Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mi lekarz dał 10-15 la życia po tym jak zbadał mi puls a przy dobrych wiatrach koło 50-tki pójdę na rentę z powodu niewydolności serca. i zakazał mi uprawiania jakiegokolwiek sportu bo grozi to śmiercią, ale pozwolenie na pracę dał ale chyba nie wie że czasem tam się po 12-14 h pracuje i przerzuca ręcznie 20 ton. Ogólnie to się ucieszyłem że wkrótce moje marne życie się skończy. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

variable, nos się łączy z gardłem [:

nieboszczyk, obstawiałabym jakieś bakterie, morfologię chociaż zrób..

gdyby to była bakteria to mój układ immunologiczny by sobie poradziła po tygodniu czasu.kiedy dopada mnie grypa idę do internisty,żrę antybiotyki i po tygodniu jestem na nogach.zawsze tak było.po drugie zapalenie płuc nie powoduje bólu tak silnego jak wbić nóż czy gwózdz w klatke piersiową i nie powoduje krwioplucia i nie rok czasu dzień i noc i nie rozprzenia sie po nerwach powodując mrowienie całej ręki.zapalenie płuc to pierdoła.nie mówiąc o grypie.nie wymaga hospitalizacji do usranej śmierci,narkotyków,amputacji czego popadnie i chemii która rozpuszcza nerki i wątrobe nie mówiąc o jakimś promieniowaniu.leczenie typu czarnobyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marimorena, grypa daje śmiertelne powikłania w postaci zapalenie płuc ale we wczesnym dzieciństwie lub w niemowlęctwie kiedy układ immunologiczny niejest rozwinięty.sam byłem w stanie śmierci klinicznej z powodu zapalenia płuc i nic nie czułem jak wbijają mi igłę w serce i w głowę i prądem rażą.matka myślała że śpię ale zauważyła że szarzeję.dla dorosłego organizmu grypa czy zapalenie płuc to śmieszna rzecz.wystarczy amoxiklav

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, Człowieku, wiesz ile różnych chorób i stanów chorobowych może dawać takie objawy? Bez wizyty u lekarza, bez wykonania żadnych badań sam sobie zdiagnozowałeś raka płuc i nawet wiesz gdzie masz przerzuty! Ja myślałem, że Ty serio masz stwierdzonego raka płuc. Przykro mi to mówić, ale powinieneś się w tej chwili zająć leczeniem psychiki bo to zakrawa o jakąś psychozę hipochondryczną, a nie wyimaginowanej choroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko napisałem co mi lekarz powiedział. Tętno na poziomie 90-100 w stanie spoczynku( przy 70-100 km które jeżdżę tygodniowo na rowerze powinienem mieć góra 70 ) to wysokie ryzyko zawału i krótkie życie bo już mam je pewnie zużyte jak 45-50 latek a za 10 lat to będę inwalidą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger, hipohondria?objawem hipohondrii jest symulowanie chorób a nie przewlekły silny ból+krwioplucie+duszności+ciągły kaszel.nwerobóle też nie trwają rok czasu dzien i noc.hipohondria to raczej lęk przed zachorowaniem i objawy psychicznie nie ból fizyczny i krwawienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×