Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Szczebiotka napisał:

Ja bardzo lubię czytać, niestety nie zawsze mam czas i przeważnie robię to w wannie bo tam mam spokój😅 albo wieczorami głównie jako pdf na tel. Książek mam bardzo dużo w domu, trochę mi jeszcze zostało do przeczytania.

Podzielam zamiłowanie do czytania 🙂 u mnie zawsze kilka książek rozpoczętych i czytam w danym momencie tę, na którą mam ochotę. Aktualnie mam 5 zaczętych 😂

 

3 godziny temu, Jurecki napisał:

do czytania książek trzeba mieć spokój wewnętrzny.

Spokój wewnętrzny nie ma nic do czytania książek. Bardziej koncentracja. I tak jak napisał @Dryagan, to często dobry sposób na odwrócenie uwagi od problemów, zmartwień etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jurecki napisał:

@Szczebiotka do czytania książek trzeba mieć spokój wewnętrzny.

@Priscilla_126 tylko kawka, to ty  nam wykitujesz z braku energii jeszcze.

Czy ja wiem. Mnie uspakaja czytanie właśnie. Może dla mnie nie istnieć TV, bo wolę czytać. Bardziej drażnią mnie dzieci które przez cały dzień w swoich pokojach np,a jak wezmę książkę to ciągle słyszę mamo to mamo tamto 🤦 tutaj to by mi się przydał wewnętrzny spokój 😅

4 godziny temu, Dryagan napisał:

Czasem tego spokoju można poszukać w książkach właśnie. Jak dla mnie dobry sposób na oderwanie się od rzeczywistości. 

O dokładnie tak.

Godzinę temu, acherontia styx napisał:

Podzielam zamiłowanie do czytania 🙂 u mnie zawsze kilka książek rozpoczętych i czytam w danym momencie tę, na którą mam ochotę. Aktualnie mam 5 zaczętych 😂

 

 @Dryagan

Ooo to nie jestem sama 😅 na chwilę obecną mam też 5 książek zaczętych 😅 ale czytam dana książkę zależnie od nastroju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jurecki napisał:

@Dryagan to masz dobry poniedziałek chyba.

@Szczebiotka spokój wewnętrzny i na zewnątrz. Dawniej jak czytałem książki to ja to co czytałem wszystko widziałem w wyobraźni a teraz czytanie książek to jak lizanie cukierka przez papierek.

Powiem ci że ja właśnie tak mam, zatracam się jak czytam.

Wracam właśnie od lekarza. Mam wypadniety dysk i zapalenie korzonków 😭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dryagan napisał:

@Szczebiotka to ja bardzo współczuję, nieprzyjemna sprawa. Wiem jak kręgosłup potrafi boleć (pozostałość po wypadku)

Dzięki. Ja przeważnie miałam rwy kulszowe tylko. Ale już od jakiegoś czasu mam problemy z kręgosłupem, tak w sumie to od dziecka 🤪 podobno zbyt szybko rosłam tak jak reszta mojego rodzeństwa, do tego parę innych rzeczy. A teraz ten ból jest inny niż przy rwie, zawsze aż mi nogi odcinało a teraz strasznie boli na dole w krzyżu i po prawej stronie pleców. Ja już nawet myślałam że to może być nerka ale wyszło że nie. Ehh plus chyba tylko taki że mogę sobie leżeć trochę 🤪 chociaż ciężko przyjąć taką pozycję by nie bolało 🤬 dostałam nilmesil bo Apo napro na mnie nie działa za bardzo, do tego mydocalm forte, mam brać ciepłe kąpiele jeśli dam radę wejść i wyjść z wanny 😅 a jak nie to chociaż ciepłe prysznice, maść rozgrzewająca i grzaćn się w łóżku. Jeśli nadal będzie mocny ból do tyg to niestety muszę wrócić i dostanę zastrzyki ( wolała bym nie, bo nie mam jak dojeżdżać), no i później znowu rehabilitacja. Po ostatniej miałam kilka lat spokoju ( tzn można tak powiedzieć, bo w krzyżu mi strzela ciągle. Mam różne zwyrodnienia itp to już chyba rodzinne jest). No nic muszę dać jakoś radę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry z kawą 🙂

Ja nadal z bólem, ehh. Kręgosłup i ząb to chyba najgorsze bóle jakie znam 🤪

16 godzin temu, alone05 napisał:

Jutro mam wizytę u psychiatry, muszę się do tego przygotować psychicznie, to mój 2500 post na forum.

