Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja nie lubię jeść publicznie, to znaczy w sumie zjem w jakieś knajpie, restauracji nie ma aż takiego problemu. Ale w pracy mnie irytuje to, że większość ma tendencje do wpychania nochala tam gdzie nie trzeba. 

Mówię zjem ciasto bo nie próbowałam i komentarz: ooo ciasto będziesz jest na obiad? 

(ogólnie obiad mam że sobą) 

 

Kurde ręce i nogi opadają. 

Kupuje picie tekst typu: oo to świństwo będziesz pic? 😑😒

 

No kogo to obchodzi. Rozumiem jakbym nie wiem miała problemy ze zdrowiem a nawet jeżeli to co w tym złego w końcu nie pije się czy nie je się czegoś cały czas.. 

 

Edytowane przez Sayurii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam popołudniowo. Pogoda pod psem, doprawdy.. idealna na wieczor pod kocykiem, serialem, i może lampką wina.

 

8 godzin temu, Dryagan napisał:

 Nie wiem co zrobić, żeby się trochę pobudzić, bo mam robotę do zrobienia. Jakieś pomysły?

 Kawa na Ciebie nie działa pobudzająco? U mnie zawsze efekt murowany.:)

 

ps. alone05, wszystkiego dobrego🎉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

Dzisiaj zaczął się ciężki dzień dla mnie. Ja już po drugiej kawie. Miałam ciężką noc, prawie nie spałam, nie wiem dlaczego, ale nawet moje psy dzisiaj były niespokojne. Mimo że każdy śpi z kimś innym w różnych pokojach to co chwilę nas budziły 😏 nie dość że i tak spałam na czuja to jeszcze one,ehh. Mam nadzieję że przynajmniej dla was noc była spokojna i dzień zaczyna się fajnie 🙂 ja na pocieszenie mam ciasto które upiekłam wczoraj z jabłkami i śliwkami ze swojego sadu 😅

Miłego dnia.

P. S. Na mnie też kawa nie działa, mogę wypić i iść od razu spać 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry niedzielnie 🙂 

ja już od 8 nie śpię, bo trzeba się chociaż raz przez weekend "zjazdowy" pojawić na zajęciach 😅 na szczęście online, także siedzę z kawą, przeglądając forum a w tle leci wykład o reakcji dziecka na hospitalizację 😃 ale zaraz spadam poczytać książkę a zajęcia będą sobie lecieć w tle :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, neon napisał:

Ja piernicze,po kawie idziecie spać a mnie zwykła pepsi pobudza tak ze o snie mozna zapomnieć, zazdro

No ale jak🤔🤨 ja wypiłam dwie kawy z rana po czym stwierdziłam że wracam do łóżka i zasnęłam na dwie godziny😅 ja nie wiem czemu ale na mnie kawa nie działa wcale 😏 przez co bardzo żałuję że tak jest bo po paro ostatnio ciągle mi się spać chce i nie mam sił na nic 🤬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Szczebiotka napisał:

No ale jak🤔🤨 ja wypiłam dwie kawy z rana po czym stwierdziłam że wracam do łóżka i zasnęłam na dwie godziny😅 ja nie wiem czemu ale na mnie kawa nie działa wcale 😏 przez co bardzo żałuję że tak jest bo po paro ostatnio ciągle mi się spać chce i nie mam sił na nic 🤬

 

To masz melodie do spania ehh nie wiem, mnie tez parogen rozleniwił, chyba jestem beznadziejnym przypadkiem i pozostała mi wegetacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, neon napisał:

 

To masz melodie do spania ehh nie wiem, mnie tez parogen rozleniwił, chyba jestem beznadziejnym przypadkiem i pozostała mi wegetacja

Ja na parogenie ciągle bym spała 😅 teraz biorę jego odpowiednik. I tak po dwóch miesiącach mnie ścina że to szok, a wcześniej nic mi nie pomogło nawet głupi nasen 🤬 po nim czułam się źle. Może ciebie też w końcu ruszy na spanie. Ja teraz wzięłam kolejną tabletkę paro, pije kawę do tego jem słodkie ciasto ( właśnie, zauważyłam że na paro strasznie do słodkiego mnie ciągnie 🤨), i najlepiej to poszła bym spać 😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, acherontia styx napisał:

Dobry niedzielnie 🙂 

ja już od 8 nie śpię, bo trzeba się chociaż raz przez weekend "zjazdowy" pojawić na zajęciach 😅 na szczęście online, także siedzę z kawą, przeglądając forum a w tle leci wykład o reakcji dziecka na hospitalizację 😃 ale zaraz spadam poczytać książkę a zajęcia będą sobie lecieć w tle :D 

haha, u mnie to samo,  robie rozne rzeczy a w tle leci przygotowanie pedagogiczne online. ale facet akurat przynudza, jak ktoś opowiada ciekawie to  słucham uważnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szczebiotka napisał:

Ja na parogenie ciągle bym spała 😅 teraz biorę jego odpowiednik. I tak po dwóch miesiącach mnie ścina że to szok, a wcześniej nic mi nie pomogło nawet głupi nasen 🤬 po nim czułam się źle. Może ciebie też w końcu ruszy na spanie. Ja teraz wzięłam kolejną tabletkę paro, pije kawę do tego jem słodkie ciasto ( właśnie, zauważyłam że na paro strasznie do słodkiego mnie ciągnie 🤨), i najlepiej to poszła bym spać 😏

 

Zobaxzymy pożyjemy, albo i nie pożyjemy 😑

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dryagan napisał:

@acherontia styx współczuję wykładowcom, oni się męczą a wszyscy ich olewają

Może gdyby oni nas nie olewali to byłoby inaczej. Po co umawiać się na 8:15 skoro i tak zaczynają min. 30 min później 🙃 albo odwołują zajęcia nawet nie racząc poinformować. Gdyby nie to, że jestem na specce finansowanej ze środków publicznych to na pewno nie zapłaciłabym ponad 4 tys. zł. za takie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dryagan, nie wspominając o błędach merytorycznych, bo ciężko nawet poprawić prezentacje na zasadzie kopiuj-wklej tylko przedstawiać nieaktualny od dobrych 3-4 lat kalendarz szczepień i to bezmyślnie klepać co jest w prezentacji. Dopiero jak zwróciliśmy uwagę, że to jest od dawna nieaktualne to pani wielce zaczęła nas przepraszać. Sorry, ale na takie coś szkoda mi czasu. Do egzaminu państwowego mogę się nauczyć nie marnując nie wiadomo ilu godzin na słuchanie rzeczy, które nie przydadzą mi się d egzaminu bo są nieaktualne 🙃

Edytowane przez acherontia styx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja już po kawie ale chyba idę jeszcze się kimnąć 😏 to jest katastrofa jak bardzo chce mi się ostatnio spać 🤦 najgorsze jest to, że nawet jak zasnę w miarę szybko to i tak budzę się w nocy. Ostatnio księżyc daje mi w okno tak jakby ktoś stał z reflektorem 🤬 nie wiem czy to wina tego czy jak się jestem mega zmęczona ostatnio, i nic mi się nie chce 😥 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×