Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

feverneverdies

Użytkownik
 • Zawartość

  42
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Mam problem. Od 8 grudnia chodzę do psychiatry. Wybralam się do nowego po około rocznym niezazywaniu leków. Prywatne wizyty co 2 - 3 tygodnie (bo początek). Rozmowa nie dotyczy raczej moich objawów. Bardzo ciężką depresję ustalił lekarz na podst. testu Becka. Dostałam z miejsca EFECTIN LAMOTRIX, XANAX i MIRZATEN. Od 15 lekarz odstawil lamotrix. Jest CORAZ gorzej. Wcześniej miałam epizody depresji ale nie byłam aż tak zmęczona, osłabiona, wycienczona i przygnębiona. Lekarz o tym wie. Mówi tez ze nowoczesne teorie mówią ze depresję najlepiej przelezec, tzn nic na siłę żadnych działań poza podstawowymi. I teraz moje pytanie. Ponieważ to nowy lekarz a ja przyznam że po wszystkich tych lekach czuje ze mam zaburzony osąd i postrzeganie trochę też chciałam się Was zapytać czy to moje paranoje (nigdy takich nie miałam) czy z tym lekarzem u jego metodą leczenia coś nie gra?
 2. W porządku, w sumie poniekąd rozumiem te wiarę w ludzi
 3. feverneverdies

  Czy masz?

  Nie, mam ochotę się wyspać! (głupia bezsenność utrudnia sprawę) Czy masz piosenkę, którą chciał(a)byś się z nami podzielić?
 4. feverneverdies

  Jak sprawdzić???

  Demokracja, możesz każdego oskarżyć o wszystko : ) Znajdziesz dobrego prawnika, to i precedens przejdzie.
 5. Skąd ci to przyszło do głowy? Nie było czegoś takiego. Ale dobrze, łopatologiczniej. Miałam załamanie nerwowe. Musieli się mną zająć, bo było tragicznie. Pogorszyli sytuację. Wtedy moja mama poszła do nich z awanturą. A oni zaczęli opowiadać nauczycielom, że jestem manipulantką, nie mam żadnych problemów tudzież nie biorę leków. Szkopuł był taki, ze ów nauczyciel trochę im uwierzył i nasze relacje (czyste, nikomu nie przyszłoby do głowy coś innego ;_; ) się pogorszyły. Zdystansował się, a wcześniej mnie wspierał (też bez podtekstów, wow) Gdzie w tym jakiś romans? Polecam czytanie ze zrozumieniem.
 6. feverneverdies

  Czy masz?

  biały - nie w ubraniu, ale ogólnie jako barwa w przyrodzie, u innych, uwielbiam siwe włosy i czy białe ściany masz coś słodkiego w domu?
 7. feverneverdies

  X czy Y?

  szkła, nie parują, nie przeszkadzają, nie tłuką się ból kolana czy głowy?
 8. Panikujesz zatem pewnie, że sytuacja się powtórzy. Ale przecież jesteś mądrzejszy o doświadczenie z tą dziewczyną. Wiesz już, że nachalność często jest odczuwana jako osaczanie i reakcją na to jest zamknięcie się na daną nachalną osobę. Pisanie, pisanie, pisanie - niestety tylko pogarsza sprawę. Chociaż wiem, jak ciężko zaakceptować własną bezradność wobec obojętności drugiej osoby. Zaakceptowanie tego, że ktoś ma wobec nas odmienne oczekiwania i mniejsze zaangażowanie to trudna sztuka. Dobra jednak. Dla zdrowia
 9. 100 / 45 minut. Mam ambiwalentne uczucia. Tzn psychoterapeuta bardzo dobry, ale wiecie, często wychodziłam rozbita na maksa i ogólnie bardzo do niczego. Czekanie w takim stanie na kolejną sesję przez cały tydzień było nieraz ponad moje możliwości. Z drugiej strony pewien progres nastąpił. Całkiem niemały.
 10. feverneverdies

  Czy masz?

  Nie mam. Czy masz ulubiony festiwal muzyczny? (jaki)
 11. feverneverdies

  Jak sprawdzić???

  No z coachingiem pewnie jest analogicznie :)
 12. feverneverdies

  Jak sprawdzić???

  Ogólnie można wpisać w Google: psychiatrzy opinie, tudzież psychoterapeuci opinie. Istnieje mnóstwo stron będących zbiorami takich osób. Pozniej tylko zaznaczasz interesujące Cię miasto.
 13. Oj tak. Wybierz się zanim będzie bardzo późno i przez to ciężej z leczeniem.
×