Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Stakatela

Użytkownik
 • Zawartość

  347
 • Rejestracja

 1. Stakatela

  Wątek jedzeniowy

  iiwaa a sezamki ? Oczywiście jeszcze landrynki i lizaki, choć osobiście ich nie lubię i nie jem. Kawę pijam prawdziwą, zwykle gorzką bez cukru, czasem z mlekiem krowim zagęszczonym.
 2. Stakatela

  Spamowa wyspa

  cyklopka Ty zdałaś ? To gratulacje Na technika farmacji ? Witam wszystkich
 3. Czytałam. Interesująca, z zaskakującym zakończeniem.
 4. Stakatela

  Co dziś na obiad?

  Duszone filety kurze, pomidor, ryż posypany zieloną pietruszką.
 5. Może niekoniecznie zwracać. Jesteście parą, zakładam że się uzupełniacie. W sensie, że np. Ona ma więcej kasy, ale Ty pomagasz jej w różnych sprawach, np. w remoncie, gotujesz obiad, jeśli to Ona później wraca z pracy. W sensie, żebyś nie czuł się tak, że Ona Cię finansuje. Okej, ma więcej kasy, ale Ty pomagasz inaczej.
 6. Stakatela

  Odstawienie cukru

  To zależy, co masz na myśli. Jeśli pochodzenie i zanieczyszczenia składników użytych w produkcji, to pewnie eko są zdrowsze. Natomiast jeśli chodzi o zawartość cukru, to trzeba jednak czytać etykiety. A baton ryżowy? Jeśli z białego dmuchanego ryżu, to lepiej byłoby wybrać taki z płatkami, orzechami.
 7. Cześć, trudna sprawa cyklopka, ja kiedyś przeczytałam w jakiś horoskopie, że absolutnie powinnam unikać srebra i do dziś ciężko mi nosić taką biżuterię, bo wydaje mi się, że do mnie nie pasuje Ale co tam biżuteria, autor tematu ma gorzej rafal11 może spróbuj to zrobić tak trochę "magicznie" : gdy będziesz sam w domu, usiądź w ciszy i spokoju i powiedz sobie : zarobię pieniądze i będę bogaty. Później powtarzaj to sobie często w myślach, aby wyrzucić z głowy to, co powiedziała tamta wróżka.
 8. Stakatela

  Spamowa wyspa

  Witam wszystkich wieslawpas zgadzam się z płatkiem rozy. Ważne jest,aby znaleźć sobie zajęcia, żeby oderwać się od myślenia o lękach, nerwicach. Mi tam w nerwowych chwilach pomaga wyjście na miasto i nawet samo patrzenie na innych ludzi. A tak przy okazji - wieslawpas napisz coś fajnego :) Książka o szynkadeli b. mi się podobała i fajnie, że byczek przeżył do końca książki :)
 9. Stakatela

  Na co masz ochotę?

  Na duży kubek zielonej herbaty :) Już jest gotowy, zaraz będę pić :)
 10. Pierwsze, co mi przychodzi do głowy: po tacie: rysy twarzy i kształt dłoni po mamie: podobny gust w kwestii ubioru i troszkę przekorny charakter :)
 11. Stakatela

  Kapselek!

  To będzie Twój czas.
 12. Stakatela

  Kapselek!

  Zapraszam na spacer po szczęście.
 13. Stakatela

  Spamowa wyspa

  Witajcie, Lusesita Dolores i co to za sens tak w łóżku ciągle być ?
 14. alone05- czytałam, swego czasu czytałam Właśnie od tej książki, nie od Ani z Zielonego Wzgórza zaczęłam znajomość z Anią.
×