Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kto porozmawia przez GG/PW?


uspiony

Rekomendowane odpowiedzi

32-letnia racjonalistka i ateistka, wielbicielka filmów W. Allena i ogólnie kinomaniaczka, fanka architektury, fotografii, zwiedzania i kupy innych rzeczy, z umiarkowaną fobią społeczną, chętnie pogada z podobnymi osobnikami płci obojga z Poznania i okolic (chyba, że ktoś chce dojeżdżać np. z Zakopanego...). Nabyty pesymizm podpowiada mi, że się tacy nie znajdą, ale ponieważ mój horoskop miesięczny jest teraz bardzo sprzyjający, postanowiłam spróbować. Nr gg na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć :)

uczę się żyć z nerwicą lękową, z chęcią pogadam z kimś kto również się z tym zmaga, nie tylko o nerwicy ale również o codzienności, szara rzeczywistość sprawia, że nie każdy rozumie co się dzieje z człowiekiem, co przechodzi, co myśli, co czuje, czasem nawet nie warto się z tym zdradzać aby nie zostać wyśmianym lub uważanym za kogoś gorszego .. chyba tylko my "nerwuski" siebie zrozumiemy najlepiej :) 32864787

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mogę popisać, jak ktoś będzie chciał to zagada, nie lubię się narzucać, nie czuję się godzien :smile::mrgreen: Może w końcu przyda mi się moje stare gg :lol: Chyba od dwóch lat nieużywane 8) W sumie wolałbym się najpierw bardziej poudzielać na forum, wiem jakie czasami bywa nastawienie wobec nowych i nieznanych osób. Ale nie mam za wiele czasu; tu praca, to odsypianie zmian nocnych, trochę nauki... więc może tak będzie też dobrze, a co tam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×