Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

barbieturan

Użytkownik
 • Zawartość

  1326
 • Rejestracja

 1. co chwile w ryk od wczoraj. schiz, że ten płacz mnie wykończy
 2. rano nie mogłam się dobudzić a z kolei teraz po kawie zaczęło mnie lekko trząść i eeee
 3. od jakiegoś czasu zauważyłam, że nieświadomie wstrzymuje oddech, niezależnie od sytuacji. siedzę, leże, czytam, cokolwiek i jakbym zapominała o tym, że trzeba oddychać. o co chodzi ?
 4. w listopadzie zmarła moja mama. miała 46 lat. wypadek/samobójstwo, nie wiadomo do dziś w każdym razie chorowała na psyche. ludzie na około mówią, ze doskonale daje sobie z tym radę, bo nie rozpaczam i nie rozpaczałam jakos nad wyraz. ale minęło pol roku i czuje jakby coś na pewnym polu umarło i we mnie. permanentnie niepokój. związek mi sie rozpada, zobojętniałam na ludzi i wszystko chyba co mnie otacza, ledwo znoszę towarzystwo, nic mi sie nie chce. no martwica, znudzenie i rzygi. w ogole od jej śmierci przestałam myslec o seksie i tych sprawach przez co moj związek coraz bardziej podupada. biore leki, terapie przerwałam z powodów finansowych i no. chyba przeżywam to dalej na swój sposob. współczuje i rozumiem wszystkich, którzy kogoś stracili.
 5. meh meh meh. zaniepokojona, osowiała, zrezygnowana, z poczuciem odrzucenia i z lękiem w związku z nadchodzącymi zmianami
 6. co myślicie o samowolnym wjechaniu z 20mg na 30? biore paro od roku prawie a, że w ostatnim czasie przybyło stresu i coraz cześciej łapie lęki czuje, że musze podnieść dawkę. w krytycznych stanach chwytam po benzo ale boję się jak ognia tego dziadostwa. Wizyta u psychiatry dopiero za jakis czas a chcę się jakoś poratować.
 7. obojetnosc totalna chyba jakass
 8. barbieturan

  Spamowa wyspa

  łyknij sobie za mnie też bo ja nie mogę
 9. barbieturan

  Spamowa wyspa

  niektórzy nie mają problemu z tym żeby pozwolić zbliżyć się innym do siebie w takich sytuacjach a co jeśli ani ktoś nie umie ani ja?
 10. barbieturan

  Spamowa wyspa

  jak wytłumaczyć bliskiej osobie, że chce sie być dzisiaj samej? plan był troche inny, bo razem miało być, ale atak paniki, połówka alpra no i rura stamtąd do domu. zaraz będą telefony, żeby przyjść albo czy przyjść do mnie. dlaczego nie umiem znieść obecności innych osób w chwili ataków i jedyne czego chcę to spieeeerdolic do siebie?
 11. barbieturan

  Spamowa wyspa

  a kweta silniejsza od benzo? nie mam orientacji w tej sferze. pytanie słabe ale coś zamierzasz dziś?
×