Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kto porozmawia przez GG/PW?


uspiony

Rekomendowane odpowiedzi

melduje sie rozszalała abrakadabra czyli pomieszanie z poplątaniem w którym grające szafy przypominają trumny .pogadam se o tym jak gnę rzeczywistość w desenie odpowiadające mojej fantazji. dla twardzieli co się nie boją i będą dla mnie mili podaje tajne współrzędne

50517267

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałabym pogadać z osobami, które zmagają się z nerwicą lękową (i nie tylko), jak sobie radzicie w codziennym życiu, nie mam z kim pogadać, czuję jakbym mówiła do wszystkich w obcym języku, czuję się sama ze swoimi lękami, czuję, że wszystko mnie już przerasta, że nie mam sił walczyć o swoje życie, tym bardziej jak nie ma się wsparcia wśród najbliższych .. jeżeli ktoś chciałby pogadać .. 32864787 ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie porozmawiam na gg czy skype i poznam nowe osoby. Jestem DDD. Fajnie jakby te relacje przerodziły się w ciekawe znajomości w realu. Jestem zapalonym biegaczem, kocham sport, przyrodę, lubię fotografować zwierzęta. Potrafię wykazywać dużo zrozumienia dla innych z racji własnych przeżyć. Nie chciałbym jednak, żeby te rozmowy dotyczyły tylko problemów, ale ogólnie wszystkiego.

Na pw podam namiary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę z kimś porozmawiać, najlepiej z neurotykiem/neurotyczką o problemach związanych właśnie z tym ale oczywiście nie musimy się ograniczać do tylko tego jednego tematu. Piszę tutaj ponieważ liczę na to, że znajdzie się ktoś kto będzie rozumiał i wzajemnie sobie pomożemy. Prawda jest taka, że prawie nikt kto nie ma tego problemu co ty nie zrozumie jak to naprawdę jest. Zapraszam na PW, a później ustalimy na co się przenieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×