Będzie dobrze, trzymam kciuki. Gratuluję postu 😉

11 godzin temu, acherontia styx napisał:

dobra, jednak nie przestanę, a przynajmniej nie w tym tygodniu😅 bo pulmonolog stwierdził, że leków ni uja, najpierw diagnostyka🤣

Nic ci nie dał? Szok. Ja na pierwszej wizycie już dostałam leki. Co prawda ja byłam u alergologa i od razu wysłał mnie na spirometrie i testy skórne🤪 czyli trochę poczekasz sobie jeszcze na leki😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

 

2 godziny temu, Szczebiotka napisał:

a nadal z bólem, ehh. Kręgosłup i ząb to chyba najgorsze bóle jakie znam 🤪

Oby dolegliwości Cię szybko opuściły 🙂 Nie lubię bólu fizycznego a do psychicznego przywykłam.

 

Dziś wolny dzień a w dodatku pozytywny bo słoneczny, kubek kawy. Moje chłopaki poza domem więc raduje się wolnością :P

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

6 minut temu, Melodiaa napisał:

 

Oby dolegliwości Cię szybko opuściły 🙂 Nie lubię bólu fizycznego a do psychicznego przywykłam.

Dziękuję. 

7 minut temu, Melodiaa napisał:

Dziś wolny dzień a w dodatku pozytywny bo słoneczny, kubek kawy. Moje chłopaki poza domem więc raduje się wolnością :P

 

Zazdroszczę pogody. U mnie mgła jak mleko i szaro. Do tego dzieci w domu bo chore 🤦

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2022 o 09:08, Priscilla_126 napisał:

Siemka ludkowie, życzę udanego dzionka 🌹🥃🤗

 

Wczoraj robiłam sobie plany, co kupię w necie, gdy dostanę w grudniu zasiłek pielęgnacyjny i 500 plus dla rencistów 🙂

 

Ja z kolei dostaję 500 plus dla niepełnosprawnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Szczebiotka napisał:

Zazdroszczę pogody. U mnie mgła jak mleko i szaro. Do tego dzieci w domu bo chore 🤦

Taki kiepski okres chorobowy dlatego też cieszę się tak promykami słońca bo dodają siły. 

 

1 godzinę temu, Priscilla_126 napisał:

Dzisiaj zamawiam sushi 🙂

Smacznego. Zjadłabym też bo lubie... 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Szczebiotka napisał:

 

Nic ci nie dał? Szok. Ja na pierwszej wizycie już dostałam leki. Co prawda ja byłam u alergologa i od razu wysłał mnie na spirometrie i testy skórne🤪 czyli trochę poczekasz sobie jeszcze na leki😏

Alergia wykluczona, bo mi dała skierowanie na badania krwi, między innymi na IgE, które mówi czy to podłoże alergiczne czy nie, a że już mam wyniki i IgE jest 22 przy normie do 100 to wiem, że alergia niet, bez konsultacji z nią 😅 co do rtg płuc dowiem się jutro, bo opis będzie u niej (ale ona gardzi opisami radiologów, sama zawsze ogląda zdjęcia - spróbuj przyjść bez płytki, z samym opisem na wizytę, to Cię wyrzuci z gabinetu i nie przyjmie dopóki nie przyniesiesz obrazu, bo ja raz tak zrobiłam, to mnie zjechała na czym świat stoi). Na pewno są zmiany osłuchowe po lewej stronie co wywnioskowałam po skierowaniu na rtg, bo oprócz normalnego zdjęcia, chciała też boczne lewe. Astmę raczej wyklucza, bo już mnie zna i wie, że do astmy raczej mi daleko, a spirometria teraz nie ma sensu, a dwa raczej jak trenuje regularnie to wysiłek fizyczny chociaż raz spowodowałby napad, a tu nic, null, zero. Leukocytów mam ponad 15 tys. co wskazuje na stan zapalny. Stawiam, że skończy się jutro na skierowaniu na bronchoskopię, dlatego bez leków, bo przed bronchoskopią leczenie ją wyklucza, bo zabije to co ewentualnie ta bronchoskopia ma znaleźć, tym bardziej że nie zna na 100% przyczyny, na razie się domyśla, że to my old friend z przed 5 lat z oskrzeli się odzywa 😅 tym bardziej że wszystkie praktycznie objawy na to wskazują, bo 5 lat temu było tak samo, nawet ta sama strona. A ona jest akurat takim lekarzem, który nie że da skierowanie na badania i masz się zarejestrować na kolejny termin, który jest za 3 miesiące (chodzę na NFZ), tylko będzie mi kazała przychodzić pewnie 1x w tygodniu dopóki nie będzie diagnozy, także ma nad tym kontrolę. Akurat pulmonologa mam upierdliwego pod pewnymi względami, ale dobrego 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×