Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kto porozmawia przez GG/PW?


uspiony

Rekomendowane odpowiedzi

Ja facet,

KLEx , WEDŁU MNIE ( mam mieć swoje zdanie na TEN temat ) Twój Avatar wywołuje na mnie, we mnie4 i naokoo niesmak jaki i odczucia jakiegoś niechlujstwa u kobiety, "ale młodzieżowego" luzu w chodzie. I po co od razu tak jaskrawo ? Klex po co tak ostro , za ostro i jdnoznacznie? Zupełnie zgadzam sie Messiahem. Po co wystawisz czyjąś gołą dupe zamiast podać dłoń dobre słowo niosące Nadzieję i MOC ,, A Ty, na samo wejście takie pupsko, pewnie amerykańskie z lat 60. Kim ja jestem ,że co mam na Ciebie bardziej zwracać uwage , czy jak chcesz -byc tak własnie zapamietany, albo już wiem ha :"To jest Twój ideał kobiecego piekna i takie laski Cie kręcą i necą najmocniej .

Spij dobrze chłopino i nie gniewaj się > My tu wszyscy zjakimś defektem -deklem , co by sobi estworzyć zabijacza czasu - Forum.

Pozdro333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne zlinczujcie mnie to część ciała każda jak inna, dwa ząbki czosnku ukazane z innej perspektywy, człowiek w chodzie zmierzający naprzód, szukający nowej drogi, perspektywy zostawiając przeszłość gdzieś daleko z tyłu nie oglądając się za siebie twardo stąpający po ziemi. Nie rozumiem co jest wstydliwego w tym jacy jesteśmy tym bardziej że nie ma w tym wulgaryzmu, nie można wyrzec się człowieczeństwa. Człowiek tak naprawdę jest nagi zakładamy codziennie jakieś maski mamy dwie twarze, w umyśle tworzy się obraz to co komu się kojarzy mówi o odbiorcy nie o przekazie, zmiatając wizerunek tak naprawdę obiekt pozostaje taki sam stąd powstaje hipokryzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne chodźmy wszyscy z gołymi tyłkami i kopulujmy gdzie popadnie, to takie naturalne i ludzkie. Szczere, nieukrywające naszej prawdziwej natury. Przeczytałem cie kilka razy tak dogłębnie i uważam, ze to nie ma sensu co napisałeś. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×