Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Od tych myśli, marzeń na temat swojej śmierci i uspokojenia bóli, emocji, miałam już spokój. Teraz to wróciło, nieco mocniejsze niż wcześniej. Tylko teraz już nie dają chwilowego ukojenia, są smutnym podsumowaniem tego jak moje życie wygląda. Porażka, tym jestem sama dla siebie, dla rodziny. Walka z tym wszystkim doprowadziła mnie do punktu wyjścia, a ileż można...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że nie umiesz ze sobą skończyc znaczy, że tak naprawdę tego nie chcesz.

 

Nieprawda, to zwykłe tchórzostwo paraliżujące i powstrzymujące działanie. Jak ktoś chce się odjebać to nie zawsze to zrobi bo dla większości osób to niemożliwe. Tylko bardzo odważni ludzie mogą się do tego posunąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś nażarłem się tabletek, wziąłem 150mg xanaxu wcześniej wypiłem flaszkę. Autentycznie myślałem że już się nie obudzę jednak okazało się że to za mało. Jeden dzień w szpitalu i do domu, jak tylko wróciłem miałem ochotę znów to zrobić, byłem wk..wiony że żyję. Szkoda że wtedy nie dowiedziałem się konkretnie że to o wiele za mało, może jakbym to dobrze zrobił to teraz już bym się nie męczył. Wtedy chlałem i miałem odwagę to zrobić, całkiem łatwo mi to przyszło. Teraz ciężko byłoby mi to zrobić. Może zacząć pić? :lol: Oglądałem jakiś czas temu program w tv, pokazywali fajny bezbolesny sposób na śmierć.

Jak na razie pomęczę się jeszcze trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już chyba lepiej ćpać niż się zabijać. I tak będzie dość szybko śmierć a przynajmniej chwilę przyjemności się złapie czego w realu nigdy nie przeżyłem :) Tylko znów wraca kwestia kasy i nielegalności. Czas chyba wyjechać z kraju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ewentualnych praktyków, jak lepiej ciąć wzdłuż czy w poprzek? Ponoć wzdłuż pewniejszy efekt.

Odpisanie przez kogoś na to pytanie, będzie znaczyło że z jego "praktyką" jakoś kiepsko :D

Słuszna uwaga :D

 

Swoją drogą autor postu moim zdaniem w zawoalowany sposób szuka pomocy, tylko z jakichś powodów nie tam, gdzie trzeba, smutne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy szukam gdzie indziej, ale wiedza na pewne tematy też się może przydać. Lubię byc dobrze przygotowany w razie czego. A tak na marginesie, z nieudanych prób też płynie nauka. Warto posłuchać tych co próbowali. A każdy domorosly psycholog niech lepiej dla siebie znajdzie radę a nie bzdety wypisuje na forum dla normalnych inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie zawsze tak jest.

Moje deklaracje nie były i nie są wołaniem o pomoc. Takowej nikt nie może mi udzielić gdyż brałem już wszystko i byłem wszędzie.

Wszędzie to na pewno nie byłeś :lol:

 

Deklaracje są czystym pragmatyzmem.

No więc mamy odmienne zdania. Ja myślę, że motywacja takiego czynu jest bardziej złożona, nawet jeśli sam zainteresowany nie zdaje sobie z tego sprawy.

 

"Ci ktorzy mówią o samobójstwie nigdy go nie popełnią" to strasznie naiwny frazes.

Zgadzam się w zupełności. Ci, którzy tak uważają, to bagatelizujący ignoranci, nie mający pojęcia o realiach.

Ale ja zupełnie nie miałam tego na myśli!

 

W momencie ( niestety widzianym już na horyzoncie osi czasu), kiedy "za" będzie w przewadze trzeba będzie swoje deklaracje poprzeć tym jakże trudnym i niepokojącym czynem

Mam nadzieję, że nigdy nie stwierdzisz, że trzeba :( Że będziesz szukać pomocy do skutku, choć rozumiem, że można mieć tego i cierpienia serdecznie dość. Mam za sobą niejeden szpital i niejedną próbę terapii. Pamiętaj, że nie byłeś wszędzie, to niemożliwe :smile: Szkoda byłoby, aby osoba z tak inteligentnym i czarnym poczuciem humoru zabrała się z tego padołu do piachu.. obniżysz poziom IQ w naszym społeczeństwie i zmniejszysz populację o jedną fajną osobę, a tyle idiotów w naszym kraju.

 

-- 01 sie 2014, 09:33 --

 

A każdy domorosly psycholog niech lepiej dla siebie znajdzie radę a nie bzdety wypisuje na forum dla normalnych inaczej.

Ty każdą opinię odmienną od swojej uznajesz za bzdety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem wczoraj receptę na opakowanie benzo. Ciekawe czy dałoby sie tym coś zdziałać w temacie. Myślę że to opakowanie + 0,7 czystej daloby pożądany efekt. Nie ruszam na razie zostawię sobie w razie czego.

 

-- 02 sie 2014, 12:19 --

 

Nastia, a znasz bajkę o itim albo o timitunie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam silne myśli samobójcze, ale ze sobą walczę.

Wczesna wiosną kiedy nic mnie nie było w stanie zatrzymać sama zgłosilam się na hospitalizacje. Teraz wciąż jest strasznie, ale daję sobie ostatnią szansę, ostatni czas. Staram się o leczenie psychoterapia na oddziale. Będzie ciężko, ale mam nadzieję, że owocnie. Jeśli mnie przyjmą, rzecz jasna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×