Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rashid

Użytkownik
 • Zawartość

  307
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Rozmowa z dobrym kumplem. @up Częściej mi się zdarza sytuacja na odwrót tzn. przychodzi gorszy towar niż na zdjęciu Referencje, czyli się zwolniłaś ? Masz już jakoś fajną pracę na oku czy przerwa ?
 2. Rashid

  Samotność

  @up Dokładnie, ja teraz pracuje zdalnie jako programista webowy i cholernie doskiera samotnośc. Wcześniej w szkole/innej pracy chcąć nie chcąc gadało się z różnymi typami, albo chociaż przyłączało do jakiegoś kółeczka i słuchało opowieści. Jest ktoś w wieku 20-25 z krk lub okolic ? Może jakiś wspólny wypad do kina/koncert/ jakieś piwo w weekend ? Zawsze to chyba ciekawsza forma spędznia czasu niż czaić się w domu.
 3. Po pół roku pracy w niewielkiej firmie informatycznej zrezygnowałem i chwilowo jestem wolnym strzelcem, luźno współpracuje z 2 firmami jeśli chodzi o tworzenie stron internetowych. Czemu zrezygnowałem ? Nie jasny zasady, kończenie projektów prawie codziennie, po godzinach w domu ( ile razy chodziłem spać o 1 w nocy, a o 7 trzeba wstawać), w soboty w niedziele (zanim wyszłem w piątek z roboty, miałem już na mejlu tabelke "co by było fajnie zrobić". Czyli praktycznie brak odpoczynku i krótkoterminowe ciśnięcie na zarobienie kasy. Czy coś z tego wyniosłem ? Poznałem 2 naprawdę zajebistych gości, sporo nauczyłem się jeśli chodzi o webdev i zdobyłem trochę doświadczenia na przyszłość na co uważać u przyszłych pracodawców. Co to zdalnej pracy w domu, to nie narzekam, jest jej dużo, mogę wybierać oferty, a jak się w miarę utrzymuje samodscypline to idzie na starcie spokojnie zarobić 2k, tyle, że jest się nieubezpieczonym. Największy minus tego rozwiązania to dla mnie mniejszy kontakt ze znajomymi. Jestem osobowością bardziej introwertyczną i poza szkołą/pracą, które stwarzały codziennie okazje do rozmowuy i zaspokojenia jakiejś tam interpersonalnej potrzeby. A tak jak więcej pracy, to w ciągu dnia rozmawiam tyle co kilka sztywnych zdań z mamą i tatą.
 4. Ostatni okres był nawet ok, ale brat miał dosyć ciężki wypadek i napawa mnie to optymizmem i znów ta samotność...
 5. Rashid

  [Kraków]

  Ja w sumie już od dłuższego czasu nie mam problemów natury psychicznej, więc raczej wspólnych tematów do rozmów bym nie miał, chociaż chętnie bym kogoś poznał :)
 6. Od dawna melodia chodziła mi po głowie, ale kompletnie nie wiedziałem co to. W końcu spotify wylosował mi to :)
 7. @up Baker też mi się z jesienią kojarzy. Widzę, że ktoś tu jest fanem Diuny :) ?
 8. @up Co to za ciapate rytmy
 9. Rashid

  Samotność

  To właśnie dla mnie nie jest najgorsze. Gorzej jeśli obcy ludzie się uśmiechają do Ciebie. W takich sytuacjach przeżywam lęk, że pewnie znajomy, że znajomy znajomego a ja nie kojarzę. Myślę wtedy, że człowiek musi mieć jakiś powód. Wolę tę obojętność. A Ci ludzie niekoniecznie muszą być smutni, samotni. Mogą powstrzymywać radość, mogą myśleć o czymś miłym nie uśmiechając się :) Radość rzuca się w oczy. A co jest złego w tej radości i uśmiechaniu się :) ? Ja tam często uśmiecham się do zupełnie obcych mi osób, czasami można nawet w ten sposób poznać kogoś ciekawego.
 10. Rashid

  Mój dzisiejszy dzień

  Cięzki dzień w pracy, ale bywało gorzej. Teraz full relaks .
 11. Rashid

  Sytuacja Grecji

  Zastanawia mnie co by było gdyby Grecja właśnie wystawiła Unii środkowy palec i nic już nie spłacała. Na pewno nie dostała by pomocy i pewnie musieliby dodrukowywać swoją walutę. Trochę taki polski PRL by im się chyba zrobił.
 12. Ja może nie byłem uzależniony od masturbacji, bo robiłem to raz, może max 2 razy na tydzień, ale źle się z tym czułem. Dla mnie rozwiązaniem było pójść do wymagającej i często stresującej pracy, po porstu przestałem mieć czas na to i przestałem to robić od kilku miesięcy.
 13. Rashid

  Samotność

  Ja również czuje się momentami samotny. Przez jakieś 9 miesięcy pracowałem w pewnej firmie, do której musiałem dojeżdzać busem. Zawsze jak w nim siedziałem i patrzyłem się na tłum ludzi, smutnych, obojętnych w patrzonch w szybę, przypominałem sobie o tej samotności.
 14. Polska pensja, polskiej pensji nie równa. Można zarabiać 1000zł przy umowie o zlecenie, a można 4000 przy umowie o pracę. Może wyjazd na zbiory za granice do Niemiec czy Szwecji ? Fakt, że się urobisz, ale coś tam przywieziesz do domu.
 15. Ja dotąd nie byłem w żadnym związku. Przede wszystkim nie spotykam za dużo nowych ludzi, co nie wynika z nieśmiałości, tylko tak po prostu. Nie miałbym nic przeciwko gdybym poznał jakąś ciekawą dziewczynę, ale też nie jest to dla mnie jakaś kwestia życia lub śmierci.
×