Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

@Jurecki i co? Jakieś konstruktywne wnioski?

Dzień dobry wszystkim... Ja znów witam z kawką przed wyjściem do roboty. Nie wiem jak przetrwam do Świąt, bo dużo pracy pod koniec roku. Na szczęście krótszy tydzień, bo w piątek święto. A więc byle do piątku. Pozytywnego dnia wszystkim życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wam. Ale ostatnio pustki na forum🤨

Ja dopiero niedawno wstałam. Wczoraj starszy syn przyniósł choróbsko ze szkoły i już po południu wszyscy kichali itp. Także ciekawie mam 🤨 wczoraj pękała mi głowa strasznie, ale dzisiaj już jest ok. Po za kichaniem i łzawieniem oczu 😏 nie lubię chorób.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejo ludki, życzę superowego dzionka 🌸🥂😘

 

Dziś mam radosny dzionek - za trochę przyjdzie kurier z moimi zamówionymi kawkami smakowymi i różnistymi herbatkami 🙂 Strasznie się cieszę na nie, bo już dawno mi się pokończyły, a nie miałam możliwości, żeby kupić je znowu. Ale teraz już miałam, i zamówiłam 🙂

Edytowane przez Priscilla_126

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam z kawą z pracy.

 

@Szczebiotka ja też aktualnie cierpię, bo mam spastyczne zapalenie oskrzeli - czyli chorobę, która dotyczy dzieci przeważnie no i jak widać mnie 🙄

samo zapalenie oskrzeli nie robi na mnie wrażenia, bo mam stwierdzone przewlekłe  ale pierwszy raz mam skurcz oskrzeli przy tym😶 masakra jakaś nie móc wziąć pełnego wdechu i po wejściu na 1 piętro nie móc złapać oddechu.... na szczęście dobra dusza poratowała mnie receptą na Ventolin Dysk także może się nie uduszę 😅

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, acherontia styx napisał:

Witam z kawą z pracy.

 

@Szczebiotka ja też aktualnie cierpię, bo mam spastyczne zapalenie oskrzeli - czyli chorobę, która dotyczy dzieci przeważnie no i jak widać mnie 🙄

samo zapalenie oskrzeli nie robi na mnie wrażenia, bo mam stwierdzone przewlekłe  ale pierwszy raz mam skurcz oskrzeli przy tym😶 masakra jakaś nie móc wziąć pełnego wdechu i po wejściu na 1 piętro nie móc złapać oddechu.... na szczęście dobra dusza poratowała mnie receptą na Ventolin Dysk także może się nie uduszę 😅

 

 

O kurcze, no ale jak? 🤔 Zdrowia życzę. Ja też się duszę jak muszę wejść gdzieś, czy ogólnie przy wysiłku ale mam astmę 🤪 też mam Ventolin wziew, fajna sprawa mi bardzo pomaga, więc mam nadzieję że i tobie pomoże.

Ja muszę iść do sadu po ostatnie jabłka i zrobić dzisiaj ciasto kruche z jabłkami i śliwkami ( owoce mam swoje bez żadnych nawozów). Siostra przyjechała z zagranicy, była z dwa dni temu u mnie z mamą, i jutro przyjedzie z córką na trochę dłużej żeby nasze dzieci miały okazję sprawdzić trochę czasu razem, bo już w weekend wyjeżdża. I zażyczyła sobie ciasta 😅 

Ale przyznam że nic mi się nie chce. Jeszcze do tego zepsułam słuchawkę w zlewie 🤦i został mi tylko wąż a mam garnki do mycia 🤬 chyba że wrzucę w zmywarkę. Ehh życie 🤪 

