i zgadzam sie z tymi ktorzy uwazaja ze deprim pomaga na lekka depresje, nie oczekujmy cudu od takiego leku, to po prostu jest lek na łagodne stany depresyjne, oczyiwscie ze z glebokiej depresji ten lek nikogo nie wyciagnie. Ja dostalam Alvente, ale po 1 tabletce normalnie koszmarnie sie czuje, wiec spróbuje z tym deprimem, i Wam napisze jak i czy na mnie podziałał, on nie działa na kazdego tak jak rozne leki dzialaja roznie na ludzi, dlatego zawsze beda negatywne opinie i poztywne, poza tym trzeba cos robic w depresji, uprawiac sporty korzystac ze slonca-choc jak czytam to po deprimie trzeba sie chowac. Ale jednak wyjdzymy do ludzi. Ja spróbuje w kazdym razie.

______
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Deprim.
Post 12 lip 2011, 15:37 

Od: 14 cze 2011, 22:08
deprim..

Witam pomimo sceptycznych opinii na temat dziurawca ja nie poddaje się i robię kuracje owym lekiem.
Brałem deprim forte 32 dni. Od 4 dni nie biorę i to co czułem narazie nie wraca.. Dziurawiec zwalczył u mnie bardzo dużo objawów i z czasem coraz bardziej utrwala we mnie stan psychiczny.
Na ulotce pisze iż lek powinno się odstawić po 40 dniowej kuracji bez efektów i skonsultować się z lekarzem.
Moje pytanie brzmi czy mogę nadal brać deprim forte po 40 dniach ? Mam ciemną karnacje i lek razem z słońcem nie powoduje u mnie efektów ubocznych.

Jeżeli lek mi pomaga i czuje okresowo, poprawę to kontynuować ? mogę dojść do całkowitego wyleczenia ? czy musiał bym sięgać po coś mocniejszego ?

Ostatnio edytowano 12 lip 2011, 15:43 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
połączono wątki z uwagi na tematykę Twojego postu

Deprim
Post 13 lip 2011, 21:24 
Jakby nie było dziurawiec jest naturalnym SSRI, może nie o takiej sile, jak te standardowe ale jednak.
Skoro masz efekty to po co zwiększać?

Deprim
Post 13 lip 2011, 21:46 

Od: 20 cze 2011, 15:44
Michuj, ale pora roku kiepska....

______
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe

M.

...Byle sie stąd wydostać...potem juz jakos trafię nad rzekę i sie utopię...
Małgorzata

Deprim
Post 15 lip 2011, 12:17 

efekty mnie zaskakują czuję się świetnie, zdolność do koncentracja z dnia na dzień rośnie ( potrafię już skupić się na czytaniu nawet kilka dobrych godzin), objawy depresyjne ustają ( mam ciemną karnacje, przebywałem na słońcu i nie mam żadnych zmian skórnych).
Nie byłem tylko u psychiatry i nie zamierzam na razie iść. Przez brak wizyty nie mam doświadczenia z tym lekiem i nie wiem ile czasu mam go stosować... czy odstawienie teraz będzie dobrym wyjściem czy np za pół roku ??

Mam również pytanie o jakieś artykuły naukowe związane z działąniem dziurawca. Coś interesującego na jego temat ? Jak by ktoś takowe informacje posiadał wdzięcznym bym był za udostępnienie tutaj

Deprim
Post 15 lip 2011, 12:20 
Ja bym to brał jeszcze parę miesięcy minimum, gdyby tak dobrze działało.

Deprim
Post 18 lip 2011, 20:16 

Trochę naczytałem się o deprimie.. wyczytałem gdzieś, że branie miłorzębu wspomaga działanie dziurawca ? Co o tym myślicie i co ewentualnie opłaca się najbardziej brać ? w formie jakiś tabletek czy herbat... ?

Teraz uświadomiłem sobie, że sesja ma to w sobie ;p Czy jest jakaś interakcja sesji - miłorzęb japoński z deprimem - dziurawiec ??

Deprim
Post 19 lip 2011, 12:40 

Od: 08 mar 2009, 21:42
Kurde az zazdroszcze tym ktorym deprim pomaga , bralam deprim forte po 6 tabl dziennie i nic nie pomagalo wiec po 3 mcach sie poddalam w moim wypadku potrzebne byly mocniejsze leki

______
“Be yourself, don't take anyone's shit, and never let them take you alive.”

Deprim
Post 20 lip 2011, 10:31 

mi pomaga ale czasem mam nawroty krótkotrwałe i znowu bule w okolicy karku i brak koncentracji :roll: Nie wiem czy to dobrze....

-- 20 lip 2011, 11:44 --

Molko napisał(a):
Kurde az zazdroszcze tym ktorym deprim pomaga , bralam deprim forte po 6 tabl dziennie i nic nie pomagalo wiec po 3 mcach sie poddalam w moim wypadku potrzebne byly mocniejsze leki

Wow, nie szkoda Ci było pieniędzy to wychodzi ~ 675 zł ( 3 miesiące) po cenie deprimu 25 zł. Chyba, że brałeś zwykły :mrgreen:

Deprim
Post 20 lip 2011, 18:43 

Od: 08 mar 2009, 21:42
No dokladnie to byla totalna strata pieniedzy!! ale ja wtedy patrzylam tylko na to by juz przeszlo wiec zadna cena nie byla przerazajaca teraz leki wychodza mi tez drogo ale chociaz depakina jest za darmo ja przynajmniej tak mam bo mi na recepcie pisze ze choroba przewlekla

______
“Be yourself, don't take anyone's shit, and never let them take you alive.”

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 |