Dobra lecę coś robić póki jeszcze mam jakieś siły ( zauważyłam że mam więcej sił gdy wiem że ona ma być u mnie😅 ja chyba potrzebuje właśnie kogoś kto by był koło mnie i np mnie wyciągał tu czy tam). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja niedawno skończyłam piec ciasta. Teraz pachnie mi w domu śliwkami, jabłkiem i cynamonem mniam, miała być szarlotka na kruchym cieście a wyszło jeszcze z dodatkiem śliwek, owoce mam swoje 🤪 oprócz tego zrobiłam roladę z biszkopta który zrobiłam z pomocą dzieci z kremem śmietankowym i niebieska galaretką w kostkę pokrojoną o smaku leśnych owoców 🤪 i żeby było śmieszniej to jeszcze zrobiliśmy z dziećmi ciasteczka palce wiedźmy z mega zapachem i smakiem cytrynowym 🤤 

Na koniec zrobiłam sobie kąpiel, piana, sole, świeczki i książka 🥰 ale niestety po 15 minutach musiałam wyjść bo zaczęłam się czuć jakbym odpływała 🤦 i tyle po moim relaksie 😭 za to jutro chyba siostra przyjedzie ( przynajmniej obiecała bo jest w Polsce) z córką, więc mam nadzieję że dzień będzie udany a moje samopoczucie fajne. Lecę czytać książkę w pdf na tel 😉 na spokojnie już w łóżku. 

Miłego wieczoru wam życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, acherontia styx napisał:

No ba :D w końcu mieszkanie w okolicach Poznania zobowiązuje 😅 to jest dzień bardzo urozmaiconej diety:

na śniadanie: rogal

na obiad: rogal

na kolacje: rogal

:D

3 godziny temu, acherontia styx napisał:

Jutro to ja będę jadła rogale 🥐🤩🤗

U nas na wschodzie nie ma takiej tradycji. Może szkoda... 

Chociaż z dwojga dobrego wolałbym ciasto, które upiekła @Szczebiotka - to z jabłkami, śiwkami i cynamonem. Cynamon mi się dobrze kojarzy, może z jedynymi dobrymi dniami z dzieciństwa - kiedy byłem u Babci. Ona zawsze piekła takie ciasta z cynamonem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Ja dzisiaj pospałam do 8 😉 co prawda zapomniałam wyłączyć budzik więc o 6 zrobił mi pobudkę. Kurcze połamało mnie w krzyżu, ledwo się ruszam 😏 ah ta starość 😉

9 godzin temu, Dryagan napisał:

U nas na wschodzie nie ma takiej tradycji. Może szkoda... 

Chociaż z dwojga dobrego wolałbym ciasto, które upiekła @Szczebiotka - to z jabłkami, śiwkami i cynamonem. Cynamon mi się dobrze kojarzy, może z jedynymi dobrymi dniami z dzieciństwa - kiedy byłem u Babci. Ona zawsze piekła takie ciasta z cynamonem. 

Mi też się kojarzy właśnie z babcią, czyli jedyne dobre wspomnienia z dzieciństwa, dlatego lubię piec ciasta bo ona często to robiła. Chciała bym kiedyś zrobić drożdżówkę taką jak ona robiła, ale niestety kiedyś próbowałam i mi nie wyszła 😥

Wysłać kawałek? 😅

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jurecki napisał:

@Szczebiotka gorzej jak sobie takie połamanie zafunduje na własne życzenie, ale na szczęścia jest lepiej.

 

Co dzisiaj robita panie i panowie? :smile:

 

Czuję się jak stara babcia🤪 mamo dlaczego znowu🤪 

Zamierzam dzisiaj jeść ciasta które zrobiłam wczoraj😅 a co mi tam 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szczebiotka ale to nie chodziło, że "babcia", tylko że dobre wspomnienie. Każdy chyba ma tak, że zapach, smak, muzyka potrafi wydobyć z podświadomości jakiś dobry lub zły fragment życia. Dla mnie cynamon - zapach i smak = coś dobrego. I tego się trzymajmy...

Więc oczywiście WYSYŁAJ. Chociaż fotę... Widok też potrafi przywołać wspomnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×